Спілка > Публiкацiя

У Вінниці реформованим газетам виділять по 30 тис. грн з обласного бюджету

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 06 Березня 2018
У Вінниці реформованим газетам виділять по 30 тис. грн з обласного бюджету

Це рішення нещодавно ухвалили депутати на сесії обласної ради після численних клопотань Вінницької обласної організації журналістів.

Кілька разів правління Вінницької обласної організації журналістів зверталося до депутатів обласної ради, керівників облдержадміністрації про надання метерільної допомоги реформованим виданням (а їх в області – 16). Нещодавно сесія обласної ради, при перегляді бюджету, ухвалила виділити реформованим газетам півмільйона гривень. Таким чином кожному реформованому засобу масової інформації надійде понад тридцять тисяч гривень.
 
– Ініціативу просували ще з літа минулого року, проте депутати нам кілька разів відмовляли. Аж ось через півроку таки віднайшлися кошти в бюджеті, – розповідає голова Вінницької обласної організації НСЖУ Василь Паламарчук. – Для наших видань, які лишень починають, так би мовити, самостійне життя, ця допомога, звісно ж, буде не зайвою. Наскільки знаю, Вінниччина стала другою областю, яка виявила бажання виділити кошти колишнім державним ЗМІ. Першими були львів’яни.
 
Цей крок схвально сприйняли в редакції однієї з найуспішніших вінницьких районок «Бершадський край».
 
– Це в жодному разі не залежність від влади, а хороше утвердження партнерських стосунків. Адже ми, перш за все, працюємо для людей, висвітлюючи найактуальніші питання з життя району чи країни загалом, – відзначає головний редактор «Бершадського краю» Федір Шевчук. – А в умовах сьогодення для будь-якого видання фінансова допомога не буде завою. Хоча в нашій газеті чудова рекламна база й нам вдається заробляти на своє утримання, проте ці кошти можна буде вкласти в дальший розвиток газети. 
 
 

Спілчанські новини

У Херсоні побили місцевого журналіста Сергія Нікітенка// НСЖУ, 18.06.2018

Подія трапилася вранці 18 червня. Напад журналіст пов’язує виключно з професійною діяльністю: постійно ж доводиться готувати матеріали про державні закупівлі, діяльність депутатів, а також висвітлювати фінансові теми.

Газета «Демократична Україна» відзначила ювілей – 100-річчя!// НСЖУ, 18.06.2018

У Києві 15 червня «Демократична Україна» зібрала на урочистості з нагоди свята – 100-річчя свого видання! – редакційний колектив, ветеранів газети, а також авторський актив і гостей.

Співчуття... Володимир Коркодим// НСЖУ, 18.06.2018

Київська організація Національної спілки журналістів України з сумом повідомляє про кончину після тривалої хвороби колеги-спілчанина Володимира Івановича Коркодима.

Про кращі практики висвітлення проблем внутрішньо переміщених осіб розповіли журналістам ЗМІ Дніпропетровщини// НСЖУ, 15.06.2018

У прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ провели тренінг для представників регіональних ЗМІ. Йшлося про висвітлення у ЗМІ проблем, пов'язаних з життям внутрішньо переміщених осіб. За тему тренінгу взяли «Кращі практики висвітлення у ЗМІ проблем внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від збройного конфлікту в Україні як фактор суспільної стабільності».

Партнери