Спілка > Публiкацiя

З Новим 2018 роком!

Служба інформацii НСЖУ
Субота 30 Грудня 2017
З Новим 2018 роком!

Дорогі колеги! Ось-ось прощальним жестом перевернемо останні аркуші календаря. Стане історією рік, який ми пройшли разом із вами.

За цей час оновленим складом Правління та Секретаріату НСЖУ ми почали системну боротьбу з безкарністю злочинів проти журналістів. Ми продовжували відстоювати свободу слова на всіх рівнях. Ми разом долали труднощі на шляху реформування комунальної преси, становлення Суспільного мовлення. У фокусі нашої уваги залишалися молоде покоління колег, ветерани преси, журналісти, які постраждали внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму. Зростав міжнародний авторитет спілки як організації, яка ефективно захищає права представників медіа.

Позаду – непростий, але дуже пам’ятний рік. Важливо, що журналістське співтовариство не стоїть осторонь подій, які переживає вся країна. Разом із українським суспільством проходимо болісні випробування.  Дякую всім вам за стійкість, мужність, відданість нашій професії. Наші колективні зусилля у 2017-му засвідчили: журналістська солідарність є дієвим інструментом захисту свободи слова і права суспільства на правдиву інформацію.

Національна спілка журналістів України бажає у прийдешньому 2018 році перш за все миру на нашій землі. Хай високо цінуються в Україні й у всьому світі правдивість, єдність професійної мети, послідовність і цілеспрямованість журналістів! Хай Новий рік принесе в наші родини достаток і радість! 

Зі святом, колеги!

З повагою

Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України

 

Спілчанські новини

Антикорупційне розслідування загрожує журналістові в’язницею, – лідер Турецької спілки журналістів// НСЖУ, 23.10.2018

Більшість арештованих працівників ЗМІ у Туреччині звинувачують у зв’язках із терористичними організаціями, які виступають проти уряду Ердогана. Ув’язнені перебувають у жахливих умовах, особливо страждають жінки. Натомість, вплинути на ситуацію та захистити права журналістів намагаються редакційні колективи та журналістські об’єднання, зокрема Турецька спілка журналістів (TGS). Про це лідери TGS розповіли в ході семінару Міжнародної федерації журналістів, який проходить у Києві на майданчику НСЖУ.

Семінар МФЖ у Києві: як захистити журналіста у цифрову епоху// НСЖУ, 22.10.2018

Сучасні виклики перед медіа та ефективність захисту професійними спілками прав журналістів у шести країнах європейського регіону розглядаються на робочому семінарі, який протягом 21–22 жовтня проводить у Києві Міжнародна федерація журналістів.

В Острозькій академії презентовано діяльність НСЖУ// НСЖУ, 22.10.2018

У Національному університеті «Острозька академія» 19 жовтня говорили про безпеку журналістів. На зустрічі з головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком, крім студентів і викладачів гуманітарного факультету, були журналісти-практики – головний редактор видавничого дому "ОГО" Віталій Голубєв, редакторка гіперлокального медіа "Район.Острог" Галина Максимчук, журналіст Олексій Костюченко.

Акція "Бібліотека для Донбасу" триватиме, адже книга веде до перемоги, – Олег Наливайко// НСЖУ, 20.10.2018

18 жовтня в стінах парламенту відбулася зустріч керівників провідних вітчизняних видавництв з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко та Головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком.

Партнери