Спілка > Публiкацiя

В Одесі троє невідомих напали на журналіста ТРК «Репортер» Костянтина Гречаного

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Червня 2018
В Одесі троє невідомих напали на журналіста ТРК «Репортер» Костянтина Гречаного

Подія трапилася 8 червня, в районі вулиці Армійська. За словами журналіста, зловмисники з'явилися ззаду та збили його з ніг.

– Сумка злетіла відразу. Один душив, двоє били. Встиг тільки затулити обличчя, але й то, не дуже вдало. Не погрожували, привіти не передавали, – на своїй сторінці в соцмережі повідомив Костянтин Гречаний.

У підсумку чоловік потрапив до лікарні з численними забоями, саднами, гематомою на губі, та струсом мозку. Говорить, що зараз почувається більш-менш непогано, та відзначає, що «головне, нічого не зламали і не відбили».

– Забрали сумку із невеликою сумою грошей, телефоном, ключами від дому і картоюпам’яті, – у коментарі НСЖУ розповів Костянтин Гречаний. – По факту звернувся до правоохоронців, указав факти, які, на мою думку, впливають на опрацювання різних версій. Сам же випадок із професійною діяльністю не пов’язую, але й не відкидаю такої можливості. Правоохоронці схиляються до версії із грабіжництвом. Мені важко коментувати їхню позицію, мало інформації наразі.

Як повідомляє detector.media, за словами радника Головного управління Національної поліції в Одеській області, напад на журналіста не пов’язаний з його професійною діяльністю. Поліція відкрила провадження за фактом пограбування та намагається встановити особи нападників.

– Був здійснений напад на журналіста з метою пограбування. Він у позаробочий час, навіть у нічний, рухався вулицею… Сам він був у нетверезому стані, ішов із якогось заходу. У нього забрали мобільний телефон та незначну частину грошей, яку він мав при собі, – сказав Форостяк.

 

Спілчанські новини

Академія української преси: звіт про здобутки й перспективи розвитку// НСЖУ, 22.06.2018

Академія української преси – партнер Національної спілки журналістів України, зокрема, в організації і проведенні заходів медіаосвіти (семінарів, тренінгів) – оприлюднила звіт про свою діяльність 2017 року.

Як змінюється найбільша журналістська організація України – звіт голови НСЖУ (АНОНС)// НСЖУ, 22.06.2018

У понеділок 25 червня голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко звітуватиме про підсумки першого року роботи організації за керівництва, обраного з’їздом журналістів навесні 2017 року.

Рада спробує обмежити свободу в інтернеті// НСЖУ, 21.06.2018

До порядку денного Верховної Ради включили законопроект, яким хочуть дозволити СБУ без рішення суду блокувати сайти. Про це йдеться в картці законопроекту № 6688 на сайті парламенту.

«Видавати дозволи на зброю за посвідченнями преси людям, які не мають стосунку до медіа, – неприпустимо», – голова НСЖУ// НСЖУ, 21.06.2018

Певний час на Херсонщині триває дискусія: за останні чотири роки в цій області отримали зброю за журналістськими посвідченнями 223 особи. Хоча більшість з них жодного стосунку до медіа ніколи не мали.

Партнери