Спілка > Публiкацiя

У Луцьку відбулася Медіашкола децентралізації

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 09 Листопада 2017
У Луцьку відбулася Медіашкола децентралізації

Захід організувала Академія української преси за сприяння Програми «U–LEAD з Європою», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Проект спрямований на підвищення якості фахового висвітлення реформи децентралізації в Україні.

Навчання проходило під керівництвом провідних експертів і тренерів – Віталія Загайного та Сергія Чернявського.

Протягом трьох днів учасники ознайомилися з етапами й цілями реформи, проаналізували питання, які б цікавили п’ять основних аудиторій (пенсіонери, службовці й чиновники, молодь і громадські активісти, підприємці й фермери, домогосподарки й домогосподарі). Інтерактивний метод проведення тренінгу з використанням різноманітних ігрових і медіаформатів додав ще більше зацікавленості темою децентралізації. 

У межах заходу учасники під час прес-конференції поспілкувалися з директором Волинського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Анатолієм Пархом’юком і експертом з комунікацій Волинського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Оленою Кузьмич.

Джерело сайт Академія української преси

Спілчанські новини

«Ніхто з громадських активістів та журналістів не може почуватися в безпеці»// НСЖУ, 23.02.2018

У зв’язку з підпалом у Рівному офісу Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» обласна організація НСЖУ звернулася до Адміністрації Президента та Національної поліції.

Експерти презентували журналістам монографію про мусульманські спільноти в Україні// НСЖУ, 23.02.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Участь у заході взяв секретар НСЖУ Сергій Шевченко.

Журналісти України та Росії закликали звільнити Асєєва з полону у Донецьку// НСЖУ, 22.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України та Союзу журналістів Росії висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув‘язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу

У Львові відкрили пам’ятник Герою України Ігорю Костенку// НСЖУ, 21.02.2018

Погруддя Герою Небесної сотні, Герою України Ігорю Костенку відкрили 20 лютого у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, – повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Партнери