Спілка > Публiкацiя

Всекитайська асоціація журналістів пропонує українським медіа розширювати співпрацю

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Червня 2018
Всекитайська асоціація журналістів пропонує українським медіа розширювати співпрацю

Журналістські організації двох країн зацікавлені у зміцненні контактів для обміну досвідом та інформування аудиторії про події в Україні й Китаї. Про це йшлося під час зустрічі делегації Всекитайської асоціації журналістів із керівництвом Національної спілки журналістів та провідних українських медіа.

«В комунікації між нашими країнами ЗМІ відіграють роль інформаційного містка. Комунікація між двома спілками є запорукою дружніх стосунків між Китаєм та Україною. Мета нашого візиту - вивчення практики співпраці та напрямів поглиблення двосторонніх стосунків, встановлення прямих контактів із українськими медійними компаніями», - зазначив голова делегації Всекитайської асоціації журналістів Ву Хайлонг. До складу делегації увійшли керівники та провідні журналісти центральних та регіональних телерадіокомпаній, газет та міжнародного комунікаційного центру. 

Голова НСЖУ Сергій Томіленко розповів про пріоритети діяльності спілки, серед яких - допомога у зміцненні незалежних медіа, фізична безпека колег, навчання та підвищення кваліфікації, підтримка журналістів, які потерпіли внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму, об‘єднання журналістів усіх поколінь. Окремо керівник Спілки наголосив на солідарності із українськими журналістами, яких переслідує російська влада. Сергій Томіленко запропонував створити спільний ресурс, на якому би розміщувалася інформація про реалізацію програми «Один пояс, один шлях», ініційованої китайським урядом для співпраці з низкою країн Європи та Азії, в тому числі - з Україною.

Про тематику українських ЗМІ та про те, яка інформація про Китай подається для української аудиторії, розповіли головний редактор газети «Урядовий кур‘єр» Сергій Брага та керівник прес-центру інформаційного агентства «Укрінформ», секретар НСЖУ Сергій Сай-Боднар. Керівник делегації Всекитайської асоціації журналістів Ву Хайлонг запропонував укласти угоду з НСЖУ про обмін контентом із українськими медіа.

Також у зустрічі взяли участь перша секретар НСЖУ Ліна Кущ, секретар НСЖУ Сергій Шевченко та президент БФ «Журналістська ініціатива» Людмила Мех.

Спілчанські новини

Візит іноземних журналістів до НСЖУ: про тиск політиків та проблеми фінансування ЗМІ// НСЖУ, 22.01.2019

Тиск політиків та посадовців і економічні складнощі незалежних ЗМІ – спільні тенденції для медіа України і країн демократичної Європи. Про це йшлося в ході зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка із групою міжнародних колег, які відвідують Україну для написання матеріалів про українські реалії.

«Зупинити хвилю агресії проти журналістів можливо лише через солідарність», – учасники регіональної дискусії в Кривому Розі// НСЖУ, 22.01.2019

Дніпропетровська область за результатами «Індексу фізичної безпеки журналістів», що проводить Національна спілка журналістів України разом із партнерами, 2018 року опинилася на другому місці за кількістю нападів на працівників медіа – 10 випадків, 6 із них трапилися в Кривому Розі.

Чому в Україні кожні 4 дні атакують журналістів? (АНОНС)// НСЖУ, 22.01.2019

У середу, 23 січня 2019 року, о 12:00 Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію «Презентація Індексу фізичної безпеки журналістів України. Підсумки 2018 року».

На Вінниччині реформовані видання отримають 900 тисяч гривень допомоги з обласного бюджету// НСЖУ, 22.01.2019

Це рішення ухвалили депутати Вінницької облради наприкінці 2018-го. Торік роздержавлені комунальні друковані ЗМІ також дістали грошову підтримку обсягом 539 тисяч гривень.

Партнери