Спілка > Публiкацiя

Одеська обласна організація НСЖУ звернулася до уряду з проханням переглянути тарифи Укрпошти

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 08 Жовтня 2018
Одеська обласна організація НСЖУ звернулася до уряду з проханням переглянути тарифи Укрпошти

Національне агентство з запобігань корупції закликають перевірити керівний склад Укрпошти щодо отримання річної зарплати понад 1 млн грн, що загрожує галузі банкрутством.

З таким листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Мангула звернулася Одеська обласна організації НСЖУ.

Секретаріат і правління регіональної організації НСЖУ підтримує вимоги Національної спілки журналістів України про скасування наказу Міністра інфраструктури щодо підвищення на 19 % з початку 2019 року тарифів на приймання та доставку друкованих видань за передплатою. А також закликає переглянути несправедливу політику нарахування заробітної плати в Укрпошті, де керівництво отримує заробітні плати обсягом декілька сотень тисяч гривень на місяць, а листоноші – лише 3 723 грн.

Спілчанські новини

Справу Комарова треба перекваліфікувати як убивство журналіста — Томіленко// НСЖУ, 20.06.2019

У Національній спілці журналістів України хочуть, щоб справа журналіста Вадима Комарова була перекваліфікована саме як вбивство або замах на вбивство журналіста.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 20.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Справу про побиття журналіста Вадима Комарова перекваліфіковано як умисне вбивство – Сергій Князєв// НСЖУ, 20.06.2019

Над розкриттям цього злочину працює посилена співробітниками центрального апарату Нацполіції група слідчих, яку очолив перший заступник глави відомства – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін. До складу групи увійшли найбільш досвідчені працівники слідчих і оперативних підрозділів апарату Нацполіції. Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 20червня. Він також висловив співчуття родині загиблого

Побитий 4 травня у Черкасах журналіст Вадим Комаров помер, не виходячи з коми// НСЖУ, 20.06.2019

Черкаський журналіст Вадим Комаров, який перебував у комі після побиття 4 травня, помер.

Партнери