Спілка > Публiкацiя

П’ятий обласний журналістський фестиваль «Осінні зерна» на Кіровоградщині

Служба інформацii НСЖУ
Середа 08 Листопада 2017
П’ятий обласний журналістський фестиваль «Осінні зерна» на Кіровоградщині

Майже чотири десятки журналістів, керівників та працівників ЗМІ з усієї області гостинно приймав щедрий і щирий Олександрійський край. У роботі форуму також узяв участь секретар НСЖУ, заслужений журналіст України Олександр Бриж.

Журналісти побували на провідних підприємствах району, в сільських і селищних радах, у закладах соціальної сфери, ознайомилися з історичними пам’ятками та культурним надбанням, зустрілися з видатними особистостями краю.

У жвавому дводенному спілкуванні провели також обговорення насущних журналістських проблем і проблем преси, повідомив голова Кіровоградської ОО НСЖУ Петро Мельник.

Фото Віталія Москалика

Спілчанські новини

Актив НСЖУ відвідав Вінницю напередодні дискусії «Право на безпеку»// НСЖУ, 25.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України на зустрічі з керівництвом міськвідділу Нацполіції у Вінниці обговорили актуальні питання, пов’язані з розслідуванням кримінальних справ за фактами побиття журналістів.

«Ніхто з громадських активістів та журналістів не може почуватися в безпеці»// НСЖУ, 23.02.2018

У зв’язку з підпалом у Рівному офісу Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» обласна організація НСЖУ звернулася до Адміністрації Президента та Національної поліції.

Експерти презентували журналістам монографію про мусульманські спільноти в Україні// НСЖУ, 23.02.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Участь у заході взяв секретар НСЖУ Сергій Шевченко.

Журналісти України та Росії закликали звільнити Асєєва з полону у Донецьку// НСЖУ, 22.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України та Союзу журналістів Росії висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув‘язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу

Партнери