Спілка > Публiкацiя

Блокаду телеканалу ZIK знято

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 05 Квітня 2018
Блокаду телеканалу ZIK знято

Вчора близько 23:00 було знято блокаду телеканалу ZIK. Представники «Братства» Корчинського прибрали наметове містечко, яким тиждень перегороджували вхід до студії ZIKу в колишньому Жовтневому палаці в Києві.

Нагадаємо, вчора, 4 квітня, Комітет Верховної Ради з питань свободи слова розглянув питання блокади телеканалу ZIK та проголосував за те, щоб взяти під свій контроль ситуацію навколо ZIKу.
 
На засіданні Комітету ВР з питань свободи слова були присутні генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, шеф-редактор медіа-холдингу ZIK Данило Нікуленко, а також відомий адвокат, ведучий програми «ДокаZ» Олексій Шевчук. Прийшов підтримати позицію каналу і народний депутат Віталій Купрій.
 
Як повідомлялося, «Братство» Дмитра Корчинського взяло в облогу один із входів у Міжнародний центр культури і мистецтв Профспілок України (колишній Жовтневий палац), де розміщений телеканал ZIK. Сам лідер організації погрожував знищенням каналу. Такі дії «Братства» Корчинський пояснював тим, що канал, буцімто, хочуть продати Вікторові Медведчуку.
 
Команда ZIKу висловлює щиру вдячність тим, хто продемонстрував професійну солідарність та підтримав телеканал у період тиску – Національній спілці журналістів України та її очільнику Сергію Томіленку, голові Комітету Верховної ради з питань свободи слова Вікторії Сюмар та члену комітету Ользі Черваковій, керівництву та активістам «Національних дружин» за цілодобову охорону телестудії, а також представникам міжнародних організацій, зокрема Моніторингової місії ОБСЄ, моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, директору представництва Freedom House в Україні Метью Шаафу, колегам з інших ЗМІ, партнерам, глядачам, усім, хто вболівав за ZIK.
 
Окреме спасибі від керівництва ZIKу колективу телеканалу за засвідчені у час випробувань витримку та єдність.
 

Спілчанські новини

Семінар МФЖ у Києві: як захистити журналіста у цифрову епоху// НСЖУ, 22.10.2018

Сучасні виклики перед медіа та ефективність захисту професійними спілками прав журналістів у шести країнах європейського регіону розглядаються на робочому семінарі, який протягом 21–22 жовтня проводить у Києві Міжнародна федерація журналістів.

В Острозькій академії презентовано діяльність НСЖУ// НСЖУ, 22.10.2018

У Національному університеті «Острозька академія» 19 жовтня говорили про безпеку журналістів. На зустрічі з головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком, крім студентів і викладачів гуманітарного факультету, були журналісти-практики – головний редактор видавничого дому "ОГО" Віталій Голубєв, редакторка гіперлокального медіа "Район.Острог" Галина Максимчук, журналіст Олексій Костюченко.

Акція "Бібліотека для Донбасу" триватиме, адже книга веде до перемоги, – Олег Наливайко// НСЖУ, 20.10.2018

18 жовтня в стінах парламенту відбулася зустріч керівників провідних вітчизняних видавництв з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко та Головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком.

Співчуття Валентині Сямро у зв’язку зі смертю матері// НСЖУ, 19.10.2018

Правління, секретаріат Національної спілки журналістів України, працівники апарату НСЖУ висловлюють щирі співчуття начальниці адмінгоспвідділу Спілки Валентині Сямро у зв’язку зі смертю її матері Ритченко Віри Григорівни.

Партнери