Спілка > Публiкацiя

Телеоператорові Reuters Тарасові Процюку відкриють у Києві меморіальну дошку

Служба інформацii НСЖУ
Субота 13 Січня 2018
Телеоператорові Reuters Тарасові Процюку відкриють у Києві меморіальну дошку

Відкриття меморіальної дошки журналісту Тарасові Процюку, який загинув 2003 року під час виконання професійних обов’язків (він висвітлював війну в Іраку), відбудеться 16 січня – про це написав колега Тараса Сергій Каразій (Reuters) у Facebook.

Дошку відкриють у столиці на будівлі інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16).

«Друзі, колеги журналісти, всі хто знав Тараса, і хто не знав особисто, але чув про нього, 16 січня о 16:00, в 50-й День народження Тараса буде відкрита меморіальна дошка, встановлена на його честь на будівлі «Укрінформу» в Києві, саме там, де знаходилось бюро Reuters в той час, коли Тарас базувався і працював у Києві, – повідомив Сергій Каразій. – Перед відкриттям його друзі скажуть кілька слів про Тараса, згадають якісь історії про нього, також буде можливість подивитись короткий фільм про Тараса, зроблений колись Ольгою Герасим'юк і колегами з "1+1"».

Спілчанські новини

Семінар МФЖ у Києві: як захистити журналіста у цифрову епоху// НСЖУ, 22.10.2018

Сучасні виклики перед медіа та ефективність захисту професійними спілками прав журналістів у шести країнах європейського регіону розглядаються на робочому семінарі, який протягом 21–22 жовтня проводить у Києві Міжнародна федерація журналістів.

В Острозькій академії презентовано діяльність НСЖУ// НСЖУ, 22.10.2018

У Національному університеті «Острозька академія» 19 жовтня говорили про безпеку журналістів. На зустрічі з головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком, крім студентів і викладачів гуманітарного факультету, були журналісти-практики – головний редактор видавничого дому "ОГО" Віталій Голубєв, редакторка гіперлокального медіа "Район.Острог" Галина Максимчук, журналіст Олексій Костюченко.

Акція "Бібліотека для Донбасу" триватиме, адже книга веде до перемоги, – Олег Наливайко// НСЖУ, 20.10.2018

18 жовтня в стінах парламенту відбулася зустріч керівників провідних вітчизняних видавництв з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко та Головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком.

Співчуття Валентині Сямро у зв’язку зі смертю матері// НСЖУ, 19.10.2018

Правління, секретаріат Національної спілки журналістів України, працівники апарату НСЖУ висловлюють щирі співчуття начальниці адмінгоспвідділу Спілки Валентині Сямро у зв’язку зі смертю її матері Ритченко Віри Григорівни.

Партнери