НСЖУ | Всекитайська асоціація журналістів пропонує українським медіа розширювати співпрацю

Спілка > Публiкацiя

Всекитайська асоціація журналістів пропонує українським медіа розширювати співпрацю

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Червня 2018
Всекитайська асоціація журналістів пропонує українським медіа розширювати співпрацю

Журналістські організації двох країн зацікавлені у зміцненні контактів для обміну досвідом та інформування аудиторії про події в Україні й Китаї. Про це йшлося під час зустрічі делегації Всекитайської асоціації журналістів із керівництвом Національної спілки журналістів та провідних українських медіа.

«В комунікації між нашими країнами ЗМІ відіграють роль інформаційного містка. Комунікація між двома спілками є запорукою дружніх стосунків між Китаєм та Україною. Мета нашого візиту - вивчення практики співпраці та напрямів поглиблення двосторонніх стосунків, встановлення прямих контактів із українськими медійними компаніями», - зазначив голова делегації Всекитайської асоціації журналістів Ву Хайлонг. До складу делегації увійшли керівники та провідні журналісти центральних та регіональних телерадіокомпаній, газет та міжнародного комунікаційного центру. 

Голова НСЖУ Сергій Томіленко розповів про пріоритети діяльності спілки, серед яких - допомога у зміцненні незалежних медіа, фізична безпека колег, навчання та підвищення кваліфікації, підтримка журналістів, які потерпіли внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму, об‘єднання журналістів усіх поколінь. Окремо керівник Спілки наголосив на солідарності із українськими журналістами, яких переслідує російська влада. Сергій Томіленко запропонував створити спільний ресурс, на якому би розміщувалася інформація про реалізацію програми «Один пояс, один шлях», ініційованої китайським урядом для співпраці з низкою країн Європи та Азії, в тому числі - з Україною.

Про тематику українських ЗМІ та про те, яка інформація про Китай подається для української аудиторії, розповіли головний редактор газети «Урядовий кур‘єр» Сергій Брага та керівник прес-центру інформаційного агентства «Укрінформ», секретар НСЖУ Сергій Сай-Боднар. Керівник делегації Всекитайської асоціації журналістів Ву Хайлонг запропонував укласти угоду з НСЖУ про обмін контентом із українськими медіа.

Також у зустрічі взяли участь перша секретар НСЖУ Ліна Кущ, секретар НСЖУ Сергій Шевченко та президент БФ «Журналістська ініціатива» Людмила Мех.

Спілчанські новини

Заява журналістів, медійних та правозахисних організацій України щодо «інтерв’ю» з політв’язнем Станіславом Асєєвим// НСЖУ, 21.08.2018

Підготовка й випуск подібних медіасюжетів ані з морального, ані з етичного, ані з правового поглядів несумісні зі статусом та роллю медіа в демократичному суспільстві

Водна стихія у Львові знищила архів, техніку та меблі редакції «Високий Замок»// НСЖУ, 21.08.2018

У п’ятницю, 17 серпня, після сильної зливи у Львові вода затопила напівпідвальнийповерх редакції газети «Високий Замок», знищивши бухгалтерський та редакційний архіви, кілька комп’ютерів та меблі.

В Європейській федерації журналістів вважають, що Асєєва змусили зізнатися в шпигунстві за фальшивими звинуваченнями// НСЖУ, 20.08.2018

В Європейській федерації журналістів (ЄФЖ) стурбовані появою інтерв’ю полоненого журналіста Станіслава Асєєва на телеканалі «Росія 24». Про це йдеться в заяві на офіційному сайті федерації, оприлюдненій в понеділок.

На Жашківщині колишній співзасновник відмовляється укладати угоду на оренду приміщення із роздержавленою районкою// НСЖУ, 20.08.2018

Уже понад рік районна газета «Жашківщина», яка успішно завершила реформування, не може укласти договір оренди приміщення зі своїм колишнім співзасновником – районною радою. Офіційна причина постійних відмов – відсутність технічної документації на те саме приміщення. Щоб її виготовити потрібно 3 тис. грн, проте в державного органу такої суми грошей немає.

Партнери