Спілка > Публiкацiя

12 жовтня – практичний семінар у Полтаві «Як розвивати регіональну газету після реформування»

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 06 Жовтня 2017
12 жовтня – практичний семінар у Полтаві «Як розвивати регіональну газету після реформування»

Національна спілка журналістів України та Полтавська обласна організація НСЖУ запрошують на практичний семінар «Як розвивати регіональну газету після реформування».

Захід відбудеться у Полтаві 12 жовтня за адресою: вул. Соборності, 45. Початок – об 11.00.

Під час семінару редактори дізнаються про юридичні особливості перетворення комунального підприємства у приватне, ознайомляться з можливостями просування та заробляння грошей в інтернеті, а також розглянуть питання щодо передплати та продажу друкованої преси.

Захід проводять: голова НСЖУ Сергій Томіленко, секретар НСЖУ, голова робочої групи з питань реформування, головний редактор газети «Обрії Ізюмщини» Костянтин Григоренко.

Контакти для реєстрації: 050-304-64-85. Анатолій Васевич, відповідальний секретар Полтавської ОО НСЖУ.

Програма практичного семінару

(м. Полтава, 12 жовтня)

11.00 – 11.30 Перші підсумки реформування. Аналіз в розрізі областей України. 

С. Томіленко, голова НСЖУ.

11.30 – 12.30  Юридичні аспекти перетворення комунального підприємства в господарське товариство. Практичний досвід, поради та відповіді на запитання.

К. Григоренко, секретар НСЖУ.

12.30 – 12.45   Кава-брейк

12.45 – 13.15  Як заробляти кошти  за межами друкованої площі. Досвід,  поради, практичне завдання.

К. Григоренко, секретар НСЖУ.

13.15 – 13.45 Регіональне видання в Інтернеті та в соціальних  мережах. Монетизація веб-порталу.

К. Григоренко, секретар НСЖУ.

13.45 – 14.45  Особливості передплатної кампанії та роздрібна торгівля газетами.

К.  Григоренко, секретар НСЖУ.

14.45 – 15.30 Огляд районних газет Полтавської  області. Практичні  завдання. Підведення підсумків. Відповіді на запитання.

 К. Григоренко, секретар НСЖУ.

 

Спілчанські новини

Медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» 20–23 вересня// НСЖУ, 20.09.2018

Перший медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» відкривається в четвер на Івано-Франківщині. Це творчий форум журналістів, який пройде під гаслом «Прагни до вершин!» – до вершин у житті, творчості, громадській активності. Організувала захід, у якому беруть участь понад 200 журналістів з усіх регіонів, громадська організація «Український журналістський фонд».

Кількість порушень щодо працівників ЗМІ й активістів за три місяці зросла на 210 відсотків – доповідь ООН// НСЖУ, 19.09.2018

Управління Верховного комісара ООН з прав людини протягом трьох місяців задокументувало 30 випадків порушення свободи вираження поглядів і свободи ЗМІ: від фізичних нападів із застосуванням сили до актів приниження чи залякування. Про це йдеться в оприлюдненій у середу в Києві Доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні, яка охоплює період з 16 травня по 15 серпня 2018 року.

Круглий стіл: як висвітлювати реформи// НСЖУ, 19.09.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України на Хрещатику відбувся круглий стіл на тему: «Реформи об’єднують». Іініціатор його проведення – Київський центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Редактори тернопільських газет відмовилися друкувати «чорнуху»// НСЖУ, 18.09.2018

Друковані ЗМІ Тернопільщини відмовляються публікувати наклепницькі матеріали на відомого політика, хоч рекламне агентство наполегливо хоче розмістити таке замовлення. В одній з районних газет навіть збори колективу зібрали, аби прийняти зважене рішення.

Партнери