Спілка > Публiкацiя

Всекитайська асоціація журналістів пропонує українським медіа розширювати співпрацю

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Червня 2018
Всекитайська асоціація журналістів пропонує українським медіа розширювати співпрацю

Журналістські організації двох країн зацікавлені у зміцненні контактів для обміну досвідом та інформування аудиторії про події в Україні й Китаї. Про це йшлося під час зустрічі делегації Всекитайської асоціації журналістів із керівництвом Національної спілки журналістів та провідних українських медіа.

«В комунікації між нашими країнами ЗМІ відіграють роль інформаційного містка. Комунікація між двома спілками є запорукою дружніх стосунків між Китаєм та Україною. Мета нашого візиту - вивчення практики співпраці та напрямів поглиблення двосторонніх стосунків, встановлення прямих контактів із українськими медійними компаніями», - зазначив голова делегації Всекитайської асоціації журналістів Ву Хайлонг. До складу делегації увійшли керівники та провідні журналісти центральних та регіональних телерадіокомпаній, газет та міжнародного комунікаційного центру. 

Голова НСЖУ Сергій Томіленко розповів про пріоритети діяльності спілки, серед яких - допомога у зміцненні незалежних медіа, фізична безпека колег, навчання та підвищення кваліфікації, підтримка журналістів, які потерпіли внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму, об‘єднання журналістів усіх поколінь. Окремо керівник Спілки наголосив на солідарності із українськими журналістами, яких переслідує російська влада. Сергій Томіленко запропонував створити спільний ресурс, на якому би розміщувалася інформація про реалізацію програми «Один пояс, один шлях», ініційованої китайським урядом для співпраці з низкою країн Європи та Азії, в тому числі - з Україною.

Про тематику українських ЗМІ та про те, яка інформація про Китай подається для української аудиторії, розповіли головний редактор газети «Урядовий кур‘єр» Сергій Брага та керівник прес-центру інформаційного агентства «Укрінформ», секретар НСЖУ Сергій Сай-Боднар. Керівник делегації Всекитайської асоціації журналістів Ву Хайлонг запропонував укласти угоду з НСЖУ про обмін контентом із українськими медіа.

Також у зустрічі взяли участь перша секретар НСЖУ Ліна Кущ, секретар НСЖУ Сергій Шевченко та президент БФ «Журналістська ініціатива» Людмила Мех.

Спілчанські новини

1 листопада – громадські слухання з питань безпеки журналістів в Україні// НСЖУ, 17.10.2018

Національна спілка журналістів України у партнерстві з Міжнародною федерацією журналістів організовує громадські слухання «Фізична безпека журналістів і свобода слова в Україні», які пройдуть 1 листопада у Києві.

ОБСЄ й далі домагатиметься виїзду журналіста Семени з Криму – Арлем Дезір// НСЖУ, 16.10.2018

Представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив, що й далі домагатиметься виїзду кримського журналіста Миколи Семени до Києва на лікування (як відомо, Семена перебуває на півострові під домашнім арештом за рішенням російського суду), інформує Крим.Реалії.

18 жовтня пройде регіональна дискусія з фізичної безпеки журналістів// НСЖУ, 16.10.2018

18 жовтня в Рівному відбудеться дискусія з фізичної безпеки журналістів за участю голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Поштове відділення, порушуючи договір, відмовляється приймати луганську «районку» для розповсюдження передплатникам// НСЖУ, 12.10.2018

Через непартнерське ставлення регіонального відділення Укрпошти газета «Сватівські відомості» (Луганська область) уже втратила понад тисячу примірників за передплатою. Тепер «районка» до читачів почала надходити на тиждень пізніше.

Партнери