Спілка > Публiкацiя

Визначено перших переможців конкурсу грантів на розслідування злочинів проти журналістів

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 13 Жовтня 2017
Визначено перших переможців конкурсу грантів на розслідування злочинів проти журналістів

Четверо журналістів названі першими переможцями конкурсу малих грантів на проведення розслідувань про злочини проти працівників ЗМІ, який проводить НСЖУ та Інститут розвитку регіональної преси. Це, зокрема, Андрій Пасічник (Київ), Ірина Мусій (Луцьк), Лілія Войцехівська (Полтава), Христина Бут (Запоріжжя).

Також організатори нагадують, що є можливість отримати ще 7 малих грантів на проведення журналістських розслідувань злочинів проти журналістів.

Орієнтовна гранична сума кожного гранту – 12 тис. грн. Також усім переможцям конкурсу будуть доступні безкоштовні консультації від експертів ГО «ІРРП» та НСЖУ.

Найкращі розслідування будуть додатково опубліковані на сайтах “Української Правди” та українського бюро Радіо “Свобода”.

Журі конкурсу:

Сергій Томіленко – голова Національної спілки журналістів України

Олег Хоменок – голова правління Інституту розвитку регіональної преси

Людмила Панкратова – адвокатка, медіа-юристка Інституту розвитку регіональної преси

Дарина Шевченко – журналістка, керівниця проекту з розвитку журналістських розслідувань Інституту розвитку регіональної преси

Анна Бабінець – журналістка-розслідувачка Slidstvo.info, регіональна редакторка OCCRP в Україні. Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС у сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

Умови конкурсу тут 

 

Спілчанські новини

НСЖУ на конференції ОБСЄ у Відні вимагає публічного звіту української влади про розслідування злочинів проти журналістів// НСЖУ, 11.12.2017

Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко в ході конференції Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), що проходить у Відні (Австрія), вимагає публічного звіту української влади про розслідування злочинів проти журналістів.

Чесні розслідування можуть зупинити агресію проти журналістів, – голова НСЖУ// НСЖУ, 11.12.2017

Кожні чотири дні в Україні б’ють журналістів. І зупинити цю загрозливу тенденцію можуть тільки чесні розслідування й покарання нападників. Цю думку висловив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко під час виступу на IX Всеукраїнській конференції журналістів-розслідувачів, яку провів Інститут розвитку регіональної преси в Києві.

Тарифи на доставку газет на Донбас у наступні два роки не зростатимуть// НСЖУ, 11.12.2017

Укрпошта не підніматиме тарифи на доставку друкованих видань у Донецьку та Луганську області на 2018 та 2019 роки. Це рішення ухвалено на засіданні робочої групи НСЖУ з питань поштової доставки газет за передплатою (за участі представників національних і регіональних газет, активістів НСЖУ і менеджменту ПАТ "Укрпошта"), що відбулося 8 грудня.

Оперативні дані про передплату періодики на 2018 рік// НСЖУ, 10.12.2017

На засіданні робочої групи НСЖУ з питань поштової доставки газет оголошено оперативні дані про хід передплати преси на 2018 рік.

Партнери