Спілка > Публiкацiя

П’ятий обласний журналістський фестиваль «Осінні зерна» на Кіровоградщині

Служба інформацii НСЖУ
Середа 08 Листопада 2017
П’ятий обласний журналістський фестиваль «Осінні зерна» на Кіровоградщині

Майже чотири десятки журналістів, керівників та працівників ЗМІ з усієї області гостинно приймав щедрий і щирий Олександрійський край. У роботі форуму також узяв участь секретар НСЖУ, заслужений журналіст України Олександр Бриж.

Журналісти побували на провідних підприємствах району, в сільських і селищних радах, у закладах соціальної сфери, ознайомилися з історичними пам’ятками та культурним надбанням, зустрілися з видатними особистостями краю.

У жвавому дводенному спілкуванні провели також обговорення насущних журналістських проблем і проблем преси, повідомив голова Кіровоградської ОО НСЖУ Петро Мельник.

Фото Віталія Москалика

Спілчанські новини

Говорити про свободу слова у Криму – не доводиться, – голова НСЖУ// НСЖУ, 24.11.2017

Заяви кримської влади про «нечувану свободу слова» на півострові – не підтверджені фактами. Переслідування журналіста Миколи Семени, неможливість представників українських ЗМІ вільно відвідувати Крим – свідчать про тотальну цензуру. Таку думку в ефірі радіо Крим.Реалії висловив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Європейська федерація журналістів приєднується до вимог звільнити Павла Шаройка// НСЖУ, 23.11.2017

Європейська федерація журналістів підтримує НСЖУ у вимогах негайного звільнення журналіста Павла Шаройка, арештованого у Мінську білоруським КДБ. Відповідна інформація про це опублікована на сайті організації. Крім цього, колеги з ЄФЖ мають зареєструвати цей напад на Платформі Ради Європи для захисту журналістики та безпеки журналістів.

Оновлена Донеччина та інформаційна безпека// НСЖУ, 23.11.2017

16–17 листопада в Краматорську пройшли міжрегіональна науково-практична медіа-конференція: «Інформаційна реінтеграція Донеччини – реформа преси, розвиток телерадіопростору та інформаційна безпека» та обласний прес-тур «Оновлена Донеччина».

У Чернівцях депутат штовхнув журналістку, яка хотіла взяти у нього коментар// НСЖУ, 22.11.2017

Інцидент стався вранці 20 листопада у Чернівцях, коли журналістка місцевого телеканалу ТВА Оксана Танащик і двоє операторів телеканалу підійшли до депутата від фракції «Свобода» Назара Мокловича з проханням дати коментар.

Партнери