Спілка > Публiкацiя

Секретар НСЖУ видав нову книгу з порадами для журналістів

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 07 Вересня 2018
Секретар НСЖУ видав нову книгу з порадами для журналістів

У рівненському видавництві «Друк Волині» вийшла книга секретаря Націоналньої спілки журналістів України з навчальної діяльності Віталія Голубєва «Ефективність: книга для тих, хто працює з інформацією».

“Читачі моєї нової книги “Ефективність” — це передусім журналісти, редактори, контент-менеджери, прес-секретарі. Тобто ті, хто постійно працює з великими обсягами інформації. Думаю, книга буде корисною і піарникам, педагогам, громадським діячам — усім, хто створює, обробляє і поширює інформацію. Читач книги “Ефективність” — не той, кому треба пояснювати, як написати статтю. Він радше цікавиться тим, як за цей самий час написати 10 статей. А потім - “витиснути” зі зробленого максимум. Соцмережі, месенджери, електронна пошта, підготовка текстів, зустрічі й наради — це те, чим живе читач моєї книги. Людина, яка працює з інформацією, яка живе в інформаційному світі. А книга - розповідає про те, як зробити це життя продуктивнішим. Працювати для досягнення власних цілей, встигати головне, встигати жити. І при цьому — бути помітним у інформаційному просторі, розвивати персональний бренд, використовувати можливості соцмереж на користь собі і своїй справі”, - коментує Віталій Голубєв.

У книзі «Ефективність» 96 порад-лайфхаків і 14 окремих статей. Книга поділена на 7 розділів: “Тайм-менеджмент”, “Соціальні мережі”, “Електронна пошта”, “Телефонні розмови”, “Зустрічі та наради”, “Робота з інформацією” та “Особиста ефективність”. Обсяг видання - 144 сторінки.

Автор книги Віталій Голубєв, секретар НСЖУ з навчальної діяльності, працює головним редактором Видавничого дому «ОГО» (Рівне). Викладає на кафедрі журналістики Національного університету «Острозька академія». Очолює Школу універсального журналіста. Керує Всеукраїнським конкурсом учнівських творчих робіт “Я — журналіст!”. Постійно проводить медіатренінги, виступає на медіафорумах у різних містах України.

“Ефективність” - четверта книга Віталія Голубєва. Дві перші його книги були адресовані молодим журналістам і журналістам-початківцям, а також педагогам, які працюють із майбутніми журналістами - це «Школа універсального журналіста» (2009, 2010) та «Універсальна журналістика» (2016, 2017). Третя книга, “Лайфхак для журналіста”, яка вийшла торік, була адресована вже дорослій, досвідченій журналістській аудиторії. Передмову до видання написав голова НСЖУ Сергій Томіленко. За рік від часу виходу “Лайфхаку для журналіста” книга вже витримала два перевидання. Нова книга Віталія Голубєва продовжує тематику “Лайфхака для журналіста” і, на переконання автора, зацікавить усіх, кому сподобався “Лайфхак”. А також, звісно, - знайде нових читачів як серед досвідчених активістів НСЖУ, так і серед молодого спілчанського поповнення.

Замовити книгу “Ефективність” можна безпосередньо в автора, написавши йому на Facebook (facebook.com/golubev2305) або електронною поштою (vg2001@ukr.net).

 

Спілчанські новини

Відбулася урочиста церемонія вручення нагород переможцям творчих конкурсів НСЖУ// НСЖУ, 23.09.2018

Дипломи переможців і спеціальні відзнаки НСЖУ отримали переможці творчих конкурсів спілки 2018 року.

Медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» 20–23 вересня// НСЖУ, 20.09.2018

Перший медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» відкривається в четвер на Івано-Франківщині. Це творчий форум журналістів, який пройде під гаслом «Прагни до вершин!» – до вершин у житті, творчості, громадській активності. Організувала захід, у якому беруть участь понад 200 журналістів з усіх регіонів, громадська організація «Український журналістський фонд».

Кількість порушень щодо працівників ЗМІ й активістів за три місяці зросла на 210 відсотків – доповідь ООН// НСЖУ, 19.09.2018

Управління Верховного комісара ООН з прав людини протягом трьох місяців задокументувало 30 випадків порушення свободи вираження поглядів і свободи ЗМІ: від фізичних нападів із застосуванням сили до актів приниження чи залякування. Про це йдеться в оприлюдненій у середу в Києві Доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні, яка охоплює період з 16 травня по 15 серпня 2018 року.

Круглий стіл: як висвітлювати реформи// НСЖУ, 19.09.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України на Хрещатику відбувся круглий стіл на тему: «Реформи об’єднують». Іініціатор його проведення – Київський центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Партнери