Спілка > Публiкацiя

Визначено перших переможців конкурсу грантів на розслідування злочинів проти журналістів

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 13 Жовтня 2017
Визначено перших переможців конкурсу грантів на розслідування злочинів проти журналістів

Четверо журналістів названі першими переможцями конкурсу малих грантів на проведення розслідувань про злочини проти працівників ЗМІ, який проводить НСЖУ та Інститут розвитку регіональної преси. Це, зокрема, Андрій Пасічник (Київ), Ірина Мусій (Луцьк), Лілія Войцехівська (Полтава), Христина Бут (Запоріжжя).

Також організатори нагадують, що є можливість отримати ще 7 малих грантів на проведення журналістських розслідувань злочинів проти журналістів.

Орієнтовна гранична сума кожного гранту – 12 тис. грн. Також усім переможцям конкурсу будуть доступні безкоштовні консультації від експертів ГО «ІРРП» та НСЖУ.

Найкращі розслідування будуть додатково опубліковані на сайтах “Української Правди” та українського бюро Радіо “Свобода”.

Журі конкурсу:

Сергій Томіленко – голова Національної спілки журналістів України

Олег Хоменок – голова правління Інституту розвитку регіональної преси

Людмила Панкратова – адвокатка, медіа-юристка Інституту розвитку регіональної преси

Дарина Шевченко – журналістка, керівниця проекту з розвитку журналістських розслідувань Інституту розвитку регіональної преси

Анна Бабінець – журналістка-розслідувачка Slidstvo.info, регіональна редакторка OCCRP в Україні. Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС у сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

Умови конкурсу тут 

 

Спілчанські новини

Актив НСЖУ відвідав Вінницю напередодні дискусії «Право на безпеку»// НСЖУ, 25.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України на зустрічі з керівництвом міськвідділу Нацполіції у Вінниці обговорили актуальні питання, пов’язані з розслідуванням кримінальних справ за фактами побиття журналістів.

«Ніхто з громадських активістів та журналістів не може почуватися в безпеці»// НСЖУ, 23.02.2018

У зв’язку з підпалом у Рівному офісу Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» обласна організація НСЖУ звернулася до Адміністрації Президента та Національної поліції.

Експерти презентували журналістам монографію про мусульманські спільноти в Україні// НСЖУ, 23.02.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Участь у заході взяв секретар НСЖУ Сергій Шевченко.

Журналісти України та Росії закликали звільнити Асєєва з полону у Донецьку// НСЖУ, 22.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України та Союзу журналістів Росії висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув‘язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу

Партнери