Спілка > Публiкацiя

Блокаду телеканалу ZIK знято

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 05 Квітня 2018
Блокаду телеканалу ZIK знято

Вчора близько 23:00 було знято блокаду телеканалу ZIK. Представники «Братства» Корчинського прибрали наметове містечко, яким тиждень перегороджували вхід до студії ZIKу в колишньому Жовтневому палаці в Києві.

Нагадаємо, вчора, 4 квітня, Комітет Верховної Ради з питань свободи слова розглянув питання блокади телеканалу ZIK та проголосував за те, щоб взяти під свій контроль ситуацію навколо ZIKу.
 
На засіданні Комітету ВР з питань свободи слова були присутні генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, шеф-редактор медіа-холдингу ZIK Данило Нікуленко, а також відомий адвокат, ведучий програми «ДокаZ» Олексій Шевчук. Прийшов підтримати позицію каналу і народний депутат Віталій Купрій.
 
Як повідомлялося, «Братство» Дмитра Корчинського взяло в облогу один із входів у Міжнародний центр культури і мистецтв Профспілок України (колишній Жовтневий палац), де розміщений телеканал ZIK. Сам лідер організації погрожував знищенням каналу. Такі дії «Братства» Корчинський пояснював тим, що канал, буцімто, хочуть продати Вікторові Медведчуку.
 
Команда ZIKу висловлює щиру вдячність тим, хто продемонстрував професійну солідарність та підтримав телеканал у період тиску – Національній спілці журналістів України та її очільнику Сергію Томіленку, голові Комітету Верховної ради з питань свободи слова Вікторії Сюмар та члену комітету Ользі Черваковій, керівництву та активістам «Національних дружин» за цілодобову охорону телестудії, а також представникам міжнародних організацій, зокрема Моніторингової місії ОБСЄ, моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, директору представництва Freedom House в Україні Метью Шаафу, колегам з інших ЗМІ, партнерам, глядачам, усім, хто вболівав за ZIK.
 
Окреме спасибі від керівництва ZIKу колективу телеканалу за засвідчені у час випробувань витримку та єдність.
 

Спілчанські новини

Напад зі стріляниною: надзвичайна пригода в прес-центрі газети «Новий день»// НСЖУ, 18.01.2019

Прес-конференція і круглий стіл з питань автоперевезень у Херсоні закінчилися стріляниною, отруєнням журналістів газом та побитими вікнами. Сьогодні невідомі розпилили газ у прес-центрі газети «Новий день», а потім почали стріляти з редакційного коридору в приміщення прес-клубу...

Переможці Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців отримали сертифікати і премії// НСЖУ, 17.01.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулося урочисте вручення сертифікатів лауреатам Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців. Організатор конкурсу – Благодійний фонд «Горєніє», партнер – НСЖУ.

«З нетерпінням чекаємо всеукраїнського редакторського зібрання» – Володимир Яцкевич// НСЖУ, 17.01.2019

«Натуральним здирством» називає тарифну політику Укрпошти Володимир Яцкевич, шеф-редактор житомирської обласної газети «Эхо» («Відлуння»). У листі до НСЖУ він зазначив, що з нетерпінням чекає лютневої Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ, на яку творча спілка запрошує керівництво держави.

Спеціальний календар на захист свободи слова й прав журналістів випустив телеканал «112 Україна»// НСЖУ, 17.01.2019

Тематичний календар на 2019 рік, який є роком великих виборів – Президента й парламенту, містить гасла щодо захисту прав журналістів і невтручання політиків у роботу українських медіа.

Партнери