Спілка > Публiкацiя

У творчому конкурсі перемогли учасники з Кременчука і Києва

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 03 Липня 2018
У творчому конкурсі перемогли учасники з Кременчука і Києва

Підбито підсумки творчого конкурсу «Ізраїль і україно-ізраїльські відносини очима журналістів»: журі розглянуло понад дві сотні дописів і аудіовізуальних робіт, надісланих з різних регіонів України. Фінальна частина заходу відбулася в Києві.

Конкурс оголосили восени 2017-го Посольство Держави Ізраїль в Україні, Ізраїльський культурний центр та україно-ізраїльський Інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр. Твори подавалися на конкурс у таких номінаціях: «Ізраїль очима українських журналістів»; «Україно-ізраїльські відносини»; «Висвітлення заходів (подій) з просування в Україні ізраїльських новацій». Журі очолив Матвій Ганапольський, роботи учасників оцінювали також Світлана Леонтьєва, Соня Кошкіна, Ірина Тиран, Аліна Александрова, Геннадій Поліщук, Сергій Томіленко, Андрій Куликов, Альберт Фельдман.

Переможцями визнано Дмитра Угніченка (Кременчук, Полтавська область) і Євгенію Овчинникову (Київ). Призові місця посіли також більш як півтора десятка журналістів і блогерів, деякі з них уперше спробували свої сили в творчому змаганні. Серед призерів конкурсу – Сергій Кривуля, Анастасія Рибчинська, Евген Лісний, Сергій Удовик, Галина Ярема, Надія Собенко, Олена Никифоренко, Ірина Сахно, Ігор Кулаков, Ігор Галущак, Геннадій Хохлов та інші.

Спілчанські новини

Убивства Гонгадзе й Шеремета – злочини, розкриття яких впливає на безпеку країни, – Ігор Смешко// НСЖУ, 19.03.2019

Без розслідування резонансних злочинів неможливо повернути довіру до правоохоронної системи країни. Потрібна політична воля, щоб відновити справедливість і притягти до відповідальності винних. Про це заявив кандидат у Президенти України, екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Чим небезпечні псевдожурналісти у день голосування: НСЖУ застерігає// НСЖУ, 19.03.2019

Псевдожурналісти на виборчих дільницях перешкоджають діяльності реальних журналістів і дискредитують професію.

Кабмін, згідно з компетенцією, знову "вжитиме невідкладних заходів"// НСЖУ, 19.03.2019

Лист Національної спілки журналістів України зі зверненням учасників Всеукраїнської наради редакторів газет, у якому йдеться, зокрема, про неефективну діяльність АТ "Укрпошта", Адміністрація Президента України надіслала до Кабміну з проханням "розглянути згідно з компетенцією" та поінформувати НСЖУ про результати.

Держкомтелерадіо України приймає публіцистичні твори на здобуття премії імені Івана Франка// НСЖУ, 18.03.2019

Державний комітет телебачення і радіомовлення України нагадує, що оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

Партнери