Спілка > Публiкацiя

НСЖУ просить уряд захистити газети від Укрпошти

Служба інформацii НСЖУ
Середа 03 Жовтня 2018
НСЖУ просить уряд захистити газети від Укрпошти

Представники НСЖУ та журналісти центральних видань провели акцію, у рамках якої перед будівлями Кабміну, ВР, Мінінфраструктури та головпоштамту роздавали спецвипуск "Журналіст України", де міститься заклик до уряду стати на захист вітчизняної преси.

"Уряд має стати на захист українських газет! Дякую колегам за солідарність. Під Кабміном роздаємо спецгазету про руйнівну політику "Укрпошти", - зазначає голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Учасники заходу вкотре хочуть донести до керівництва країни інформацію та прохання врегулювання питання щодо тарифів на приймання та доставку вітчизняних газет за передплатою, адже поки що усі попередні звернення не дали результату.

У Національній спілці журналістів наголошують, що настільки масових нарікань на неякісну роботу «Укрпошти» та непартнерські діі монополіста ще ніколи не надходило від колективів національних та місцевих газет. І Уряд має захистити право українців на доступ до друкованого слова.

Спілчанські новини

Місцева газета звинувачує БПП у політичному тиску та… крадіжці назви газети// НСЖУ, 21.02.2019

У дивній ситуації опинилася херсонська районка «Каховська зоря»: видання з багаторічною історією, добре знане серед читачів, звинувачують у порушенні прав інтелектуальної власності й забороняють використовувати… назву газети. З цією претензією до ЗМІ й місцевої райради звернулося таке собі ФОП «Назарова О. В.», що, виявляється, стало ліцензіатом знаку для товарів і послуг «Каховська зоря».

22 лютого – презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому»// НСЖУ, 20.02.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України 22 лютого відбудеться презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому». Проект розповідає про роботу працівників ЗМІ в часи Євромайдану (2013–2014 роки).

«Хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем» – Дональд Туск// НСЖУ, 20.02.2019

Європа неможлива без справедливої, незалежної і безпечної України, а ті політики, які ладні продати Україну, продають майбутнє Європи – це сказано на спеціальному засіданні Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

І через 5 років винні у побиті сотень журналістів у часи Євромайдану лишаються непокараними, – НСЖУ// НСЖУ, 20.02.2019

Попри гучний розголос і обіцянки правоохоронців та представників влади, численні справи щодо нападів на журналістів у часи Майдану так і лишаються нерозслідуваними.

Партнери