Спілка > Публiкацiя

Одеська обласна організація НСЖУ звернулася до уряду з проханням переглянути тарифи Укрпошти

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 08 Жовтня 2018
Одеська обласна організація НСЖУ звернулася до уряду з проханням переглянути тарифи Укрпошти

Національне агентство з запобігань корупції закликають перевірити керівний склад Укрпошти щодо отримання річної зарплати понад 1 млн грн, що загрожує галузі банкрутством.

З таким листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Мангула звернулася Одеська обласна організації НСЖУ.

Секретаріат і правління регіональної організації НСЖУ підтримує вимоги Національної спілки журналістів України про скасування наказу Міністра інфраструктури щодо підвищення на 19 % з початку 2019 року тарифів на приймання та доставку друкованих видань за передплатою. А також закликає переглянути несправедливу політику нарахування заробітної плати в Укрпошті, де керівництво отримує заробітні плати обсягом декілька сотень тисяч гривень на місяць, а листоноші – лише 3 723 грн.

Спілчанські новини

22 лютого – презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому»// НСЖУ, 20.02.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України 22 лютого відбудеться презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому». Проект розповідає про роботу працівників ЗМІ в часи Євромайдану (2013–2014 роки).

«Хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем» – Дональд Туск// НСЖУ, 20.02.2019

Європа неможлива без справедливої, незалежної і безпечної України, а ті політики, які ладні продати Україну, продають майбутнє Європи – це сказано на спеціальному засіданні Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

І через 5 років винні у побиті сотень журналістів у часи Євромайдану лишаються непокараними, – НСЖУ// НСЖУ, 20.02.2019

Попри гучний розголос і обіцянки правоохоронців та представників влади, численні справи щодо нападів на журналістів у часи Майдану так і лишаються нерозслідуваними.

На Житомирщині 2 справи нападів на журналістів уже півтора року лишаються нерозслідуваними// НСЖУ, 19.02.2019

Загалом же правоохоронці Житомирської області нині займаються розслідуванням 3 справ щодо нападу на журналістів, які трапилися в 2017 і 2018 роках. Ще дві справи передано до суду, а одну закрито «за відсутністю складу злочину». Про це в офіційному листі до голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка повідомляє Прокуратура Житомирської області.

Партнери