Спілка > Публiкацiя

Блокаду телеканалу ZIK знято

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 05 Квітня 2018
Блокаду телеканалу ZIK знято

Вчора близько 23:00 було знято блокаду телеканалу ZIK. Представники «Братства» Корчинського прибрали наметове містечко, яким тиждень перегороджували вхід до студії ZIKу в колишньому Жовтневому палаці в Києві.

Нагадаємо, вчора, 4 квітня, Комітет Верховної Ради з питань свободи слова розглянув питання блокади телеканалу ZIK та проголосував за те, щоб взяти під свій контроль ситуацію навколо ZIKу.
 
На засіданні Комітету ВР з питань свободи слова були присутні генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, шеф-редактор медіа-холдингу ZIK Данило Нікуленко, а також відомий адвокат, ведучий програми «ДокаZ» Олексій Шевчук. Прийшов підтримати позицію каналу і народний депутат Віталій Купрій.
 
Як повідомлялося, «Братство» Дмитра Корчинського взяло в облогу один із входів у Міжнародний центр культури і мистецтв Профспілок України (колишній Жовтневий палац), де розміщений телеканал ZIK. Сам лідер організації погрожував знищенням каналу. Такі дії «Братства» Корчинський пояснював тим, що канал, буцімто, хочуть продати Вікторові Медведчуку.
 
Команда ZIKу висловлює щиру вдячність тим, хто продемонстрував професійну солідарність та підтримав телеканал у період тиску – Національній спілці журналістів України та її очільнику Сергію Томіленку, голові Комітету Верховної ради з питань свободи слова Вікторії Сюмар та члену комітету Ользі Черваковій, керівництву та активістам «Національних дружин» за цілодобову охорону телестудії, а також представникам міжнародних організацій, зокрема Моніторингової місії ОБСЄ, моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, директору представництва Freedom House в Україні Метью Шаафу, колегам з інших ЗМІ, партнерам, глядачам, усім, хто вболівав за ZIK.
 
Окреме спасибі від керівництва ZIKу колективу телеканалу за засвідчені у час випробувань витримку та єдність.
 

Спілчанські новини

«Поштові тарифи – заморозити» – позиція НСЖУ на нараді в Мінінфраструктури// НСЖУ, 20.07.2018

У Мінінфраструктури 20 липня відбулася нарада щодо тарифів Укрпошти. За зверненням НСЖУ, відповідно до урядового доручення, учасники розмови (переважно представники НСЖУ й Укрпошти) шукали шляхів розв’язання гострих проблем, що реально загрожують існуванню друкованих ЗМІ.

Два роки тому трагічно загинув журналіст Павло Шеремет// НСЖУ, 20.07.2018

Вранці 20 липня 2018 року в Києві на місці загибелі Павла Шеремета зібралися його колеги, друзі, представники громадськості, які вшанували пам'ять журналіста. Люди принесли квіти, тримали таблички з датою загибелі й написом "Павло Шеремет. 2 роки. Вбивці досі не знайдені". Нагадаємо, Павло загинув у центрі столиці: авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою.

Газеті «Прикордонник України» виповнилося 75 років// НСЖУ, 19.07.2018

Відомче видання Державної прикордонної служби України святкує ювілей – 75-річчя. В Адміністрації ДПСУ її голова генерал-полковник Петро Цигикал, а також запрошені на засідання колегії представники Національної спілки журналістів України і її столичної організації привітали колектив редакції та вручили журналістам відзнаки.

НСЖУ вимагає публічного звіту про результати розслідування вбивства Павла Шеремета (ЗАЯВА)// НСЖУ, 19.07.2018

20 липня вже два роки є однією з трагічних дат в історії української журналістики. Саме 20 липня 2016 року в центрі Києва загинув від вибуху наш колега, журналіст і один із керівників інтернет-видання “Українська правда” Павло Шеремет.

Партнери