Спілка > Публiкацiя

Керівнику ТРК «Сокаль» райрада продовжила договір про співпрацю ще на рік

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 10 Квітня 2018
Керівнику ТРК «Сокаль» райрада продовжила договір про співпрацю ще на рік

Майже два роки тривав конфлікт між генеральним директором КП ТРК «Сокаль» Олександром Новацьким і засновником підприємства – райрадою. Керівника ТРК звинувачували в неналежному веденні господарської діяльності та збитковості телерадіокомпанії.

Поставало питання про невідповідність Олександра Новацького займаній посаді. Водночас сам директор відзначає, що закиди в його бік з’явилися, коли він почав упроваджувати на ТРК незалежну редакційну політику. Крім того, заважає роботі й бажання голови райради, який свого часу очолював «Сокаль», зберегти вплив на колектив ТРК. 
 
Тож, коли термін договору про співпрацю закінчувався, районна рада прийняла рішення продовжити його ще на рік. Таким чином Олександр Новацький матиме час, аби виправити всі недоліки та вивести підприємство на новий успішніший рівень. 
 
 Останні два роки були дуже непростими: пережили спроби втручання в господарську діяльність, економічний тиск. Та, попри всі проблеми, підприємство розвивалося,  у коментарі НСЖУ розповів Олександр Новацький. – Коли ж термін контракту добігав кінця, порушувалося питання про моє звільнення. Та завдяки широкому розголосу цієї ситуації та громадській підтримці договір, зрештою, продовжили ще на рік.
 
Голова Сокальської районної ради Микола Пасько, коментуючи ситуацію НСЖУ, зазначив, що цей термін дається панові Новацькому для вирішення низки питаннь щодо діяльності ТРК.
 
 Зокрема, в першу чергу мова йде про збитковість підприємства, адже минулий рік ТРК закінчила з бюджетом у мінус сто сорок тисяч. По-друге, в приміщенні, в якому працює ЗМІ і яке належить райраді, було проведено перебудову без погодження з власником, а це є грубим порушенням законодавства. По-третє, дружина Олександра Новацького працює в цій же ТРК, є його підлеглою. А це вже є порушенням Закону «Про запобігання корупції». Маємо відповідні приписи Національного агентства з питань запобігання корупції з вимогами, як засновники підприємства, втрутитися в ситуацію,  пояснює ситуацію Микола Миколайович. – Якщо протягом року проблемні моменти вдасться врегулювати, то, ймовірно, термін співпраці буде продовжено. 
 
Сам Олександр Новацький задоволений цим рішенням районної ради та запевняє, що й надалі всіма силами сприятиме розвитку телерадіокомпанії, покращуючи контент і вивівши підприємство на прибутковий рівень.
 
 

Спілчанські новини

НСЖУ рішуче протестує проти ідеї криміналізувати журналістську діяльність// НСЖУ, 19.04.2018

"Відповідальність за можливе оприлюднення державної таємниці несуть посадовці, а не журналісти. І криміналізація журналістської діяльності – це засіб оборони не країни, а корумпованих політиків!" Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Найкращих юнкорів назвуть 27 квітня в Миколаєві// НСЖУ, 17.04.2018

У Миколаєві 27 квітня буде названо імена найкращих юнкорів – переможців ХХІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа, організаторами якого є Національна спілка журналістів, Національна академія педагогічних наук, Асоціація молодіжної преси України, Коледж преси та телебачення.

Валерій Макеєв: "Рівень захисту журналістів з боку держави дорівнює нулю"// НСЖУ, 17.04.2018

Черкаський правозахисник Валерій Макеєв на особистому гіркому досвіді знає що таке опинитися в заручниках. У полоні луганських сепаратистів він пробув 100 днів.

Понад 50 газетярів на тренінгу в Харкові розбиралися в юридичних аспектах реформування// НСЖУ, 16.04.2018

У Харкові 13 квітня відбувся практичний семінар «Юридичні та практичні аспекти реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації». Захід відбувся у рамках проекту «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу.

Партнери