Спілка > Публiкацiя

Телеоператорові Reuters Тарасові Процюку відкриють у Києві меморіальну дошку

Служба інформацii НСЖУ
Субота 13 Січня 2018
Телеоператорові Reuters Тарасові Процюку відкриють у Києві меморіальну дошку

Відкриття меморіальної дошки журналісту Тарасові Процюку, який загинув 2003 року під час виконання професійних обов’язків (він висвітлював війну в Іраку), відбудеться 16 січня – про це написав колега Тараса Сергій Каразій (Reuters) у Facebook.

Дошку відкриють у столиці на будівлі інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16).

«Друзі, колеги журналісти, всі хто знав Тараса, і хто не знав особисто, але чув про нього, 16 січня о 16:00, в 50-й День народження Тараса буде відкрита меморіальна дошка, встановлена на його честь на будівлі «Укрінформу» в Києві, саме там, де знаходилось бюро Reuters в той час, коли Тарас базувався і працював у Києві, – повідомив Сергій Каразій. – Перед відкриттям його друзі скажуть кілька слів про Тараса, згадають якісь історії про нього, також буде можливість подивитись короткий фільм про Тараса, зроблений колись Ольгою Герасим'юк і колегами з "1+1"».

Спілчанські новини

НСЖУ рішуче протестує проти ідеї криміналізувати журналістську діяльність// НСЖУ, 19.04.2018

"Відповідальність за можливе оприлюднення державної таємниці несуть посадовці, а не журналісти. І криміналізація журналістської діяльності – це засіб оборони не країни, а корумпованих політиків!" Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Найкращих юнкорів назвуть 27 квітня в Миколаєві// НСЖУ, 17.04.2018

У Миколаєві 27 квітня буде названо імена найкращих юнкорів – переможців ХХІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа, організаторами якого є Національна спілка журналістів, Національна академія педагогічних наук, Асоціація молодіжної преси України, Коледж преси та телебачення.

Валерій Макеєв: "Рівень захисту журналістів з боку держави дорівнює нулю"// НСЖУ, 17.04.2018

Черкаський правозахисник Валерій Макеєв на особистому гіркому досвіді знає що таке опинитися в заручниках. У полоні луганських сепаратистів він пробув 100 днів.

Понад 50 газетярів на тренінгу в Харкові розбиралися в юридичних аспектах реформування// НСЖУ, 16.04.2018

У Харкові 13 квітня відбувся практичний семінар «Юридичні та практичні аспекти реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації». Захід відбувся у рамках проекту «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу.

Партнери