Спілка > Публiкацiя

Радіодиктант національної єдності – 9 листопада

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 07 Листопада 2017
Радіодиктант національної єдності – 9 листопада

З нагоди Дня української писемності та мови 9 листопада «Українське радіо» проведе 17-й за ліком радіодиктант національної єдності. Його транслюватимуть у прямому ефірі філії НСТУ і «UA:Культура». На першому каналі «Українського радіо» марафон розпочнеться о 12:00, текст диктанту звучатиме о 12:30.

Торік «UA:Перший» вів пряму трансляцію радіодиктанту. Цьогоріч на «UA:Першому» буде лише анонс проекту, а текст читатимуть в прямому ефірі каналу «UA:Культура», повідомив генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін. Аудиторія «Українського радіо» щорік розширюється, люди створюють локації в університетах, офісах та інших місцях, щоб разом написати радіодиктант. Філії НСТУ цьогоріч долучаться до марафону й організують локації у редакціях та навчальних закладах, а загалом локації будуть по всій Україні. Приміром, співачка Анжеліка Рудницька писатиме диктант в університеті на Луганщині. Традиційно писатимуть у червоному копусі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка – там планується зібрати понад 150 учасників.

Фото: gazeta.lviv.ua

Девіз радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Щоб написати диктант, потрібно мати приймач або доступ до інтернету, де можна слухати онлайн «Українське радіо», а також аркуш паперу й ручку.

Написаний від руки диктант надсилайте 9 або 10 листопада на адресу: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Також можна диктант відсканувати й надіслати упродовж 24 годин від початку акції до 12:00 10 листопада в електронному вигляді на e-mail: rd@nrcu.gov.uа

Спілчанські новини

У Херсоні побили місцевого журналіста Сергія Нікітенка// НСЖУ, 18.06.2018

Подія трапилася вранці 18 червня. Напад журналіст пов’язує виключно з професійною діяльністю: постійно ж доводиться готувати матеріали про державні закупівлі, діяльність депутатів, а також висвітлювати фінансові теми.

Газета «Демократична Україна» відзначила ювілей – 100-річчя!// НСЖУ, 18.06.2018

У Києві 15 червня «Демократична Україна» зібрала на урочистості з нагоди свята – 100-річчя свого видання! – редакційний колектив, ветеранів газети, а також авторський актив і гостей.

Співчуття... Володимир Коркодим// НСЖУ, 18.06.2018

Київська організація Національної спілки журналістів України з сумом повідомляє про кончину після тривалої хвороби колеги-спілчанина Володимира Івановича Коркодима.

Про кращі практики висвітлення проблем внутрішньо переміщених осіб розповіли журналістам ЗМІ Дніпропетровщини// НСЖУ, 15.06.2018

У прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ провели тренінг для представників регіональних ЗМІ. Йшлося про висвітлення у ЗМІ проблем, пов'язаних з життям внутрішньо переміщених осіб. За тему тренінгу взяли «Кращі практики висвітлення у ЗМІ проблем внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від збройного конфлікту в Україні як фактор суспільної стабільності».

Партнери