Спілка > Публiкацiя

Радіодиктант національної єдності – 9 листопада

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 07 Листопада 2017
Радіодиктант національної єдності – 9 листопада

З нагоди Дня української писемності та мови 9 листопада «Українське радіо» проведе 17-й за ліком радіодиктант національної єдності. Його транслюватимуть у прямому ефірі філії НСТУ і «UA:Культура». На першому каналі «Українського радіо» марафон розпочнеться о 12:00, текст диктанту звучатиме о 12:30.

Торік «UA:Перший» вів пряму трансляцію радіодиктанту. Цьогоріч на «UA:Першому» буде лише анонс проекту, а текст читатимуть в прямому ефірі каналу «UA:Культура», повідомив генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін. Аудиторія «Українського радіо» щорік розширюється, люди створюють локації в університетах, офісах та інших місцях, щоб разом написати радіодиктант. Філії НСТУ цьогоріч долучаться до марафону й організують локації у редакціях та навчальних закладах, а загалом локації будуть по всій Україні. Приміром, співачка Анжеліка Рудницька писатиме диктант в університеті на Луганщині. Традиційно писатимуть у червоному копусі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка – там планується зібрати понад 150 учасників.

Фото: gazeta.lviv.ua

Девіз радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Щоб написати диктант, потрібно мати приймач або доступ до інтернету, де можна слухати онлайн «Українське радіо», а також аркуш паперу й ручку.

Написаний від руки диктант надсилайте 9 або 10 листопада на адресу: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Також можна диктант відсканувати й надіслати упродовж 24 годин від початку акції до 12:00 10 листопада в електронному вигляді на e-mail: rd@nrcu.gov.uа

Спілчанські новини

Актив НСЖУ відвідав Вінницю напередодні дискусії «Право на безпеку»// НСЖУ, 25.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України на зустрічі з керівництвом міськвідділу Нацполіції у Вінниці обговорили актуальні питання, пов’язані з розслідуванням кримінальних справ за фактами побиття журналістів.

«Ніхто з громадських активістів та журналістів не може почуватися в безпеці»// НСЖУ, 23.02.2018

У зв’язку з підпалом у Рівному офісу Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» обласна організація НСЖУ звернулася до Адміністрації Президента та Національної поліції.

Експерти презентували журналістам монографію про мусульманські спільноти в Україні// НСЖУ, 23.02.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Участь у заході взяв секретар НСЖУ Сергій Шевченко.

Журналісти України та Росії закликали звільнити Асєєва з полону у Донецьку// НСЖУ, 22.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України та Союзу журналістів Росії висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув‘язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу

Партнери