Спілка > Публiкацiя

Телеоператорові Reuters Тарасові Процюку відкриють у Києві меморіальну дошку

Служба інформацii НСЖУ
Субота 13 Січня 2018
Телеоператорові Reuters Тарасові Процюку відкриють у Києві меморіальну дошку

Відкриття меморіальної дошки журналісту Тарасові Процюку, який загинув 2003 року під час виконання професійних обов’язків (він висвітлював війну в Іраку), відбудеться 16 січня – про це написав колега Тараса Сергій Каразій (Reuters) у Facebook.

Дошку відкриють у столиці на будівлі інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16).

«Друзі, колеги журналісти, всі хто знав Тараса, і хто не знав особисто, але чув про нього, 16 січня о 16:00, в 50-й День народження Тараса буде відкрита меморіальна дошка, встановлена на його честь на будівлі «Укрінформу» в Києві, саме там, де знаходилось бюро Reuters в той час, коли Тарас базувався і працював у Києві, – повідомив Сергій Каразій. – Перед відкриттям його друзі скажуть кілька слів про Тараса, згадають якісь історії про нього, також буде можливість подивитись короткий фільм про Тараса, зроблений колись Ольгою Герасим'юк і колегами з "1+1"».

Спілчанські новини

Два роки тому трагічно загинув журналіст Павло Шеремет// НСЖУ, 20.07.2018

Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києва: авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою.

Газеті «Прикордонник України» виповнилося 75 років// НСЖУ, 19.07.2018

Відомче видання Державної прикордонної служби України святкує ювілей – 75-річчя. В Адміністрації ДПСУ її голова генерал-полковник Петро Цигикал, а також запрошені на засідання колегії представники Національної спілки журналістів України і її столичної організації привітали колектив редакції та вручили журналістам відзнаки.

НСЖУ вимагає публічного звіту про результати розслідування вбивства Павла Шеремета (ЗАЯВА)// НСЖУ, 19.07.2018

20 липня вже два роки є однією з трагічних дат в історії української журналістики. Саме 20 липня 2016 року в центрі Києва загинув від вибуху наш колега, журналіст і один із керівників інтернет-видання “Українська правда” Павло Шеремет.

В Ірпені журналістку місцевого інформаційного агентства облили зеленкою// НСЖУ, 19.07.2018

По закінченню робочого дня журналістка інформаційного агентства «Погляд», що в Ірпені Київської області, разом із колегою вже на вулиці обговорювали деякі робочі моменти. Аж раптом на жінку напали – невідомий чоловік, пробігаючи повз, виплеснув зеленку.

Партнери