Спілка > Публiкацiя

У Луцьку відбулася Медіашкола децентралізації

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 09 Листопада 2017
У Луцьку відбулася Медіашкола децентралізації

Захід організувала Академія української преси за сприяння Програми «U–LEAD з Європою», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Проект спрямований на підвищення якості фахового висвітлення реформи децентралізації в Україні.

Навчання проходило під керівництвом провідних експертів і тренерів – Віталія Загайного та Сергія Чернявського.

Протягом трьох днів учасники ознайомилися з етапами й цілями реформи, проаналізували питання, які б цікавили п’ять основних аудиторій (пенсіонери, службовці й чиновники, молодь і громадські активісти, підприємці й фермери, домогосподарки й домогосподарі). Інтерактивний метод проведення тренінгу з використанням різноманітних ігрових і медіаформатів додав ще більше зацікавленості темою децентралізації. 

У межах заходу учасники під час прес-конференції поспілкувалися з директором Волинського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Анатолієм Пархом’юком і експертом з комунікацій Волинського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Оленою Кузьмич.

Джерело сайт Академія української преси

Спілчанські новини

У Херсоні побили місцевого журналіста Сергія Нікітенка// НСЖУ, 18.06.2018

Подія трапилася вранці 18 червня. Напад журналіст пов’язує виключно з професійною діяльністю: постійно ж доводиться готувати матеріали про державні закупівлі, діяльність депутатів, а також висвітлювати фінансові теми.

Газета «Демократична Україна» відзначила ювілей – 100-річчя!// НСЖУ, 18.06.2018

У Києві 15 червня «Демократична Україна» зібрала на урочистості з нагоди свята – 100-річчя свого видання! – редакційний колектив, ветеранів газети, а також авторський актив і гостей.

Співчуття... Володимир Коркодим// НСЖУ, 18.06.2018

Київська організація Національної спілки журналістів України з сумом повідомляє про кончину після тривалої хвороби колеги-спілчанина Володимира Івановича Коркодима.

Про кращі практики висвітлення проблем внутрішньо переміщених осіб розповіли журналістам ЗМІ Дніпропетровщини// НСЖУ, 15.06.2018

У прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ провели тренінг для представників регіональних ЗМІ. Йшлося про висвітлення у ЗМІ проблем, пов'язаних з життям внутрішньо переміщених осіб. За тему тренінгу взяли «Кращі практики висвітлення у ЗМІ проблем внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від збройного конфлікту в Україні як фактор суспільної стабільності».

Партнери