Спілка > Публiкацiя

У Харкові розпочав роботу Донбас Медіа Форум 2018

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 06 Липня 2018
У Харкові розпочав роботу Донбас Медіа Форум 2018

Форум - це найбільший майданчик для спілкування журналістів та медіаекспертів із усієї України. Тема цьогорічного форуму - нові виклики та можливості, з якими зустрічаються регіональні ЗМІ. За словами організатора форуму, директора Донецького інституту інформації Олексія Мацуки, кількість учасників заходу перевищує 400 осіб

Під час відкриття організатори продемонстрували відеоролик на підтримку полоненого в Донецьку журналіста Станіслава Асєєва та запропонували учасникам підписати колективне звернення на адресу лідерів «нормандської четвірки» з вимогою посилити міжнародний тиск заради звільнення журналіста. 

Участь у форумі беруть голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, перша секретар Ліна Кущ, секретарі НСЖУ Сергій Шевченко, Костянтин Григоренко, Віталій Голубєв, активісти обласних організацій спілки. 
 
«Найважливіші теми, які будуть обговорюватися, - це розвиток громадських медіа на місцях, можливості для регіонального фінансування медіа, гендерні питання у ЗМІ», - зазначив під час відкриття форуму голова офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг. 
 
Серед інших питань для дискусій - забезпечення незалежності ЗМІ під час виборів, відновлення довіри мешканців Донбасу до ЗМІ, практика журналістських розслідувань, висвітлення проблем меншин та інші. 

Спілчанські новини

«Поштові тарифи – заморозити» – позиція НСЖУ на нараді в Мінінфраструктури// НСЖУ, 20.07.2018

У Мінінфраструктури 20 липня відбулася нарада щодо тарифів Укрпошти. За зверненням НСЖУ, відповідно до урядового доручення, учасники розмови (переважно представники НСЖУ й Укрпошти) шукали шляхів розв’язання гострих проблем, що реально загрожують існуванню друкованих ЗМІ.

Два роки тому трагічно загинув журналіст Павло Шеремет// НСЖУ, 20.07.2018

Вранці 20 липня 2018 року в Києві на місці загибелі Павла Шеремета зібралися його колеги, друзі, представники громадськості, які вшанували пам'ять журналіста. Люди принесли квіти, тримали таблички з датою загибелі й написом "Павло Шеремет. 2 роки. Вбивці досі не знайдені". Нагадаємо, Павло загинув у центрі столиці: авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою.

Газеті «Прикордонник України» виповнилося 75 років// НСЖУ, 19.07.2018

Відомче видання Державної прикордонної служби України святкує ювілей – 75-річчя. В Адміністрації ДПСУ її голова генерал-полковник Петро Цигикал, а також запрошені на засідання колегії представники Національної спілки журналістів України і її столичної організації привітали колектив редакції та вручили журналістам відзнаки.

НСЖУ вимагає публічного звіту про результати розслідування вбивства Павла Шеремета (ЗАЯВА)// НСЖУ, 19.07.2018

20 липня вже два роки є однією з трагічних дат в історії української журналістики. Саме 20 липня 2016 року в центрі Києва загинув від вибуху наш колега, журналіст і один із керівників інтернет-видання “Українська правда” Павло Шеремет.

Партнери