НСЖУ | На 75-му році життя помер активіст НСЖУ Богдан Гарасимчук

Спілка > Публiкацiя

На 75-му році життя помер активіст НСЖУ Богдан Гарасимчук

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 02 Серпня 2018
На 75-му році життя помер активіст НСЖУ Богдан Гарасимчук

На відпочинку в Генічеську помер відомий журналіст, виконавчий секретар Тернопільської обласної організації НСЖУ Богдан Гарасимчук.

Богдан Григорович поїхав на Херсонщину з дружиною і малолітнім сином. Казав, що хлопчикові, якого любив понад усе, потрібне море. На жаль, далеко від рідного Збаража, де Богдан Григорович мешкав з сім’єю, обірвалося його земне життя.
 
Народився Богдан Гарасимчук на Борщівщині у селі Вільховець. Закінчив факультет журналістики Львівського університету (1973). Працював у тернопільських редакціях Козівської районної газети, "Ровеснику", кореспондентом обласного радіо, редактором багатотиражної газети "Будівельник", головним редактором газети "Промінь" та місцевого радіомовлення на НВО "Ватра", керівником прес-служби регіонального відділення Фонду держмайна України в Тернопільській області (19952000), редактором збаразької районної газети "Народне слово" (20002007), "Вісник Збаражчини" (2008); очолював Збаразьку районну організацію НСЖУ. Від 2009 був виконавчим секретарем НСЖУ.
 
Національна спілка журналістів України  висловлює щирі співчуття родині, близьким покійного та всій журналістській спільноті Тернопілля.

Спілчанські новини

Заява журналістів, медійних та правозахисних організацій України щодо «інтерв’ю» з політв’язнем Станіславом Асєєвим// НСЖУ, 21.08.2018

Підготовка й випуск подібних медіасюжетів ані з морального, ані з етичного, ані з правового поглядів несумісні зі статусом та роллю медіа в демократичному суспільстві

Водна стихія у Львові знищила архів, техніку та меблі редакції «Високий Замок»// НСЖУ, 21.08.2018

У п’ятницю, 17 серпня, після сильної зливи у Львові вода затопила напівпідвальнийповерх редакції газети «Високий Замок», знищивши бухгалтерський та редакційний архіви, кілька комп’ютерів та меблі.

В Європейській федерації журналістів вважають, що Асєєва змусили зізнатися в шпигунстві за фальшивими звинуваченнями// НСЖУ, 20.08.2018

В Європейській федерації журналістів (ЄФЖ) стурбовані появою інтерв’ю полоненого журналіста Станіслава Асєєва на телеканалі «Росія 24». Про це йдеться в заяві на офіційному сайті федерації, оприлюдненій в понеділок.

На Жашківщині колишній співзасновник відмовляється укладати угоду на оренду приміщення із роздержавленою районкою// НСЖУ, 20.08.2018

Уже понад рік районна газета «Жашківщина», яка успішно завершила реформування, не може укласти договір оренди приміщення зі своїм колишнім співзасновником – районною радою. Офіційна причина постійних відмов – відсутність технічної документації на те саме приміщення. Щоб її виготовити потрібно 3 тис. грн, проте в державного органу такої суми грошей немає.

Партнери