Спілка > Публiкацiя

Юлію Мостову відзначено «Золотою медаллю української журналістики»

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 05 Жовтня 2018
Юлію Мостову відзначено «Золотою медаллю української журналістики»

Національна спілка журналістів України відзначила головного редактора щотижневика «Дзеркало тижня. Україна» Юлію Мостову «Золотою медаллю української журналістики».

Це нагорода, якої можуть бути удостоєні громадяни України за активну підтримку свободи слова в Україні, відстоювання прав журналістів. Секретаріат спілки одностайно підтримав рішення нагородити медаллю авторитетну журналістку.

«Юлія Володимирівна Мостова  достойний кандидат на відзначення «Золотою медаллю української журналістики»,  упевнена секретар спілки Ольга Куліш. «Підтримую відзначення колеги  за активну підтримку свободи слова в Україні, захист прав журналістів та з нагоди ювілею»,  наголосив секретар спілки Олександр Бриж.

Нагороду журналістці вручив голова НСЖУ Сергій Томіленко в п’ятницю, 5 жовтня, під час зустрічі в редакції газети «Дзеркало тижня. Україна». За словами Володимира Мостового, засновника газети «Дзеркало тижня» та активіста НСЖУ, нагорода цінна тим, що це не відомча відзнака чи нагорода від чиновників, а є визнанням колег по цеху, журналістів.

Спілчанські новини

22 лютого – презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому»// НСЖУ, 20.02.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України 22 лютого відбудеться презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому». Проект розповідає про роботу працівників ЗМІ в часи Євромайдану (2013–2014 роки).

«Хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем» – Дональд Туск// НСЖУ, 20.02.2019

Європа неможлива без справедливої, незалежної і безпечної України, а ті політики, які ладні продати Україну, продають майбутнє Європи – це сказано на спеціальному засіданні Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

І через 5 років винні у побиті сотень журналістів у часи Євромайдану лишаються непокараними, – НСЖУ// НСЖУ, 20.02.2019

Попри гучний розголос і обіцянки правоохоронців та представників влади, численні справи щодо нападів на журналістів у часи Майдану так і лишаються нерозслідуваними.

На Житомирщині 2 справи нападів на журналістів уже півтора року лишаються нерозслідуваними// НСЖУ, 19.02.2019

Загалом же правоохоронці Житомирської області нині займаються розслідуванням 3 справ щодо нападу на журналістів, які трапилися в 2017 і 2018 роках. Ще дві справи передано до суду, а одну закрито «за відсутністю складу злочину». Про це в офіційному листі до голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка повідомляє Прокуратура Житомирської області.

Партнери