Спілка > Публiкацiя

У Вінниці реформованим газетам виділять по 30 тис. грн з обласного бюджету

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 06 Березня 2018
У Вінниці реформованим газетам виділять по 30 тис. грн з обласного бюджету

Це рішення нещодавно ухвалили депутати на сесії обласної ради після численних клопотань Вінницької обласної організації журналістів.

Кілька разів правління Вінницької обласної організації журналістів зверталося до депутатів обласної ради, керівників облдержадміністрації про надання метерільної допомоги реформованим виданням (а їх в області – 16). Нещодавно сесія обласної ради, при перегляді бюджету, ухвалила виділити реформованим газетам півмільйона гривень. Таким чином кожному реформованому засобу масової інформації надійде понад тридцять тисяч гривень.
 
– Ініціативу просували ще з літа минулого року, проте депутати нам кілька разів відмовляли. Аж ось через півроку таки віднайшлися кошти в бюджеті, – розповідає голова Вінницької обласної організації НСЖУ Василь Паламарчук. – Для наших видань, які лишень починають, так би мовити, самостійне життя, ця допомога, звісно ж, буде не зайвою. Наскільки знаю, Вінниччина стала другою областю, яка виявила бажання виділити кошти колишнім державним ЗМІ. Першими були львів’яни.
 
Цей крок схвально сприйняли в редакції однієї з найуспішніших вінницьких районок «Бершадський край».
 
– Це в жодному разі не залежність від влади, а хороше утвердження партнерських стосунків. Адже ми, перш за все, працюємо для людей, висвітлюючи найактуальніші питання з життя району чи країни загалом, – відзначає головний редактор «Бершадського краю» Федір Шевчук. – А в умовах сьогодення для будь-якого видання фінансова допомога не буде завою. Хоча в нашій газеті чудова рекламна база й нам вдається заробляти на своє утримання, проте ці кошти можна буде вкласти в дальший розвиток газети. 
 
 

Спілчанські новини

«Надалі будемо посилювати співпрацю з НСЖУ для дієвого захисту свободи слова в Україні», – Арлем Дезір// НСЖУ, 22.03.2018

Про тиск на українські ЗМІ, безкарність за злочини проти журналістів, кризу свободи слова на окупованих територіях та долю полонених і ув’язнених журналістів йшлося на організованій у НСЖУ зустрічі з Представником ОБСЄ з питань свободи медіа Арлемом Дезіром.

Уряд збільшив розмір державних премій для журналістів і митців// НСЖУ, 22.03.2018

З метою заохочення журналістів, авторів, художників, перекладачів художніх і публіцистичних творів, колективів театру та кіно до створення нових оригінальних творів уряд збільшив розмір державних премій.

В ОБСЄ наполягають на звільненні Сущенка, Семени й Асєєва// НСЖУ, 21.03.2018

Журналісти не повинні страждати через конфлікти між країнами, тому кореспондент Укрінформу Роман Сущенко має бути звільнений з ув'язнення у Росії.

«Останні чотири роки в Україні спостерігається складна ситуація зі свободою слова», – представник ОБСЄ Арлем Дезір// НСЖУ, 21.03.2018

Національну спілку журналістів України відвідав представник ОБСЄ з питань свободи медіа Арлем Дезір, який провів зустріч з активом найбільшого журналістського об’єднання країни та представниками національних медіа.

Партнери