Спілка > Публiкацiя

Презентація соціологічного дослідження «Чи існує в Україні свобода слова?» (анонс)

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 07 Червня 2018
Презентація соціологічного дослідження «Чи існує в Україні свобода слова?» (анонс)

У столиці 8 червня в Укрінформі відбудеться презентація соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології на замовлення Національної спілки журналістів України та ГО «Інформаційна безпека» «Чи існує в Україні свобода слова?»

Спікери заходу: Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України, Тетяна Попова, експерт ГО «Інформаційна безпека». У заході також візьме участь представник Київського міжнародного інституту соціології.

Місце проведення: вул. Б.Хмельницького, 8/16, Укрінформ. Початок о 10:00.

Вхід за службовими посвідченнями та прес-картками НСЖУ. 
Контактний телефон: (044) 234 5209.

Спілчанські новини

Академія української преси: звіт про здобутки й перспективи розвитку// НСЖУ, 22.06.2018

Академія української преси – партнер Національної спілки журналістів України, зокрема, в організації і проведенні заходів медіаосвіти (семінарів, тренінгів) – оприлюднила звіт про свою діяльність 2017 року.

Як змінюється найбільша журналістська організація України – звіт голови НСЖУ (АНОНС)// НСЖУ, 22.06.2018

У понеділок 25 червня голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко звітуватиме про підсумки першого року роботи організації за керівництва, обраного з’їздом журналістів навесні 2017 року.

Рада спробує обмежити свободу в інтернеті// НСЖУ, 21.06.2018

До порядку денного Верховної Ради включили законопроект, яким хочуть дозволити СБУ без рішення суду блокувати сайти. Про це йдеться в картці законопроекту № 6688 на сайті парламенту.

«Видавати дозволи на зброю за посвідченнями преси людям, які не мають стосунку до медіа, – неприпустимо», – голова НСЖУ// НСЖУ, 21.06.2018

Певний час на Херсонщині триває дискусія: за останні чотири роки в цій області отримали зброю за журналістськими посвідченнями 223 особи. Хоча більшість з них жодного стосунку до медіа ніколи не мали.

Партнери