Спілка > Публiкацiя

Визначено перших переможців конкурсу грантів на розслідування злочинів проти журналістів

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 13 Жовтня 2017
Визначено перших переможців конкурсу грантів на розслідування злочинів проти журналістів

Четверо журналістів названі першими переможцями конкурсу малих грантів на проведення розслідувань про злочини проти працівників ЗМІ, який проводить НСЖУ та Інститут розвитку регіональної преси. Це, зокрема, Андрій Пасічник (Київ), Ірина Мусій (Луцьк), Лілія Войцехівська (Полтава), Христина Бут (Запоріжжя).

Також організатори нагадують, що є можливість отримати ще 7 малих грантів на проведення журналістських розслідувань злочинів проти журналістів.

Орієнтовна гранична сума кожного гранту – 12 тис. грн. Також усім переможцям конкурсу будуть доступні безкоштовні консультації від експертів ГО «ІРРП» та НСЖУ.

Найкращі розслідування будуть додатково опубліковані на сайтах “Української Правди” та українського бюро Радіо “Свобода”.

Журі конкурсу:

Сергій Томіленко – голова Національної спілки журналістів України

Олег Хоменок – голова правління Інституту розвитку регіональної преси

Людмила Панкратова – адвокатка, медіа-юристка Інституту розвитку регіональної преси

Дарина Шевченко – журналістка, керівниця проекту з розвитку журналістських розслідувань Інституту розвитку регіональної преси

Анна Бабінець – журналістка-розслідувачка Slidstvo.info, регіональна редакторка OCCRP в Україні. Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС у сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

Умови конкурсу тут 

 

Спілчанські новини

Академія української преси: звіт про здобутки й перспективи розвитку// НСЖУ, 22.06.2018

Академія української преси – партнер Національної спілки журналістів України, зокрема, в організації і проведенні заходів медіаосвіти (семінарів, тренінгів) – оприлюднила звіт про свою діяльність 2017 року.

Як змінюється найбільша журналістська організація України – звіт голови НСЖУ (АНОНС)// НСЖУ, 22.06.2018

У понеділок 25 червня голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко звітуватиме про підсумки першого року роботи організації за керівництва, обраного з’їздом журналістів навесні 2017 року.

Рада спробує обмежити свободу в інтернеті// НСЖУ, 21.06.2018

До порядку денного Верховної Ради включили законопроект, яким хочуть дозволити СБУ без рішення суду блокувати сайти. Про це йдеться в картці законопроекту № 6688 на сайті парламенту.

«Видавати дозволи на зброю за посвідченнями преси людям, які не мають стосунку до медіа, – неприпустимо», – голова НСЖУ// НСЖУ, 21.06.2018

Певний час на Херсонщині триває дискусія: за останні чотири роки в цій області отримали зброю за журналістськими посвідченнями 223 особи. Хоча більшість з них жодного стосунку до медіа ніколи не мали.

Партнери