Спілка > Публiкацiя

Секретар НСЖУ видав нову книгу з порадами для журналістів

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 07 Вересня 2018
Секретар НСЖУ видав нову книгу з порадами для журналістів

У рівненському видавництві «Друк Волині» вийшла книга секретаря Націоналньої спілки журналістів України з навчальної діяльності Віталія Голубєва «Ефективність: книга для тих, хто працює з інформацією».

“Читачі моєї нової книги “Ефективність” — це передусім журналісти, редактори, контент-менеджери, прес-секретарі. Тобто ті, хто постійно працює з великими обсягами інформації. Думаю, книга буде корисною і піарникам, педагогам, громадським діячам — усім, хто створює, обробляє і поширює інформацію. Читач книги “Ефективність” — не той, кому треба пояснювати, як написати статтю. Він радше цікавиться тим, як за цей самий час написати 10 статей. А потім - “витиснути” зі зробленого максимум. Соцмережі, месенджери, електронна пошта, підготовка текстів, зустрічі й наради — це те, чим живе читач моєї книги. Людина, яка працює з інформацією, яка живе в інформаційному світі. А книга - розповідає про те, як зробити це життя продуктивнішим. Працювати для досягнення власних цілей, встигати головне, встигати жити. І при цьому — бути помітним у інформаційному просторі, розвивати персональний бренд, використовувати можливості соцмереж на користь собі і своїй справі”, - коментує Віталій Голубєв.

У книзі «Ефективність» 96 порад-лайфхаків і 14 окремих статей. Книга поділена на 7 розділів: “Тайм-менеджмент”, “Соціальні мережі”, “Електронна пошта”, “Телефонні розмови”, “Зустрічі та наради”, “Робота з інформацією” та “Особиста ефективність”. Обсяг видання - 144 сторінки.

Автор книги Віталій Голубєв, секретар НСЖУ з навчальної діяльності, працює головним редактором Видавничого дому «ОГО» (Рівне). Викладає на кафедрі журналістики Національного університету «Острозька академія». Очолює Школу універсального журналіста. Керує Всеукраїнським конкурсом учнівських творчих робіт “Я — журналіст!”. Постійно проводить медіатренінги, виступає на медіафорумах у різних містах України.

“Ефективність” - четверта книга Віталія Голубєва. Дві перші його книги були адресовані молодим журналістам і журналістам-початківцям, а також педагогам, які працюють із майбутніми журналістами - це «Школа універсального журналіста» (2009, 2010) та «Універсальна журналістика» (2016, 2017). Третя книга, “Лайфхак для журналіста”, яка вийшла торік, була адресована вже дорослій, досвідченій журналістській аудиторії. Передмову до видання написав голова НСЖУ Сергій Томіленко. За рік від часу виходу “Лайфхаку для журналіста” книга вже витримала два перевидання. Нова книга Віталія Голубєва продовжує тематику “Лайфхака для журналіста” і, на переконання автора, зацікавить усіх, кому сподобався “Лайфхак”. А також, звісно, - знайде нових читачів як серед досвідчених активістів НСЖУ, так і серед молодого спілчанського поповнення.

Замовити книгу “Ефективність” можна безпосередньо в автора, написавши йому на Facebook (facebook.com/golubev2305) або електронною поштою (vg2001@ukr.net).

 

Спілчанські новини

Національній спілці журналістів України – 60 років! Вітання колегам!// НСЖУ, 23.04.2019

Національна спілка журналістів України, яка заснована на Першому з’їзді журналістів України (23–24 квітня 1959 р.), нині відзначає круглу дату своєї історії – 60-річчя!

«Політики мають закликати своїх прихильників поважати ЗМІ й не давати волю агресії під час мітингів», – голова НСЖУ// НСЖУ, 23.04.2019

Під час акції-подяки Петрові Порошенку за 5 років роботи на посаді Президента України, що проходила 22 квітня під Адміністрацією Президента, спалахнув конфлікт між учасниками зібрання і журналістами NewsOne. Люди обступили знімальну групу NewsOne, почали ображати журналістів, називали їх пропагандистами і тими, хто працює на Росію та створює фейки.

24 квітня відбудеться практичний тренінг для журналістів і блогерів «Фото- і відеозйомка смартфоном. Секрети і поради» (АНОНС)// НСЖУ, 22.04.2019

Організатори тренінгу: Національна спілка журналістів України та компанія Huawei Україна. Місце проведення: Хрещатик, 27-а, конференц-зала. Початок о 15:00. Тривалість: 2 години.

Зеленський анонсує «інформаційну війну» для завершення війни на Донбасі// НСЖУ, 22.04.2019

Лідер президентської гонки Володимир Зеленський розповів, що його команда готує «інформаційну війну» для припинення війни на Донбасі, і попросив допомоги в українських журналістів. Про це Зеленський заявив у ніч після дня голосування, відповідаючи на запитання Громадського телебачення про його кроки стосовно мешканців окупованих територій.

Партнери