Спілка > Публiкацiя

В Одесі троє невідомих напали на журналіста ТРК «Репортер» Костянтина Гречаного

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Червня 2018
В Одесі троє невідомих напали на журналіста ТРК «Репортер» Костянтина Гречаного

Подія трапилася 8 червня, в районі вулиці Армійська. За словами журналіста, зловмисники з'явилися ззаду та збили його з ніг.

– Сумка злетіла відразу. Один душив, двоє били. Встиг тільки затулити обличчя, але й то, не дуже вдало. Не погрожували, привіти не передавали, – на своїй сторінці в соцмережі повідомив Костянтин Гречаний.

У підсумку чоловік потрапив до лікарні з численними забоями, саднами, гематомою на губі, та струсом мозку. Говорить, що зараз почувається більш-менш непогано, та відзначає, що «головне, нічого не зламали і не відбили».

– Забрали сумку із невеликою сумою грошей, телефоном, ключами від дому і картоюпам’яті, – у коментарі НСЖУ розповів Костянтин Гречаний. – По факту звернувся до правоохоронців, указав факти, які, на мою думку, впливають на опрацювання різних версій. Сам же випадок із професійною діяльністю не пов’язую, але й не відкидаю такої можливості. Правоохоронці схиляються до версії із грабіжництвом. Мені важко коментувати їхню позицію, мало інформації наразі.

Як повідомляє detector.media, за словами радника Головного управління Національної поліції в Одеській області, напад на журналіста не пов’язаний з його професійною діяльністю. Поліція відкрила провадження за фактом пограбування та намагається встановити особи нападників.

– Був здійснений напад на журналіста з метою пограбування. Він у позаробочий час, навіть у нічний, рухався вулицею… Сам він був у нетверезому стані, ішов із якогось заходу. У нього забрали мобільний телефон та незначну частину грошей, яку він мав при собі, – сказав Форостяк.

 

Спілчанські новини

Візит іноземних журналістів до НСЖУ: про тиск політиків та проблеми фінансування ЗМІ// НСЖУ, 22.01.2019

Тиск політиків та посадовців і економічні складнощі незалежних ЗМІ – спільні тенденції для медіа України і країн демократичної Європи. Про це йшлося в ході зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка із групою міжнародних колег, які відвідують Україну для написання матеріалів про українські реалії.

«Зупинити хвилю агресії проти журналістів можливо лише через солідарність», – учасники регіональної дискусії в Кривому Розі// НСЖУ, 22.01.2019

Дніпропетровська область за результатами «Індексу фізичної безпеки журналістів», що проводить Національна спілка журналістів України разом із партнерами, 2018 року опинилася на другому місці за кількістю нападів на працівників медіа – 10 випадків, 6 із них трапилися в Кривому Розі.

Чому в Україні кожні 4 дні атакують журналістів? (АНОНС)// НСЖУ, 22.01.2019

У середу, 23 січня 2019 року, о 12:00 Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію «Презентація Індексу фізичної безпеки журналістів України. Підсумки 2018 року».

На Вінниччині реформовані видання отримають 900 тисяч гривень допомоги з обласного бюджету// НСЖУ, 22.01.2019

Це рішення ухвалили депутати Вінницької облради наприкінці 2018-го. Торік роздержавлені комунальні друковані ЗМІ також дістали грошову підтримку обсягом 539 тисяч гривень.

Партнери