Спілка > Публiкацiя

Радіодиктант національної єдності – 9 листопада

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 07 Листопада 2017
Радіодиктант національної єдності – 9 листопада

З нагоди Дня української писемності та мови 9 листопада «Українське радіо» проведе 17-й за ліком радіодиктант національної єдності. Його транслюватимуть у прямому ефірі філії НСТУ і «UA:Культура». На першому каналі «Українського радіо» марафон розпочнеться о 12:00, текст диктанту звучатиме о 12:30.

Торік «UA:Перший» вів пряму трансляцію радіодиктанту. Цьогоріч на «UA:Першому» буде лише анонс проекту, а текст читатимуть в прямому ефірі каналу «UA:Культура», повідомив генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін. Аудиторія «Українського радіо» щорік розширюється, люди створюють локації в університетах, офісах та інших місцях, щоб разом написати радіодиктант. Філії НСТУ цьогоріч долучаться до марафону й організують локації у редакціях та навчальних закладах, а загалом локації будуть по всій Україні. Приміром, співачка Анжеліка Рудницька писатиме диктант в університеті на Луганщині. Традиційно писатимуть у червоному копусі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка – там планується зібрати понад 150 учасників.

Фото: gazeta.lviv.ua

Девіз радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Щоб написати диктант, потрібно мати приймач або доступ до інтернету, де можна слухати онлайн «Українське радіо», а також аркуш паперу й ручку.

Написаний від руки диктант надсилайте 9 або 10 листопада на адресу: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Також можна диктант відсканувати й надіслати упродовж 24 годин від початку акції до 12:00 10 листопада в електронному вигляді на e-mail: rd@nrcu.gov.uа

Спілчанські новини

Говорити про свободу слова у Криму – не доводиться, – голова НСЖУ// НСЖУ, 24.11.2017

Заяви кримської влади про «нечувану свободу слова» на півострові – не підтверджені фактами. Переслідування журналіста Миколи Семени, неможливість представників українських ЗМІ вільно відвідувати Крим – свідчать про тотальну цензуру. Таку думку в ефірі радіо Крим.Реалії висловив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Європейська федерація журналістів приєднується до вимог звільнити Павла Шаройка// НСЖУ, 23.11.2017

Європейська федерація журналістів підтримує НСЖУ у вимогах негайного звільнення журналіста Павла Шаройка, арештованого у Мінську білоруським КДБ. Відповідна інформація про це опублікована на сайті організації. Крім цього, колеги з ЄФЖ мають зареєструвати цей напад на Платформі Ради Європи для захисту журналістики та безпеки журналістів.

Оновлена Донеччина та інформаційна безпека// НСЖУ, 23.11.2017

16–17 листопада в Краматорську пройшли міжрегіональна науково-практична медіа-конференція: «Інформаційна реінтеграція Донеччини – реформа преси, розвиток телерадіопростору та інформаційна безпека» та обласний прес-тур «Оновлена Донеччина».

У Чернівцях депутат штовхнув журналістку, яка хотіла взяти у нього коментар// НСЖУ, 22.11.2017

Інцидент стався вранці 20 листопада у Чернівцях, коли журналістка місцевого телеканалу ТВА Оксана Танащик і двоє операторів телеканалу підійшли до депутата від фракції «Свобода» Назара Мокловича з проханням дати коментар.

Партнери