Спілка > Публiкацiя

На 75-му році життя помер активіст НСЖУ Богдан Гарасимчук

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 02 Серпня 2018
На 75-му році життя помер активіст НСЖУ Богдан Гарасимчук

На відпочинку в Генічеську помер відомий журналіст, виконавчий секретар Тернопільської обласної організації НСЖУ Богдан Гарасимчук.

Богдан Григорович поїхав на Херсонщину з дружиною і малолітнім сином. Казав, що хлопчикові, якого любив понад усе, потрібне море. На жаль, далеко від рідного Збаража, де Богдан Григорович мешкав з сім’єю, обірвалося його земне життя.
 
Народився Богдан Гарасимчук на Борщівщині у селі Вільховець. Закінчив факультет журналістики Львівського університету (1973). Працював у тернопільських редакціях Козівської районної газети, "Ровеснику", кореспондентом обласного радіо, редактором багатотиражної газети "Будівельник", головним редактором газети "Промінь" та місцевого радіомовлення на НВО "Ватра", керівником прес-служби регіонального відділення Фонду держмайна України в Тернопільській області (19952000), редактором збаразької районної газети "Народне слово" (20002007), "Вісник Збаражчини" (2008); очолював Збаразьку районну організацію НСЖУ. Від 2009 був виконавчим секретарем НСЖУ.
 
Національна спілка журналістів України  висловлює щирі співчуття родині, близьким покійного та всій журналістській спільноті Тернопілля.

Спілчанські новини

«Якщо видання до 31 грудня подало хоч і неповну заяву про перереєстрацію, треба дозволити завершити реформування», – голова НСЖУ// НСЖУ, 18.12.2018

Уже 31 грудня спливає термін, відведений на реформування комунальних та державних ЗМІ. Більше половини комунальних видань, тобто 323 редакції, отримали бажану незалежність. Проте ще кілька сотень газет так і не завершили процес роздержавлення, а кілька десятків редакцій є реальними заручниками чиновників та депутатів.

«Побити журналіста коштує менше, ніж квитки в кіно», – учасники дискусії// НСЖУ, 18.12.2018

Протягом 2017–2018 років на Житомирщині сталося 7 фізичних атак на журналістів. Зокрема, мова йде про побиття редакторів газети «Бердичів діловий» Валерія Шелепи і газети «Патріот» Андрія Лактіонова, кореспондента інформаційного порталу «20 хвилин» Руслана Мороза, кореспондентки обласної газети «Ехо» Світлани Михальової.

Місія ООН занепокоєна зухвалістю атак на українських журналістів// НСЖУ, 17.12.2018

Напади на журналістів, працівників засобів масової інформації, активістів громадянського суспільства, а також осіб, які представляють альтернативні соціальні чи політичні погляди, стали дедалі більш відкритими, підживлюючи нетерпимість та дискримінацію в Україні. Про це йдеться в презентованій у понеділок у Києві Доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Стратегія розвитку України: погляд у 2020 рік// НСЖУ, 17.12.2018

У медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 17 грудня провів за участю експертів і журналістів панельну дискусію ««2020. Стратегія розвитку України».

Партнери