Спілка > Публiкацiя

В Одесі троє невідомих напали на журналіста ТРК «Репортер» Костянтина Гречаного

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Червня 2018
В Одесі троє невідомих напали на журналіста ТРК «Репортер» Костянтина Гречаного

Подія трапилася 8 червня, в районі вулиці Армійська. За словами журналіста, зловмисники з'явилися ззаду та збили його з ніг.

– Сумка злетіла відразу. Один душив, двоє били. Встиг тільки затулити обличчя, але й то, не дуже вдало. Не погрожували, привіти не передавали, – на своїй сторінці в соцмережі повідомив Костянтин Гречаний.

У підсумку чоловік потрапив до лікарні з численними забоями, саднами, гематомою на губі, та струсом мозку. Говорить, що зараз почувається більш-менш непогано, та відзначає, що «головне, нічого не зламали і не відбили».

– Забрали сумку із невеликою сумою грошей, телефоном, ключами від дому і картоюпам’яті, – у коментарі НСЖУ розповів Костянтин Гречаний. – По факту звернувся до правоохоронців, указав факти, які, на мою думку, впливають на опрацювання різних версій. Сам же випадок із професійною діяльністю не пов’язую, але й не відкидаю такої можливості. Правоохоронці схиляються до версії із грабіжництвом. Мені важко коментувати їхню позицію, мало інформації наразі.

Як повідомляє detector.media, за словами радника Головного управління Національної поліції в Одеській області, напад на журналіста не пов’язаний з його професійною діяльністю. Поліція відкрила провадження за фактом пограбування та намагається встановити особи нападників.

– Був здійснений напад на журналіста з метою пограбування. Він у позаробочий час, навіть у нічний, рухався вулицею… Сам він був у нетверезому стані, ішов із якогось заходу. У нього забрали мобільний телефон та незначну частину грошей, яку він мав при собі, – сказав Форостяк.

 

Спілчанські новини

1 листопада – громадські слухання з питань безпеки журналістів в Україні// НСЖУ, 17.10.2018

Національна спілка журналістів України у партнерстві з Міжнародною федерацією журналістів організовує громадські слухання «Фізична безпека журналістів і свобода слова в Україні», які пройдуть 1 листопада у Києві.

ОБСЄ й далі домагатиметься виїзду журналіста Семени з Криму – Арлем Дезір// НСЖУ, 16.10.2018

Представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив, що й далі домагатиметься виїзду кримського журналіста Миколи Семени до Києва на лікування (як відомо, Семена перебуває на півострові під домашнім арештом за рішенням російського суду), інформує Крим.Реалії.

18 жовтня пройде регіональна дискусія з фізичної безпеки журналістів// НСЖУ, 16.10.2018

18 жовтня в Рівному відбудеться дискусія з фізичної безпеки журналістів за участю голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Поштове відділення, порушуючи договір, відмовляється приймати луганську «районку» для розповсюдження передплатникам// НСЖУ, 12.10.2018

Через непартнерське ставлення регіонального відділення Укрпошти газета «Сватівські відомості» (Луганська область) уже втратила понад тисячу примірників за передплатою. Тепер «районка» до читачів почала надходити на тиждень пізніше.

Партнери