Спілка > Публiкацiя

На 75-му році життя помер активіст НСЖУ Богдан Гарасимчук

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 02 Серпня 2018
На 75-му році життя помер активіст НСЖУ Богдан Гарасимчук

На відпочинку в Генічеську помер відомий журналіст, виконавчий секретар Тернопільської обласної організації НСЖУ Богдан Гарасимчук.

Богдан Григорович поїхав на Херсонщину з дружиною і малолітнім сином. Казав, що хлопчикові, якого любив понад усе, потрібне море. На жаль, далеко від рідного Збаража, де Богдан Григорович мешкав з сім’єю, обірвалося його земне життя.
 
Народився Богдан Гарасимчук на Борщівщині у селі Вільховець. Закінчив факультет журналістики Львівського університету (1973). Працював у тернопільських редакціях Козівської районної газети, "Ровеснику", кореспондентом обласного радіо, редактором багатотиражної газети "Будівельник", головним редактором газети "Промінь" та місцевого радіомовлення на НВО "Ватра", керівником прес-служби регіонального відділення Фонду держмайна України в Тернопільській області (19952000), редактором збаразької районної газети "Народне слово" (20002007), "Вісник Збаражчини" (2008); очолював Збаразьку районну організацію НСЖУ. Від 2009 був виконавчим секретарем НСЖУ.
 
Національна спілка журналістів України  висловлює щирі співчуття родині, близьким покійного та всій журналістській спільноті Тернопілля.

Спілчанські новини

МФЖ закликає кандидатів на посаду Президента України стати на захист прав журналістів// НСЖУ, 22.03.2019

Міжнародна федерація журналістів закликала Петра Порошенка й Володимира Зеленського стати на захист українських журналістів. МФЖ підтримує зусилля Національної спілки журналістів України вимагати від кандидатів на посаду глави держави гарантувати свободу слова й захист прав журналістів.

Польська репортерка присвятила журналістську нагороду Станіславу Асєєву// НСЖУ, 22.03.2019

Спілка польських журналістів нагородила Моніку Андрушевську за репортаж для видання Tygodnik Powszechny «Бери тіло, поки дають», в якому описано історії українських матерів, які розшукують своїх синів, що пропали на війні.

Трьом зловмисникам, які вчинили збройний напад на газету «Новий день», оголошено про підозру// НСЖУ, 22.03.2019

Національна поліція інформує про прогрес у розслідуванні надзвичайної події – застосування зброї та сльозогінного газу під час проведення в Херсоні прес-конференції у прес-клубі газети «Новий день» (18 січня). Проте колектив херсонського видання висловлює невдоволення перебыгом розслідування та звинувачує поліцію в «зумисному затягуванні», а дії слідчих називає некваліфікованими.

Держкомтелерадіо: у проекті – програма підтримки й розвитку регіональних ЗМІ// НСЖУ, 21.03.2019

На лист-звернення Національної спілки журналістів України до уряду (за підсумками всеукраїнської наради редакторів газет) Держкомтелерадіо повідомив НСЖУ, що заплановано розробку проекту програми підтримки та розвитку регіональних ЗМІ на виконання рішення колегії цього держкомітету від 29 січня 2019 року.

Партнери