Спілка > Публiкацiя

Секретар НСЖУ видав нову книгу з порадами для журналістів

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 07 Вересня 2018
Секретар НСЖУ видав нову книгу з порадами для журналістів

У рівненському видавництві «Друк Волині» вийшла книга секретаря Націоналньої спілки журналістів України з навчальної діяльності Віталія Голубєва «Ефективність: книга для тих, хто працює з інформацією».

“Читачі моєї нової книги “Ефективність” — це передусім журналісти, редактори, контент-менеджери, прес-секретарі. Тобто ті, хто постійно працює з великими обсягами інформації. Думаю, книга буде корисною і піарникам, педагогам, громадським діячам — усім, хто створює, обробляє і поширює інформацію. Читач книги “Ефективність” — не той, кому треба пояснювати, як написати статтю. Він радше цікавиться тим, як за цей самий час написати 10 статей. А потім - “витиснути” зі зробленого максимум. Соцмережі, месенджери, електронна пошта, підготовка текстів, зустрічі й наради — це те, чим живе читач моєї книги. Людина, яка працює з інформацією, яка живе в інформаційному світі. А книга - розповідає про те, як зробити це життя продуктивнішим. Працювати для досягнення власних цілей, встигати головне, встигати жити. І при цьому — бути помітним у інформаційному просторі, розвивати персональний бренд, використовувати можливості соцмереж на користь собі і своїй справі”, - коментує Віталій Голубєв.

У книзі «Ефективність» 96 порад-лайфхаків і 14 окремих статей. Книга поділена на 7 розділів: “Тайм-менеджмент”, “Соціальні мережі”, “Електронна пошта”, “Телефонні розмови”, “Зустрічі та наради”, “Робота з інформацією” та “Особиста ефективність”. Обсяг видання - 144 сторінки.

Автор книги Віталій Голубєв, секретар НСЖУ з навчальної діяльності, працює головним редактором Видавничого дому «ОГО» (Рівне). Викладає на кафедрі журналістики Національного університету «Острозька академія». Очолює Школу універсального журналіста. Керує Всеукраїнським конкурсом учнівських творчих робіт “Я — журналіст!”. Постійно проводить медіатренінги, виступає на медіафорумах у різних містах України.

“Ефективність” - четверта книга Віталія Голубєва. Дві перші його книги були адресовані молодим журналістам і журналістам-початківцям, а також педагогам, які працюють із майбутніми журналістами - це «Школа універсального журналіста» (2009, 2010) та «Універсальна журналістика» (2016, 2017). Третя книга, “Лайфхак для журналіста”, яка вийшла торік, була адресована вже дорослій, досвідченій журналістській аудиторії. Передмову до видання написав голова НСЖУ Сергій Томіленко. За рік від часу виходу “Лайфхаку для журналіста” книга вже витримала два перевидання. Нова книга Віталія Голубєва продовжує тематику “Лайфхака для журналіста” і, на переконання автора, зацікавить усіх, кому сподобався “Лайфхак”. А також, звісно, - знайде нових читачів як серед досвідчених активістів НСЖУ, так і серед молодого спілчанського поповнення.

Замовити книгу “Ефективність” можна безпосередньо в автора, написавши йому на Facebook (facebook.com/golubev2305) або електронною поштою (vg2001@ukr.net).

 

Спілчанські новини

Напад зі стріляниною: надзвичайна пригода в прес-центрі газети «Новий день»// НСЖУ, 18.01.2019

Прес-конференція і круглий стіл з питань автоперевезень у Херсоні закінчилися стріляниною, отруєнням журналістів газом та побитими вікнами. Сьогодні невідомі розпилили газ у прес-центрі газети «Новий день», а потім почали стріляти з редакційного коридору в приміщення прес-клубу...

Переможці Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців отримали сертифікати і премії// НСЖУ, 17.01.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулося урочисте вручення сертифікатів лауреатам Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців. Організатор конкурсу – Благодійний фонд «Горєніє», партнер – НСЖУ.

«З нетерпінням чекаємо всеукраїнського редакторського зібрання» – Володимир Яцкевич// НСЖУ, 17.01.2019

«Натуральним здирством» називає тарифну політику Укрпошти Володимир Яцкевич, шеф-редактор житомирської обласної газети «Эхо» («Відлуння»). У листі до НСЖУ він зазначив, що з нетерпінням чекає лютневої Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ, на яку творча спілка запрошує керівництво держави.

Спеціальний календар на захист свободи слова й прав журналістів випустив телеканал «112 Україна»// НСЖУ, 17.01.2019

Тематичний календар на 2019 рік, який є роком великих виборів – Президента й парламенту, містить гасла щодо захисту прав журналістів і невтручання політиків у роботу українських медіа.

Партнери