Спілка > Публiкацiя

З Новим 2018 роком!

Служба інформацii НСЖУ
Субота 30 Грудня 2017
З Новим 2018 роком!

Дорогі колеги! Ось-ось прощальним жестом перевернемо останні аркуші календаря. Стане історією рік, який ми пройшли разом із вами.

За цей час оновленим складом Правління та Секретаріату НСЖУ ми почали системну боротьбу з безкарністю злочинів проти журналістів. Ми продовжували відстоювати свободу слова на всіх рівнях. Ми разом долали труднощі на шляху реформування комунальної преси, становлення Суспільного мовлення. У фокусі нашої уваги залишалися молоде покоління колег, ветерани преси, журналісти, які постраждали внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму. Зростав міжнародний авторитет спілки як організації, яка ефективно захищає права представників медіа.

Позаду – непростий, але дуже пам’ятний рік. Важливо, що журналістське співтовариство не стоїть осторонь подій, які переживає вся країна. Разом із українським суспільством проходимо болісні випробування.  Дякую всім вам за стійкість, мужність, відданість нашій професії. Наші колективні зусилля у 2017-му засвідчили: журналістська солідарність є дієвим інструментом захисту свободи слова і права суспільства на правдиву інформацію.

Національна спілка журналістів України бажає у прийдешньому 2018 році перш за все миру на нашій землі. Хай високо цінуються в Україні й у всьому світі правдивість, єдність професійної мети, послідовність і цілеспрямованість журналістів! Хай Новий рік принесе в наші родини достаток і радість! 

Зі святом, колеги!

З повагою

Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України

 

Спілчанські новини

Два роки тому трагічно загинув журналіст Павло Шеремет// НСЖУ, 20.07.2018

Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києва: авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою.

Газеті «Прикордонник України» виповнилося 75 років// НСЖУ, 19.07.2018

Відомче видання Державної прикордонної служби України святкує ювілей – 75-річчя. В Адміністрації ДПСУ її голова генерал-полковник Петро Цигикал, а також запрошені на засідання колегії представники Національної спілки журналістів України і її столичної організації привітали колектив редакції та вручили журналістам відзнаки.

НСЖУ вимагає публічного звіту про результати розслідування вбивства Павла Шеремета (ЗАЯВА)// НСЖУ, 19.07.2018

20 липня вже два роки є однією з трагічних дат в історії української журналістики. Саме 20 липня 2016 року в центрі Києва загинув від вибуху наш колега, журналіст і один із керівників інтернет-видання “Українська правда” Павло Шеремет.

В Ірпені журналістку місцевого інформаційного агентства облили зеленкою// НСЖУ, 19.07.2018

По закінченню робочого дня журналістка інформаційного агентства «Погляд», що в Ірпені Київської області, разом із колегою вже на вулиці обговорювали деякі робочі моменти. Аж раптом на жінку напали – невідомий чоловік, пробігаючи повз, виплеснув зеленку.

Партнери