Спілка > Публiкацiя

Одеська обласна організація НСЖУ звернулася до уряду з проханням переглянути тарифи Укрпошти

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 08 Жовтня 2018
Одеська обласна організація НСЖУ звернулася до уряду з проханням переглянути тарифи Укрпошти

Національне агентство з запобігань корупції закликають перевірити керівний склад Укрпошти щодо отримання річної зарплати понад 1 млн грн, що загрожує галузі банкрутством.

З таким листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Мангула звернулася Одеська обласна організації НСЖУ.

Секретаріат і правління регіональної організації НСЖУ підтримує вимоги Національної спілки журналістів України про скасування наказу Міністра інфраструктури щодо підвищення на 19 % з початку 2019 року тарифів на приймання та доставку друкованих видань за передплатою. А також закликає переглянути несправедливу політику нарахування заробітної плати в Укрпошті, де керівництво отримує заробітні плати обсягом декілька сотень тисяч гривень на місяць, а листоноші – лише 3 723 грн.

Спілчанські новини

«Якщо видання до 31 грудня подало хоч і неповну заяву про перереєстрацію, треба дозволити завершити реформування», - голова НСЖУ// НСЖУ, 18.12.2018

Уже 31 грудня спливає термін, відведений на реформування комунальних та державних ЗМІ. Більше половини комунальних видань, тобто 323 редакції, отримали бажану незалежність. Проте ще кілька сотень газет так і не завершили процес роздержавлення, а кілька десятків редакцій є реальними заручниками чиновників та депутатів.

«Побити журналіста коштує менше, ніж квитки в кіно», – учасники дискусії// НСЖУ, 18.12.2018

Протягом 2017–2018 років на Житомирщині сталося 7 фізичних атак на журналістів. Зокрема, мова йде про побиття редакторів газети «Бердичів діловий» Валерія Шелепи і газети «Патріот» Андрія Лактіонова, кореспондента інформаційного порталу «20 хвилин» Руслана Мороза, кореспондентки обласної газети «Ехо» Світлани Михальової.

Місія ООН занепокоєна зухвалістю атак на українських журналістів// НСЖУ, 17.12.2018

Напади на журналістів, працівників засобів масової інформації, активістів громадянського суспільства, а також осіб, які представляють альтернативні соціальні чи політичні погляди, стали дедалі більш відкритими, підживлюючи нетерпимість та дискримінацію в Україні. Про це йдеться в презентованій у понеділок у Києві Доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Стратегія розвитку України: погляд у 2020 рік// НСЖУ, 17.12.2018

У медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 17 грудня провів за участю експертів і журналістів панельну дискусію ««2020. Стратегія розвитку України».

Партнери