Спілка > Публiкацiя

З Новим 2018 роком!

Служба інформацii НСЖУ
Субота 30 Грудня 2017
З Новим 2018 роком!

Дорогі колеги! Ось-ось прощальним жестом перевернемо останні аркуші календаря. Стане історією рік, який ми пройшли разом із вами.

За цей час оновленим складом Правління та Секретаріату НСЖУ ми почали системну боротьбу з безкарністю злочинів проти журналістів. Ми продовжували відстоювати свободу слова на всіх рівнях. Ми разом долали труднощі на шляху реформування комунальної преси, становлення Суспільного мовлення. У фокусі нашої уваги залишалися молоде покоління колег, ветерани преси, журналісти, які постраждали внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму. Зростав міжнародний авторитет спілки як організації, яка ефективно захищає права представників медіа.

Позаду – непростий, але дуже пам’ятний рік. Важливо, що журналістське співтовариство не стоїть осторонь подій, які переживає вся країна. Разом із українським суспільством проходимо болісні випробування.  Дякую всім вам за стійкість, мужність, відданість нашій професії. Наші колективні зусилля у 2017-му засвідчили: журналістська солідарність є дієвим інструментом захисту свободи слова і права суспільства на правдиву інформацію.

Національна спілка журналістів України бажає у прийдешньому 2018 році перш за все миру на нашій землі. Хай високо цінуються в Україні й у всьому світі правдивість, єдність професійної мети, послідовність і цілеспрямованість журналістів! Хай Новий рік принесе в наші родини достаток і радість! 

Зі святом, колеги!

З повагою

Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України

 

Спілчанські новини

НСЖУ рішуче протестує проти ідеї криміналізувати журналістську діяльність// НСЖУ, 19.04.2018

"Відповідальність за можливе оприлюднення державної таємниці несуть посадовці, а не журналісти. І криміналізація журналістської діяльності – це засіб оборони не країни, а корумпованих політиків!" Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Найкращих юнкорів назвуть 27 квітня в Миколаєві// НСЖУ, 17.04.2018

У Миколаєві 27 квітня буде названо імена найкращих юнкорів – переможців ХХІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа, організаторами якого є Національна спілка журналістів, Національна академія педагогічних наук, Асоціація молодіжної преси України, Коледж преси та телебачення.

Валерій Макеєв: "Рівень захисту журналістів з боку держави дорівнює нулю"// НСЖУ, 17.04.2018

Черкаський правозахисник Валерій Макеєв на особистому гіркому досвіді знає що таке опинитися в заручниках. У полоні луганських сепаратистів він пробув 100 днів.

Понад 50 газетярів на тренінгу в Харкові розбиралися в юридичних аспектах реформування// НСЖУ, 16.04.2018

У Харкові 13 квітня відбувся практичний семінар «Юридичні та практичні аспекти реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації». Захід відбувся у рамках проекту «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу.

Партнери