Спілка > Публiкацiя

П’ятий обласний журналістський фестиваль «Осінні зерна» на Кіровоградщині

Служба інформацii НСЖУ
Середа 08 Листопада 2017
П’ятий обласний журналістський фестиваль «Осінні зерна» на Кіровоградщині

Майже чотири десятки журналістів, керівників та працівників ЗМІ з усієї області гостинно приймав щедрий і щирий Олександрійський край. У роботі форуму також узяв участь секретар НСЖУ, заслужений журналіст України Олександр Бриж.

Журналісти побували на провідних підприємствах району, в сільських і селищних радах, у закладах соціальної сфери, ознайомилися з історичними пам’ятками та культурним надбанням, зустрілися з видатними особистостями краю.

У жвавому дводенному спілкуванні провели також обговорення насущних журналістських проблем і проблем преси, повідомив голова Кіровоградської ОО НСЖУ Петро Мельник.

Фото Віталія Москалика

Спілчанські новини

Медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» 20–23 вересня// НСЖУ, 20.09.2018

Перший медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» відкривається в четвер на Івано-Франківщині. Це творчий форум журналістів, який пройде під гаслом «Прагни до вершин!» – до вершин у житті, творчості, громадській активності. Організувала захід, у якому беруть участь понад 200 журналістів з усіх регіонів, громадська організація «Український журналістський фонд».

Кількість порушень щодо працівників ЗМІ й активістів за три місяці зросла на 210 відсотків – доповідь ООН// НСЖУ, 19.09.2018

Управління Верховного комісара ООН з прав людини протягом трьох місяців задокументувало 30 випадків порушення свободи вираження поглядів і свободи ЗМІ: від фізичних нападів із застосуванням сили до актів приниження чи залякування. Про це йдеться в оприлюдненій у середу в Києві Доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні, яка охоплює період з 16 травня по 15 серпня 2018 року.

Круглий стіл: як висвітлювати реформи// НСЖУ, 19.09.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України на Хрещатику відбувся круглий стіл на тему: «Реформи об’єднують». Іініціатор його проведення – Київський центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Редактори тернопільських газет відмовилися друкувати «чорнуху»// НСЖУ, 18.09.2018

Друковані ЗМІ Тернопільщини відмовляються публікувати наклепницькі матеріали на відомого політика, хоч рекламне агентство наполегливо хоче розмістити таке замовлення. В одній з районних газет навіть збори колективу зібрали, аби прийняти зважене рішення.

Партнери