Спілка > Публiкацiя

Секретар НСЖУ видав нову книгу з порадами для журналістів

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 07 Вересня 2018
Секретар НСЖУ видав нову книгу з порадами для журналістів

У рівненському видавництві «Друк Волині» вийшла книга секретаря Націоналньої спілки журналістів України з навчальної діяльності Віталія Голубєва «Ефективність: книга для тих, хто працює з інформацією».

“Читачі моєї нової книги “Ефективність” — це передусім журналісти, редактори, контент-менеджери, прес-секретарі. Тобто ті, хто постійно працює з великими обсягами інформації. Думаю, книга буде корисною і піарникам, педагогам, громадським діячам — усім, хто створює, обробляє і поширює інформацію. Читач книги “Ефективність” — не той, кому треба пояснювати, як написати статтю. Він радше цікавиться тим, як за цей самий час написати 10 статей. А потім - “витиснути” зі зробленого максимум. Соцмережі, месенджери, електронна пошта, підготовка текстів, зустрічі й наради — це те, чим живе читач моєї книги. Людина, яка працює з інформацією, яка живе в інформаційному світі. А книга - розповідає про те, як зробити це життя продуктивнішим. Працювати для досягнення власних цілей, встигати головне, встигати жити. І при цьому — бути помітним у інформаційному просторі, розвивати персональний бренд, використовувати можливості соцмереж на користь собі і своїй справі”, - коментує Віталій Голубєв.

У книзі «Ефективність» 96 порад-лайфхаків і 14 окремих статей. Книга поділена на 7 розділів: “Тайм-менеджмент”, “Соціальні мережі”, “Електронна пошта”, “Телефонні розмови”, “Зустрічі та наради”, “Робота з інформацією” та “Особиста ефективність”. Обсяг видання - 144 сторінки.

Автор книги Віталій Голубєв, секретар НСЖУ з навчальної діяльності, працює головним редактором Видавничого дому «ОГО» (Рівне). Викладає на кафедрі журналістики Національного університету «Острозька академія». Очолює Школу універсального журналіста. Керує Всеукраїнським конкурсом учнівських творчих робіт “Я — журналіст!”. Постійно проводить медіатренінги, виступає на медіафорумах у різних містах України.

“Ефективність” - четверта книга Віталія Голубєва. Дві перші його книги були адресовані молодим журналістам і журналістам-початківцям, а також педагогам, які працюють із майбутніми журналістами - це «Школа універсального журналіста» (2009, 2010) та «Універсальна журналістика» (2016, 2017). Третя книга, “Лайфхак для журналіста”, яка вийшла торік, була адресована вже дорослій, досвідченій журналістській аудиторії. Передмову до видання написав голова НСЖУ Сергій Томіленко. За рік від часу виходу “Лайфхаку для журналіста” книга вже витримала два перевидання. Нова книга Віталія Голубєва продовжує тематику “Лайфхака для журналіста” і, на переконання автора, зацікавить усіх, кому сподобався “Лайфхак”. А також, звісно, - знайде нових читачів як серед досвідчених активістів НСЖУ, так і серед молодого спілчанського поповнення.

Замовити книгу “Ефективність” можна безпосередньо в автора, написавши йому на Facebook (facebook.com/golubev2305) або електронною поштою (vg2001@ukr.net).

 

Спілчанські новини

«Парламент має невідкладно проголосувати за мораторій на перевірку ЗМІ під час виборів», – Томенко// НСЖУ, 14.11.2018

Мораторій на перевірки засобів масової інформації в період виборів невідкладно своїм рішенням має затвердити парламент України. Про це сказав політичний діяч, колишній віце-спікер Верховної Ради України, екс-голова Комітету з питань свободи слова Верховної Ради України Микола Томенко в ході «Президентського клубу» в Національній спілці журналістів України.

У Верховній Раді – нова спроба обмежити свободу слова// НСЖУ, 14.11.2018

Громадські активісти проаналізували новий законопроект, у разі ухвалення якого Верховна Рада матиме виключне право пропонувати РНБО список медіа, щодо яких можуть застосувати санкції. Про це йдеться у зверненні коаліції "За вільний інтернет", яке підтримала і Національна спілка журналістів України.

Міжредакційний обмін досвідом уперше за роки незалежності відбувся на Харківщині, зібравши газетярів із 8 областей// НСЖУ, 13.11.2018

До Ізюма прибули 12 керівників реформованих ЗМІ з 8 областей України для участі в практичному семінарі, що був організований за сприяння офісу Ради Європи в рамках Програми «Свобода медіа в Україні». Такий міжредакційний обмін досвідом відбувався вперше за роки незалежності.

Президент підписав Указ про стипендії дітям журналістів, які загинули у зв'язку з виконанням професійних обов'язків// НСЖУ, 13.11.2018

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення стипендій Президента України дітям журналістів, які загинули у зв’язку з виконанням професійних обов’язків».

Партнери