Спілка > Публiкацiя

У творчому конкурсі перемогли учасники з Кременчука і Києва

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 03 Липня 2018
У творчому конкурсі перемогли учасники з Кременчука і Києва

Підбито підсумки творчого конкурсу «Ізраїль і україно-ізраїльські відносини очима журналістів»: журі розглянуло понад дві сотні дописів і аудіовізуальних робіт, надісланих з різних регіонів України. Фінальна частина заходу відбулася в Києві.

Конкурс оголосили восени 2017-го Посольство Держави Ізраїль в Україні, Ізраїльський культурний центр та україно-ізраїльський Інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр. Твори подавалися на конкурс у таких номінаціях: «Ізраїль очима українських журналістів»; «Україно-ізраїльські відносини»; «Висвітлення заходів (подій) з просування в Україні ізраїльських новацій». Журі очолив Матвій Ганапольський, роботи учасників оцінювали також Світлана Леонтьєва, Соня Кошкіна, Ірина Тиран, Аліна Александрова, Геннадій Поліщук, Сергій Томіленко, Андрій Куликов, Альберт Фельдман.

Переможцями визнано Дмитра Угніченка (Кременчук, Полтавська область) і Євгенію Овчинникову (Київ). Призові місця посіли також більш як півтора десятка журналістів і блогерів, деякі з них уперше спробували свої сили в творчому змаганні. Серед призерів конкурсу – Сергій Кривуля, Анастасія Рибчинська, Евген Лісний, Сергій Удовик, Галина Ярема, Надія Собенко, Олена Никифоренко, Ірина Сахно, Ігор Кулаков, Ігор Галущак, Геннадій Хохлов та інші.

Спілчанські новини

25 вересня – прес-конференція в НСЖУ «Уряд має стати на захист преси України!» (АНОНС)// НСЖУ, 24.09.2018

Вимоги до Кабінету Міністрів щодо реалізації державної політики підтримки друкованих ЗМІ обговорюватимуться 25 вересня в Національній спілці журналістів України. Уряд закликають до належного впливу на діяльність національного оператора ПАТ «Укрпошта» та впровадження заходів щодо стабілізації цін на газетний папір.

Побудова українських смислів у медіа в неспокійні часи// НСЖУ, 24.09.2018

Наукову дискусію щодо «українських наративів», які виробляються медіа в нинішні неспокійні часи, провів у Стокгольмі університет Содеторна у четвер 20 вересня. До його участі було запрошено медіа-дослідників зі Швеції, України та Фінляндії. Серед доповідачів також були представники Офісу ОБСЄ з питань свободи медіа, Європейської федерації журналістів та Національної спілки журналістів України.

Відбулася урочиста церемонія вручення нагород переможцям творчих конкурсів НСЖУ// НСЖУ, 23.09.2018

Дипломи переможців і спеціальні відзнаки НСЖУ отримали переможці творчих конкурсів спілки 2018 року.

Медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» 20–23 вересня// НСЖУ, 20.09.2018

Перший медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» відкривається в четвер на Івано-Франківщині. Це творчий форум журналістів, який пройде під гаслом «Прагни до вершин!» – до вершин у житті, творчості, громадській активності. Організувала захід, у якому беруть участь понад 200 журналістів з усіх регіонів, громадська організація «Український журналістський фонд».

Партнери