Спілка > Публiкацiя

У Луцьку відбулася Медіашкола децентралізації

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 09 Листопада 2017
У Луцьку відбулася Медіашкола децентралізації

Захід організувала Академія української преси за сприяння Програми «U–LEAD з Європою», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Проект спрямований на підвищення якості фахового висвітлення реформи децентралізації в Україні.

Навчання проходило під керівництвом провідних експертів і тренерів – Віталія Загайного та Сергія Чернявського.

Протягом трьох днів учасники ознайомилися з етапами й цілями реформи, проаналізували питання, які б цікавили п’ять основних аудиторій (пенсіонери, службовці й чиновники, молодь і громадські активісти, підприємці й фермери, домогосподарки й домогосподарі). Інтерактивний метод проведення тренінгу з використанням різноманітних ігрових і медіаформатів додав ще більше зацікавленості темою децентралізації. 

У межах заходу учасники під час прес-конференції поспілкувалися з директором Волинського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Анатолієм Пархом’юком і експертом з комунікацій Волинського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Оленою Кузьмич.

Джерело сайт Академія української преси

Спілчанські новини

Говорити про свободу слова у Криму – не доводиться, – голова НСЖУ// НСЖУ, 24.11.2017

Заяви кримської влади про «нечувану свободу слова» на півострові – не підтверджені фактами. Переслідування журналіста Миколи Семени, неможливість представників українських ЗМІ вільно відвідувати Крим – свідчать про тотальну цензуру. Таку думку в ефірі радіо Крим.Реалії висловив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Європейська федерація журналістів приєднується до вимог звільнити Павла Шаройка// НСЖУ, 23.11.2017

Європейська федерація журналістів підтримує НСЖУ у вимогах негайного звільнення журналіста Павла Шаройка, арештованого у Мінську білоруським КДБ. Відповідна інформація про це опублікована на сайті організації. Крім цього, колеги з ЄФЖ мають зареєструвати цей напад на Платформі Ради Європи для захисту журналістики та безпеки журналістів.

Оновлена Донеччина та інформаційна безпека// НСЖУ, 23.11.2017

16–17 листопада в Краматорську пройшли міжрегіональна науково-практична медіа-конференція: «Інформаційна реінтеграція Донеччини – реформа преси, розвиток телерадіопростору та інформаційна безпека» та обласний прес-тур «Оновлена Донеччина».

У Чернівцях депутат штовхнув журналістку, яка хотіла взяти у нього коментар// НСЖУ, 22.11.2017

Інцидент стався вранці 20 листопада у Чернівцях, коли журналістка місцевого телеканалу ТВА Оксана Танащик і двоє операторів телеканалу підійшли до депутата від фракції «Свобода» Назара Мокловича з проханням дати коментар.

Партнери