Спілка > Публiкацiя

НСЖУ: в день народження Миколи Семени закликаємо міжнародні журналістські організації долучитися до підтримки кримського колеги

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 14 Травня 2018
НСЖУ: в день народження Миколи Семени закликаємо міжнародні журналістські організації долучитися до підтримки кримського колеги

Засуджений російською владою в тимчасово окупованому Криму журналіст, член Національної спілки журналістів України Микола Семена 14 травня святкує свій день народження.

Національна спілка журналістів України вітає мужнього колегу, бажає йому міцного здоров'я, творчих успіхів та скасування всіх незаконних обвинувачень та обмежень. 

НСЖУ звертається до національних професійних журналістських об'єднань, що входять до складу Європейської та Міжнародної федерацій журналістів, з проханням привітати Миколу Семену й висловити йому слова підтримки. Також закликаємо долучитися до ініційованої НСЖУ разом з офісом українського омбудсмена міжнародної кампанії солідарності з українськими журналістами, яких Росія незаконно утримує за політичними мотивами, – Миколою Семеною та Романом Сущенком.

Національна спілка журналістів України заявляє, що й надалі докладатиме всіх зусиль, в тому числі - на міжнародних майданчиках, - задля визволення українських журналістів, яких незаконно утримує Росія.

Автора Радіо Свобода і Крим.Реалії, кримського журналіста Миколу Семену російська влада звинуватила в публічних закликах до порушення територіальної цілісності Росії. Підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя 22 вересня 2017 року призначив Миколі Семені покарання у вигляді двох з половиною років умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю.

Микола Семена стверджує, що у своїх матеріалах реалізовував право на вільне висловлення думки.

Спілчанські новини

Напад зі стріляниною: надзвичайна пригода в прес-центрі газети «Новий день»// НСЖУ, 18.01.2019

Прес-конференція і круглий стіл з питань автоперевезень у Херсоні закінчилися стріляниною, отруєнням журналістів газом та побитими вікнами. Сьогодні невідомі розпилили газ у прес-центрі газети «Новий день», а потім почали стріляти з редакційного коридору в приміщення прес-клубу...

Переможці Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців отримали сертифікати і премії// НСЖУ, 17.01.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулося урочисте вручення сертифікатів лауреатам Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців. Організатор конкурсу – Благодійний фонд «Горєніє», партнер – НСЖУ.

«З нетерпінням чекаємо всеукраїнського редакторського зібрання» – Володимир Яцкевич// НСЖУ, 17.01.2019

«Натуральним здирством» називає тарифну політику Укрпошти Володимир Яцкевич, шеф-редактор житомирської обласної газети «Эхо» («Відлуння»). У листі до НСЖУ він зазначив, що з нетерпінням чекає лютневої Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ, на яку творча спілка запрошує керівництво держави.

Спеціальний календар на захист свободи слова й прав журналістів випустив телеканал «112 Україна»// НСЖУ, 17.01.2019

Тематичний календар на 2019 рік, який є роком великих виборів – Президента й парламенту, містить гасла щодо захисту прав журналістів і невтручання політиків у роботу українських медіа.

Партнери