Спілка > Публiкацiя

У Луцьку відбулася Медіашкола децентралізації

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 09 Листопада 2017
У Луцьку відбулася Медіашкола децентралізації

Захід організувала Академія української преси за сприяння Програми «U–LEAD з Європою», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Проект спрямований на підвищення якості фахового висвітлення реформи децентралізації в Україні.

Навчання проходило під керівництвом провідних експертів і тренерів – Віталія Загайного та Сергія Чернявського.

Протягом трьох днів учасники ознайомилися з етапами й цілями реформи, проаналізували питання, які б цікавили п’ять основних аудиторій (пенсіонери, службовці й чиновники, молодь і громадські активісти, підприємці й фермери, домогосподарки й домогосподарі). Інтерактивний метод проведення тренінгу з використанням різноманітних ігрових і медіаформатів додав ще більше зацікавленості темою децентралізації. 

У межах заходу учасники під час прес-конференції поспілкувалися з директором Волинського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Анатолієм Пархом’юком і експертом з комунікацій Волинського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Оленою Кузьмич.

Джерело сайт Академія української преси

Спілчанські новини

Медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» 20–23 вересня// НСЖУ, 20.09.2018

Перший медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» відкривається в четвер на Івано-Франківщині. Це творчий форум журналістів, який пройде під гаслом «Прагни до вершин!» – до вершин у житті, творчості, громадській активності. Організувала захід, у якому беруть участь понад 200 журналістів з усіх регіонів, громадська організація «Український журналістський фонд».

Кількість порушень щодо працівників ЗМІ й активістів за три місяці зросла на 210 відсотків – доповідь ООН// НСЖУ, 19.09.2018

Управління Верховного комісара ООН з прав людини протягом трьох місяців задокументувало 30 випадків порушення свободи вираження поглядів і свободи ЗМІ: від фізичних нападів із застосуванням сили до актів приниження чи залякування. Про це йдеться в оприлюдненій у середу в Києві Доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні, яка охоплює період з 16 травня по 15 серпня 2018 року.

Круглий стіл: як висвітлювати реформи// НСЖУ, 19.09.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України на Хрещатику відбувся круглий стіл на тему: «Реформи об’єднують». Іініціатор його проведення – Київський центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Редактори тернопільських газет відмовилися друкувати «чорнуху»// НСЖУ, 18.09.2018

Друковані ЗМІ Тернопільщини відмовляються публікувати наклепницькі матеріали на відомого політика, хоч рекламне агентство наполегливо хоче розмістити таке замовлення. В одній з районних газет навіть збори колективу зібрали, аби прийняти зважене рішення.

Партнери