Спілка > Публiкацiя

Радіодиктант національної єдності – 9 листопада

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 07 Листопада 2017
Радіодиктант національної єдності – 9 листопада

З нагоди Дня української писемності та мови 9 листопада «Українське радіо» проведе 17-й за ліком радіодиктант національної єдності. Його транслюватимуть у прямому ефірі філії НСТУ і «UA:Культура». На першому каналі «Українського радіо» марафон розпочнеться о 12:00, текст диктанту звучатиме о 12:30.

Торік «UA:Перший» вів пряму трансляцію радіодиктанту. Цьогоріч на «UA:Першому» буде лише анонс проекту, а текст читатимуть в прямому ефірі каналу «UA:Культура», повідомив генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін. Аудиторія «Українського радіо» щорік розширюється, люди створюють локації в університетах, офісах та інших місцях, щоб разом написати радіодиктант. Філії НСТУ цьогоріч долучаться до марафону й організують локації у редакціях та навчальних закладах, а загалом локації будуть по всій Україні. Приміром, співачка Анжеліка Рудницька писатиме диктант в університеті на Луганщині. Традиційно писатимуть у червоному копусі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка – там планується зібрати понад 150 учасників.

Фото: gazeta.lviv.ua

Девіз радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Щоб написати диктант, потрібно мати приймач або доступ до інтернету, де можна слухати онлайн «Українське радіо», а також аркуш паперу й ручку.

Написаний від руки диктант надсилайте 9 або 10 листопада на адресу: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Також можна диктант відсканувати й надіслати упродовж 24 годин від початку акції до 12:00 10 листопада в електронному вигляді на e-mail: rd@nrcu.gov.uа

Спілчанські новини

Медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» 20–23 вересня// НСЖУ, 20.09.2018

Перший медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» відкривається в четвер на Івано-Франківщині. Це творчий форум журналістів, який пройде під гаслом «Прагни до вершин!» – до вершин у житті, творчості, громадській активності. Організувала захід, у якому беруть участь понад 200 журналістів з усіх регіонів, громадська організація «Український журналістський фонд».

Кількість порушень щодо працівників ЗМІ й активістів за три місяці зросла на 210 відсотків – доповідь ООН// НСЖУ, 19.09.2018

Управління Верховного комісара ООН з прав людини протягом трьох місяців задокументувало 30 випадків порушення свободи вираження поглядів і свободи ЗМІ: від фізичних нападів із застосуванням сили до актів приниження чи залякування. Про це йдеться в оприлюдненій у середу в Києві Доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні, яка охоплює період з 16 травня по 15 серпня 2018 року.

Круглий стіл: як висвітлювати реформи// НСЖУ, 19.09.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України на Хрещатику відбувся круглий стіл на тему: «Реформи об’єднують». Іініціатор його проведення – Київський центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Редактори тернопільських газет відмовилися друкувати «чорнуху»// НСЖУ, 18.09.2018

Друковані ЗМІ Тернопільщини відмовляються публікувати наклепницькі матеріали на відомого політика, хоч рекламне агентство наполегливо хоче розмістити таке замовлення. В одній з районних газет навіть збори колективу зібрали, аби прийняти зважене рішення.

Партнери