Спілка > Публiкацiя

Атаку на прес-центр «Українських Новин» у НСЖУ назвали ілюстрацією атмосфери страху

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 06 Серпня 2018
Атаку на прес-центр «Українських Новин» у НСЖУ назвали ілюстрацією атмосфери страху

Голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко назвав ілюстрацією атмосфери страху напад на прес-центр агентства «Українські Новини».

 Нова атака на журналістів! У центрі Києва журналісти інформаційного агентства виявилися беззахисними проти гопоти. Це відео "Українських Новин"  ілюстрація атмосфери страху, в якій працюють українські журналісти і у Києві, і у регіонах. У будь-який момент може проявитися агресія. Бо непокаране зло за попередні напади провокує нові атаки, - прокоментував Сергій Томіленко в соціальній мережі Фейсбук.
 
Невідомі вандали в п'ятницю напали на прес-центр «Українських Новин» у Києві. Вони намагалися зірвати прес-конференцію ювелірного будинку "ZARINA".
 
Близько 20 невідомих, в основному молодих людей, зайшли в прес-центр незабаром після початку заходу. Їх координатори почали ображати виступаючих на прес-конференції і гучними криками заважати її проведенню. В цей час ті, що зайшли, заклеїли прес-центр листівками, а також закидали виступаючих, а разом з ними і адміністратора прес-центру, курячими яйцями.
 
 
Після втручання керівництва агентства нападники залишили прес-центр. Перед відходом вони штовхнули одну зі спікерів заходу, в результаті чого вона впала на підлогу і травмувала руку.
 
Співробітники агентства викликали поліцію, але прибула на місце події вже після відходу вандалів.
 
«Українські Новини» розцінюють такі дії як хуліганство і вандалізм і вимагають від поліції виявити і покарати нападників.
 
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганських дій, які сталися в прес-центрі Українських Новин. Про це Українським Новинам повідомила речник київської поліції Оксана Блищик.
 
"Зареєстрували кримінальне провадження за частиною 2 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу", - сказала вона. За її словами, справу розслідує поліція Печерського району. Проводяться першочергові слідчі дії для встановлення підозрюваних у хуліганстві.
 

Спілчанські новини

МФЖ закликає кандидатів на посаду Президента України стати на захист прав журналістів// НСЖУ, 22.03.2019

Міжнародна федерація журналістів закликала Петра Порошенка й Володимира Зеленського стати на захист українських журналістів. МФЖ підтримує зусилля Національної спілки журналістів України вимагати від кандидатів на посаду глави держави гарантувати свободу слова й захист прав журналістів.

Польська репортерка присвятила журналістську нагороду Станіславу Асєєву// НСЖУ, 22.03.2019

Спілка польських журналістів нагородила Моніку Андрушевську за репортаж для видання Tygodnik Powszechny «Бери тіло, поки дають», в якому описано історії українських матерів, які розшукують своїх синів, що пропали на війні.

Трьом зловмисникам, які вчинили збройний напад на газету «Новий день», оголошено про підозру// НСЖУ, 22.03.2019

Національна поліція інформує про прогрес у розслідуванні надзвичайної події – застосування зброї та сльозогінного газу під час проведення в Херсоні прес-конференції у прес-клубі газети «Новий день» (18 січня). Проте колектив херсонського видання висловлює невдоволення перебыгом розслідування та звинувачує поліцію в «зумисному затягуванні», а дії слідчих називає некваліфікованими.

Держкомтелерадіо: у проекті – програма підтримки й розвитку регіональних ЗМІ// НСЖУ, 21.03.2019

На лист-звернення Національної спілки журналістів України до уряду (за підсумками всеукраїнської наради редакторів газет) Держкомтелерадіо повідомив НСЖУ, що заплановано розробку проекту програми підтримки та розвитку регіональних ЗМІ на виконання рішення колегії цього держкомітету від 29 січня 2019 року.

Партнери