Спілка > Публiкацiя

П’ятий обласний журналістський фестиваль «Осінні зерна» на Кіровоградщині

Служба інформацii НСЖУ
Середа 08 Листопада 2017
П’ятий обласний журналістський фестиваль «Осінні зерна» на Кіровоградщині

Майже чотири десятки журналістів, керівників та працівників ЗМІ з усієї області гостинно приймав щедрий і щирий Олександрійський край. У роботі форуму також узяв участь секретар НСЖУ, заслужений журналіст України Олександр Бриж.

Журналісти побували на провідних підприємствах району, в сільських і селищних радах, у закладах соціальної сфери, ознайомилися з історичними пам’ятками та культурним надбанням, зустрілися з видатними особистостями краю.

У жвавому дводенному спілкуванні провели також обговорення насущних журналістських проблем і проблем преси, повідомив голова Кіровоградської ОО НСЖУ Петро Мельник.

Фото Віталія Москалика

Спілчанські новини

У Херсоні побили місцевого журналіста Сергія Нікітенка// НСЖУ, 18.06.2018

Подія трапилася вранці 18 червня. Напад журналіст пов’язує виключно з професійною діяльністю: постійно ж доводиться готувати матеріали про державні закупівлі, діяльність депутатів, а також висвітлювати фінансові теми.

Газета «Демократична Україна» відзначила ювілей – 100-річчя!// НСЖУ, 18.06.2018

У Києві 15 червня «Демократична Україна» зібрала на урочистості з нагоди свята – 100-річчя свого видання! – редакційний колектив, ветеранів газети, а також авторський актив і гостей.

Співчуття... Володимир Коркодим// НСЖУ, 18.06.2018

Київська організація Національної спілки журналістів України з сумом повідомляє про кончину після тривалої хвороби колеги-спілчанина Володимира Івановича Коркодима.

Про кращі практики висвітлення проблем внутрішньо переміщених осіб розповіли журналістам ЗМІ Дніпропетровщини// НСЖУ, 15.06.2018

У прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ провели тренінг для представників регіональних ЗМІ. Йшлося про висвітлення у ЗМІ проблем, пов'язаних з життям внутрішньо переміщених осіб. За тему тренінгу взяли «Кращі практики висвітлення у ЗМІ проблем внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від збройного конфлікту в Україні як фактор суспільної стабільності».

Партнери