Спілка > Публiкацiя

На 75-му році життя помер активіст НСЖУ Богдан Гарасимчук

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 02 Серпня 2018
На 75-му році життя помер активіст НСЖУ Богдан Гарасимчук

На відпочинку в Генічеську помер відомий журналіст, виконавчий секретар Тернопільської обласної організації НСЖУ Богдан Гарасимчук.

Богдан Григорович поїхав на Херсонщину з дружиною і малолітнім сином. Казав, що хлопчикові, якого любив понад усе, потрібне море. На жаль, далеко від рідного Збаража, де Богдан Григорович мешкав з сім’єю, обірвалося його земне життя.
 
Народився Богдан Гарасимчук на Борщівщині у селі Вільховець. Закінчив факультет журналістики Львівського університету (1973). Працював у тернопільських редакціях Козівської районної газети, "Ровеснику", кореспондентом обласного радіо, редактором багатотиражної газети "Будівельник", головним редактором газети "Промінь" та місцевого радіомовлення на НВО "Ватра", керівником прес-служби регіонального відділення Фонду держмайна України в Тернопільській області (19952000), редактором збаразької районної газети "Народне слово" (20002007), "Вісник Збаражчини" (2008); очолював Збаразьку районну організацію НСЖУ. Від 2009 був виконавчим секретарем НСЖУ.
 
Національна спілка журналістів України  висловлює щирі співчуття родині, близьким покійного та всій журналістській спільноті Тернопілля.

Спілчанські новини

Поштове відділення, порушуючи договір, відмовляється приймати луганську «районку» для розповсюдження передплатникам// НСЖУ, 12.10.2018

Через непартнерське ставлення регіонального відділення Укрпошти газета «Сватівські відомості» (Луганська область) уже втратила понад тисячу примірників за передплатою. Тепер «районка» до читачів почала надходити на тиждень пізніше.

18 жовтня пройде регіональна дискусія з фізичної безпеки журналістів// НСЖУ, 12.10.2018

18 жовтня в Рівному відбудеться дискусія з фізичної безпеки журналістів за участю голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Лауреат Премії імені В’ячеслава Чорновола 2018 року – Євген Букет// НСЖУ, 11.10.2018

Лауреатом Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики 2018 року став письменник-публіцист, член НСЖУ, головний редактор тижневика «Культура і життя» Євген Букет за статтю «Ханська Україна», надруковану в газеті «Кримська світлиця». Це рішення ухвалив 11 жовтня Комітет з присудження премії, роботу якого організовує Держкомтелерадіо, повідомляє прес-служба відомства.

Журналістку облили невідомою речовиною під час висвітлення акції протесту під будівлею МВС// НСЖУ, 10.10.2018

Подія трапилася сьогодні, 10 жовтня, коли Анастасія Пшенична, кореспондентка телеканалу NewsOne, з оператором висвітлювали акцію протесту С14: пікетувальники вимагають розслідування нападу з гранатою на житло координатора організації Сергія Мазура.

Партнери