Спілка > Публiкацiя

Одеська обласна організація НСЖУ звернулася до уряду з проханням переглянути тарифи Укрпошти

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 08 Жовтня 2018
Одеська обласна організація НСЖУ звернулася до уряду з проханням переглянути тарифи Укрпошти

Національне агентство з запобігань корупції закликають перевірити керівний склад Укрпошти щодо отримання річної зарплати понад 1 млн грн, що загрожує галузі банкрутством.

З таким листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Мангула звернулася Одеська обласна організації НСЖУ.

Секретаріат і правління регіональної організації НСЖУ підтримує вимоги Національної спілки журналістів України про скасування наказу Міністра інфраструктури щодо підвищення на 19 % з початку 2019 року тарифів на приймання та доставку друкованих видань за передплатою. А також закликає переглянути несправедливу політику нарахування заробітної плати в Укрпошті, де керівництво отримує заробітні плати обсягом декілька сотень тисяч гривень на місяць, а листоноші – лише 3 723 грн.

Спілчанські новини

Акція "Бібліотека для Донбасу" триватиме, адже книга веде до перемоги, – Олег Наливайко// НСЖУ, 20.10.2018

18 жовтня в стінах парламенту відбулася зустріч керівників провідних вітчизняних видавництв з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко та Головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком.

Співчуття Валентині Сямро у зв’язку зі смертю матері// НСЖУ, 19.10.2018

Правління, секретаріат Національної спілки журналістів України, працівники апарату НСЖУ висловлюють щирі співчуття начальниці адмінгоспвідділу Спілки Валентині Сямро у зв’язку зі смертю її матері Ритченко Віри Григорівни.

Ювілейний міжнародний конкурс газети «День» покаже «Фото першої шпальти»// НСЖУ, 19.10.2018

Міжнародний фотоконкурс, цього року 20-й, ювілейний, є наймасштабнішим соціальним проектом «Дня». Його результатом стане виставка найкращих робіт – «фотомоніторинг» життя країни за рік. Ідею заходу традиційно охоче підтримали наші постійні партнери. Фотоконкурс «Дня» – це 20 років фотоісторії, 129 фотовиставок у містах України, 809 нагороджених фотографів.

Голова НСЖУ розповів у Рівному про закриття справ щодо нападів на журналістів// НСЖУ, 19.10.2018

У Рівному 18 жовтня на регіональній дискусії обговорено питання фізичної безпеки журналістів та захисту свободи слова.

Партнери