Спілка > Публiкацiя

Юлію Мостову відзначено «Золотою медаллю української журналістики»

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 05 Жовтня 2018
Юлію Мостову відзначено «Золотою медаллю української журналістики»

Національна спілка журналістів України відзначила головного редактора щотижневика «Дзеркало тижня. Україна» Юлію Мостову «Золотою медаллю української журналістики».

Це нагорода, якої можуть бути удостоєні громадяни України за активну підтримку свободи слова в Україні, відстоювання прав журналістів. Секретаріат спілки одностайно підтримав рішення нагородити медаллю авторитетну журналістку.

«Юлія Володимирівна Мостова  достойний кандидат на відзначення «Золотою медаллю української журналістики»,  упевнена секретар спілки Ольга Куліш. «Підтримую відзначення колеги  за активну підтримку свободи слова в Україні, захист прав журналістів та з нагоди ювілею»,  наголосив секретар спілки Олександр Бриж.

Нагороду журналістці вручив голова НСЖУ Сергій Томіленко в п’ятницю, 5 жовтня, під час зустрічі в редакції газети «Дзеркало тижня. Україна». За словами Володимира Мостового, засновника газети «Дзеркало тижня» та активіста НСЖУ, нагорода цінна тим, що це не відомча відзнака чи нагорода від чиновників, а є визнанням колег по цеху, журналістів.

Спілчанські новини

Справу Комарова треба перекваліфікувати як убивство журналіста — Томіленко// НСЖУ, 20.06.2019

У Національній спілці журналістів України хочуть, щоб справа журналіста Вадима Комарова була перекваліфікована саме як вбивство або замах на вбивство журналіста.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 20.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Справу про побиття журналіста Вадима Комарова перекваліфіковано як умисне вбивство – Сергій Князєв// НСЖУ, 20.06.2019

Над розкриттям цього злочину працює посилена співробітниками центрального апарату Нацполіції група слідчих, яку очолив перший заступник глави відомства – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін. До складу групи увійшли найбільш досвідчені працівники слідчих і оперативних підрозділів апарату Нацполіції. Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 20червня. Він також висловив співчуття родині загиблого

Побитий 4 травня у Черкасах журналіст Вадим Комаров помер, не виходячи з коми// НСЖУ, 20.06.2019

Черкаський журналіст Вадим Комаров, який перебував у комі після побиття 4 травня, помер.

Партнери