Спілка > Публiкацiя

У Луцьку відбулася Медіашкола децентралізації

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 09 Листопада 2017
У Луцьку відбулася Медіашкола децентралізації

Захід організувала Академія української преси за сприяння Програми «U–LEAD з Європою», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Проект спрямований на підвищення якості фахового висвітлення реформи децентралізації в Україні.

Навчання проходило під керівництвом провідних експертів і тренерів – Віталія Загайного та Сергія Чернявського.

Протягом трьох днів учасники ознайомилися з етапами й цілями реформи, проаналізували питання, які б цікавили п’ять основних аудиторій (пенсіонери, службовці й чиновники, молодь і громадські активісти, підприємці й фермери, домогосподарки й домогосподарі). Інтерактивний метод проведення тренінгу з використанням різноманітних ігрових і медіаформатів додав ще більше зацікавленості темою децентралізації. 

У межах заходу учасники під час прес-конференції поспілкувалися з директором Волинського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Анатолієм Пархом’юком і експертом з комунікацій Волинського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Оленою Кузьмич.

Джерело сайт Академія української преси

Спілчанські новини

«Якщо видання до 31 грудня подало хоч і неповну заяву про перереєстрацію, треба дозволити завершити реформування», - голова НСЖУ// НСЖУ, 18.12.2018

Уже 31 грудня спливає термін, відведений на реформування комунальних та державних ЗМІ. Більше половини комунальних видань, тобто 323 редакції, отримали бажану незалежність. Проте ще кілька сотень газет так і не завершили процес роздержавлення, а кілька десятків редакцій є реальними заручниками чиновників та депутатів.

«Побити журналіста коштує менше, ніж квитки в кіно», – учасники дискусії// НСЖУ, 18.12.2018

Протягом 2017–2018 років на Житомирщині сталося 7 фізичних атак на журналістів. Зокрема, мова йде про побиття редакторів газети «Бердичів діловий» Валерія Шелепи і газети «Патріот» Андрія Лактіонова, кореспондента інформаційного порталу «20 хвилин» Руслана Мороза, кореспондентки обласної газети «Ехо» Світлани Михальової.

Місія ООН занепокоєна зухвалістю атак на українських журналістів// НСЖУ, 17.12.2018

Напади на журналістів, працівників засобів масової інформації, активістів громадянського суспільства, а також осіб, які представляють альтернативні соціальні чи політичні погляди, стали дедалі більш відкритими, підживлюючи нетерпимість та дискримінацію в Україні. Про це йдеться в презентованій у понеділок у Києві Доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Стратегія розвитку України: погляд у 2020 рік// НСЖУ, 17.12.2018

У медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 17 грудня провів за участю експертів і журналістів панельну дискусію ««2020. Стратегія розвитку України».

Партнери