Спілка > Публiкацiя

Визначено перших переможців конкурсу грантів на розслідування злочинів проти журналістів

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 13 Жовтня 2017
Визначено перших переможців конкурсу грантів на розслідування злочинів проти журналістів

Четверо журналістів названі першими переможцями конкурсу малих грантів на проведення розслідувань про злочини проти працівників ЗМІ, який проводить НСЖУ та Інститут розвитку регіональної преси. Це, зокрема, Андрій Пасічник (Київ), Ірина Мусій (Луцьк), Лілія Войцехівська (Полтава), Христина Бут (Запоріжжя).

Також організатори нагадують, що є можливість отримати ще 7 малих грантів на проведення журналістських розслідувань злочинів проти журналістів.

Орієнтовна гранична сума кожного гранту – 12 тис. грн. Також усім переможцям конкурсу будуть доступні безкоштовні консультації від експертів ГО «ІРРП» та НСЖУ.

Найкращі розслідування будуть додатково опубліковані на сайтах “Української Правди” та українського бюро Радіо “Свобода”.

Журі конкурсу:

Сергій Томіленко – голова Національної спілки журналістів України

Олег Хоменок – голова правління Інституту розвитку регіональної преси

Людмила Панкратова – адвокатка, медіа-юристка Інституту розвитку регіональної преси

Дарина Шевченко – журналістка, керівниця проекту з розвитку журналістських розслідувань Інституту розвитку регіональної преси

Анна Бабінець – журналістка-розслідувачка Slidstvo.info, регіональна редакторка OCCRP в Україні. Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС у сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

Умови конкурсу тут 

 

Спілчанські новини

27 жовтня у Івано-Франківську – дискусія з питань безпеки журналістів// НСЖУ, 19.10.2017

Національна спілка журналістів України та Офіс Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ (Відень) запрошують журналістів міста Івано-Франківськ та області на регіональну дискусію «Безпека журналістів: базовий стандарт вільних медіа».

Триває журналістська акція «Книжки захисникам України»// НСЖУ, 18.10.2017

Активісти всеукраїнського фонду «Журналістська ініціатива» в партнерстві з НСЖУ й Держкомтелерадіо проводять доброчинну акцію «Книжки захисникам України».

НСЖУ готує доповідь про порушення свободи слова на окупованих територіях// НСЖУ, 18.10.2017

Національна спілка журналістів України готує доповідь щодо численних випадків порушень прав журналістів та свободи слова на окупованих територіях Криму й Донбасу.

"Журналіст України" оголошує передплату// НСЖУ, 17.10.2017

Національна спілка журналістів України оголошує передплату журналу «Журналіст України» на 2018 рік. Наступного року журнал, як завжди, розповідатиме на своїх сторінках про всі актуальні, значимі й цікаві події в житті журналістської спільноти.

Партнери