Спілка > Публiкацiя

Атаку на прес-центр «Українських Новин» у НСЖУ назвали ілюстрацією атмосфери страху

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 06 Серпня 2018
Атаку на прес-центр «Українських Новин» у НСЖУ назвали ілюстрацією атмосфери страху

Голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко назвав ілюстрацією атмосфери страху напад на прес-центр агентства «Українські Новини».

 Нова атака на журналістів! У центрі Києва журналісти інформаційного агентства виявилися беззахисними проти гопоти. Це відео "Українських Новин"  ілюстрація атмосфери страху, в якій працюють українські журналісти і у Києві, і у регіонах. У будь-який момент може проявитися агресія. Бо непокаране зло за попередні напади провокує нові атаки, - прокоментував Сергій Томіленко в соціальній мережі Фейсбук.
 
Невідомі вандали в п'ятницю напали на прес-центр «Українських Новин» у Києві. Вони намагалися зірвати прес-конференцію ювелірного будинку "ZARINA".
 
Близько 20 невідомих, в основному молодих людей, зайшли в прес-центр незабаром після початку заходу. Їх координатори почали ображати виступаючих на прес-конференції і гучними криками заважати її проведенню. В цей час ті, що зайшли, заклеїли прес-центр листівками, а також закидали виступаючих, а разом з ними і адміністратора прес-центру, курячими яйцями.
 
 
Після втручання керівництва агентства нападники залишили прес-центр. Перед відходом вони штовхнули одну зі спікерів заходу, в результаті чого вона впала на підлогу і травмувала руку.
 
Співробітники агентства викликали поліцію, але прибула на місце події вже після відходу вандалів.
 
«Українські Новини» розцінюють такі дії як хуліганство і вандалізм і вимагають від поліції виявити і покарати нападників.
 
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганських дій, які сталися в прес-центрі Українських Новин. Про це Українським Новинам повідомила речник київської поліції Оксана Блищик.
 
"Зареєстрували кримінальне провадження за частиною 2 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу", - сказала вона. За її словами, справу розслідує поліція Печерського району. Проводяться першочергові слідчі дії для встановлення підозрюваних у хуліганстві.
 

Спілчанські новини

Поштове відділення, порушуючи договір, відмовляється приймати луганську «районку» для розповсюдження передплатникам// НСЖУ, 12.10.2018

Через непартнерське ставлення регіонального відділення Укрпошти газета «Сватівські відомості» (Луганська область) уже втратила понад тисячу примірників за передплатою. Тепер «районка» до читачів почала надходити на тиждень пізніше.

18 жовтня пройде регіональна дискусія з фізичної безпеки журналістів// НСЖУ, 12.10.2018

18 жовтня в Рівному відбудеться дискусія з фізичної безпеки журналістів за участю голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Лауреат Премії імені В’ячеслава Чорновола 2018 року – Євген Букет// НСЖУ, 11.10.2018

Лауреатом Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики 2018 року став письменник-публіцист, член НСЖУ, головний редактор тижневика «Культура і життя» Євген Букет за статтю «Ханська Україна», надруковану в газеті «Кримська світлиця». Це рішення ухвалив 11 жовтня Комітет з присудження премії, роботу якого організовує Держкомтелерадіо, повідомляє прес-служба відомства.

Журналістку облили невідомою речовиною під час висвітлення акції протесту під будівлею МВС// НСЖУ, 10.10.2018

Подія трапилася сьогодні, 10 жовтня, коли Анастасія Пшенична, кореспондентка телеканалу NewsOne, з оператором висвітлювали акцію протесту С14: пікетувальники вимагають розслідування нападу з гранатою на житло координатора організації Сергія Мазура.

Партнери