Спілка > Публiкацiя

У творчому конкурсі перемогли учасники з Кременчука і Києва

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 03 Липня 2018
У творчому конкурсі перемогли учасники з Кременчука і Києва

Підбито підсумки творчого конкурсу «Ізраїль і україно-ізраїльські відносини очима журналістів»: журі розглянуло понад дві сотні дописів і аудіовізуальних робіт, надісланих з різних регіонів України. Фінальна частина заходу відбулася в Києві.

Конкурс оголосили восени 2017-го Посольство Держави Ізраїль в Україні, Ізраїльський культурний центр та україно-ізраїльський Інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр. Твори подавалися на конкурс у таких номінаціях: «Ізраїль очима українських журналістів»; «Україно-ізраїльські відносини»; «Висвітлення заходів (подій) з просування в Україні ізраїльських новацій». Журі очолив Матвій Ганапольський, роботи учасників оцінювали також Світлана Леонтьєва, Соня Кошкіна, Ірина Тиран, Аліна Александрова, Геннадій Поліщук, Сергій Томіленко, Андрій Куликов, Альберт Фельдман.

Переможцями визнано Дмитра Угніченка (Кременчук, Полтавська область) і Євгенію Овчинникову (Київ). Призові місця посіли також більш як півтора десятка журналістів і блогерів, деякі з них уперше спробували свої сили в творчому змаганні. Серед призерів конкурсу – Сергій Кривуля, Анастасія Рибчинська, Евген Лісний, Сергій Удовик, Галина Ярема, Надія Собенко, Олена Никифоренко, Ірина Сахно, Ігор Кулаков, Ігор Галущак, Геннадій Хохлов та інші.

Спілчанські новини

Мовні квоти: розмова начистоту державних чиновників, фахівців та працівників ЗМІ// НСЖУ, 14.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 14 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію на тему «Україноцентрична регуляція: результати введення квот і перспективи другого читання закону про мову» – за участю експертів і журналістів.

Припинити тиск держави-агресора на кримськотатарських активістів в окупованому Криму// НСЖУ, 14.12.2018

Національна спілка журналістів України протестує проти системного тиску на кримськотатарських журналістів і активістів в окупованому Росією Криму.

Мужнім журналістам колеги з Волині адресували новорічні листівки// НСЖУ, 13.12.2018

Працівники ЗМІ Волині надіслали листівки солідарності колегам, підданим гонінням у РФ і на тимчасово окупованих територіях України. Це зроблено в межах проведення акції «Новорічна листівка солідарності».

Позиціонування бренду України як геополітичний чинник – тема дискусії на «Території реформ»// НСЖУ, 13.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 13 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію з «Позиціонування бренду України як геополітичний чинник» за участю експертів і журналістів.

Партнери