Спілка > Публiкацiя

Юлію Мостову відзначено «Золотою медаллю української журналістики»

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 05 Жовтня 2018
Юлію Мостову відзначено «Золотою медаллю української журналістики»

Національна спілка журналістів України відзначила головного редактора щотижневика «Дзеркало тижня. Україна» Юлію Мостову «Золотою медаллю української журналістики».

Це нагорода, якої можуть бути удостоєні громадяни України за активну підтримку свободи слова в Україні, відстоювання прав журналістів. Секретаріат спілки одностайно підтримав рішення нагородити медаллю авторитетну журналістку.

«Юлія Володимирівна Мостова  достойний кандидат на відзначення «Золотою медаллю української журналістики»,  упевнена секретар спілки Ольга Куліш. «Підтримую відзначення колеги  за активну підтримку свободи слова в Україні, захист прав журналістів та з нагоди ювілею»,  наголосив секретар спілки Олександр Бриж.

Нагороду журналістці вручив голова НСЖУ Сергій Томіленко в п’ятницю, 5 жовтня, під час зустрічі в редакції газети «Дзеркало тижня. Україна». За словами Володимира Мостового, засновника газети «Дзеркало тижня» та активіста НСЖУ, нагорода цінна тим, що це не відомча відзнака чи нагорода від чиновників, а є визнанням колег по цеху, журналістів.

Спілчанські новини

«Якщо видання до 31 грудня подало хоч і неповну заяву про перереєстрацію, треба дозволити завершити реформування», - голова НСЖУ// НСЖУ, 18.12.2018

Уже 31 грудня спливає термін, відведений на реформування комунальних та державних ЗМІ. Більше половини комунальних видань, тобто 323 редакції, отримали бажану незалежність. Проте ще кілька сотень газет так і не завершили процес роздержавлення, а кілька десятків редакцій є реальними заручниками чиновників та депутатів.

«Побити журналіста коштує менше, ніж квитки в кіно», – учасники дискусії// НСЖУ, 18.12.2018

Протягом 2017–2018 років на Житомирщині сталося 7 фізичних атак на журналістів. Зокрема, мова йде про побиття редакторів газети «Бердичів діловий» Валерія Шелепи і газети «Патріот» Андрія Лактіонова, кореспондента інформаційного порталу «20 хвилин» Руслана Мороза, кореспондентки обласної газети «Ехо» Світлани Михальової.

Місія ООН занепокоєна зухвалістю атак на українських журналістів// НСЖУ, 17.12.2018

Напади на журналістів, працівників засобів масової інформації, активістів громадянського суспільства, а також осіб, які представляють альтернативні соціальні чи політичні погляди, стали дедалі більш відкритими, підживлюючи нетерпимість та дискримінацію в Україні. Про це йдеться в презентованій у понеділок у Києві Доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Стратегія розвитку України: погляд у 2020 рік// НСЖУ, 17.12.2018

У медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 17 грудня провів за участю експертів і журналістів панельну дискусію ««2020. Стратегія розвитку України».

Партнери