Спілка > Публiкацiя

У творчому конкурсі перемогли учасники з Кременчука і Києва

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 03 Липня 2018
У творчому конкурсі перемогли учасники з Кременчука і Києва

Підбито підсумки творчого конкурсу «Ізраїль і україно-ізраїльські відносини очима журналістів»: журі розглянуло понад дві сотні дописів і аудіовізуальних робіт, надісланих з різних регіонів України. Фінальна частина заходу відбулася в Києві.

Конкурс оголосили восени 2017-го Посольство Держави Ізраїль в Україні, Ізраїльський культурний центр та україно-ізраїльський Інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр. Твори подавалися на конкурс у таких номінаціях: «Ізраїль очима українських журналістів»; «Україно-ізраїльські відносини»; «Висвітлення заходів (подій) з просування в Україні ізраїльських новацій». Журі очолив Матвій Ганапольський, роботи учасників оцінювали також Світлана Леонтьєва, Соня Кошкіна, Ірина Тиран, Аліна Александрова, Геннадій Поліщук, Сергій Томіленко, Андрій Куликов, Альберт Фельдман.

Переможцями визнано Дмитра Угніченка (Кременчук, Полтавська область) і Євгенію Овчинникову (Київ). Призові місця посіли також більш як півтора десятка журналістів і блогерів, деякі з них уперше спробували свої сили в творчому змаганні. Серед призерів конкурсу – Сергій Кривуля, Анастасія Рибчинська, Евген Лісний, Сергій Удовик, Галина Ярема, Надія Собенко, Олена Никифоренко, Ірина Сахно, Ігор Кулаков, Ігор Галущак, Геннадій Хохлов та інші.

Спілчанські новини

«Поштові тарифи – заморозити» – позиція НСЖУ на нараді в Мінінфраструктури// НСЖУ, 20.07.2018

У Мінінфраструктури 20 липня відбулася нарада щодо тарифів Укрпошти. За зверненням НСЖУ, відповідно до урядового доручення, учасники розмови (переважно представники НСЖУ й Укрпошти) шукали шляхів розв’язання гострих проблем, що реально загрожують існуванню друкованих ЗМІ.

Два роки тому трагічно загинув журналіст Павло Шеремет// НСЖУ, 20.07.2018

Вранці 20 липня 2018 року в Києві на місці загибелі Павла Шеремета зібралися його колеги, друзі, представники громадськості, які вшанували пам'ять журналіста. Люди принесли квіти, тримали таблички з датою загибелі й написом "Павло Шеремет. 2 роки. Вбивці досі не знайдені". Нагадаємо, Павло загинув у центрі столиці: авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою.

Газеті «Прикордонник України» виповнилося 75 років// НСЖУ, 19.07.2018

Відомче видання Державної прикордонної служби України святкує ювілей – 75-річчя. В Адміністрації ДПСУ її голова генерал-полковник Петро Цигикал, а також запрошені на засідання колегії представники Національної спілки журналістів України і її столичної організації привітали колектив редакції та вручили журналістам відзнаки.

НСЖУ вимагає публічного звіту про результати розслідування вбивства Павла Шеремета (ЗАЯВА)// НСЖУ, 19.07.2018

20 липня вже два роки є однією з трагічних дат в історії української журналістики. Саме 20 липня 2016 року в центрі Києва загинув від вибуху наш колега, журналіст і один із керівників інтернет-видання “Українська правда” Павло Шеремет.

Партнери