Спілка > Публiкацiя

Медіа-фестиваль «Жми на RECord!» зібрав у прифронтовому місті учасників з різних регіонів України

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 05 Жовтня 2017
Медіа-фестиваль «Жми на RECord!»  зібрав у прифронтовому місті учасників з різних регіонів України

Попри відносну близькість до лінії фронту, окрім донеччан, у XV Відкритому фестивалі дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі взяли участь представники ще шести регіонів України

Більше 130 журналістів шкільних та студентських медіа, а також їх керівників, з 28 вересня по 1 жовтня взяли участь у єдиному в Східній Україні фестивалі молодіжних медіа, що цього року проходив у місті Святогірську на Донеччині.

Як завжди, програма фестивалю складалася не лише з професійних конкурсів. Місія «Жми на RECord!» – бути майданчиком для спілкування та обміну досвідом між представниками юнацьких медіа країни.

–Цьогоріч рівень робіт учасників фестивалю не був аж надто високим, проте це свідчить як раз про необхідність проведення подібних форумів, аби давати юним колегам більше можливостей для професійного спілкування, а відтак, і для покращення власних видань, теле- та радіопередач, – розповів голова журі фестивалю, секретар Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ, донедавна – в.о. директора філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція»Ілля Суздалєв.

Регіональний суспільний мовник Донеччини – телеканал «До ТеБе» та радіостанція «Голос Донбасу»  цього року були головними інформаційними партнерами «Жми на RECord!». Молодіжні редакції Полтавської, Черкаської, Харківської, Херсонської та Миколаївської філій ПАТ «НСТУ» стали учасниками фестивалю.

В рамках освітньої програми заходу члени журі та запрошені медіа-експерти проводили майстер-класи для юних колег. Серед тренерів фестивалю був і член правління НСЖУ, викладач Київського інституту міжнародних відносин Анатолій Яковець.

Національна спілка журналістів України та обласна журналістська організація підтримали «Жми на RECord!» і у формуванні призового фонду. Переможці у номінаціях фестивалю отримали подарунки від НСЖУ.

Крім цього, почесними грамотами спілки за вагомий внесок у розвиток молодіжних медіа України отримали Мар᾽яна Ангелова, керівник студії «А-Студія» Київського університету імені Бориса Грінченка, Наталія Сковородкіна, керівник редакції шкільної газети «45+переменка» з м. Білозерське Донецької області та Ірина Григор᾽єва, що очолює шкільну редакцію «Восьме диво світу» з м. Краматорськ.

За результатами бліц-конкурсу та виконання домашнього завдання журі визначило переможців фестивалю. Перше місце у номінації «Радіо» посіла редакція «Маріуполь Way» (м. Маріуполь). Першими у категорії «Друковані ЗМІ» стала газета «Родная дюжина» (м. Дружківка), а у номінації «Інтернет ЗМІ», яка була вперше представлена на фестивалі переможцями стали представники  ГО «ЮнПрессКлуб» з м. Харків.

Нагадаємо, фестиваль «Жми на RECord!» проводиться Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром. За всі 15 років існування фестивалю його учасниками стали понад 1500 юних журналістів з більшості регіонів України.

 

Спілчанські новини

У Херсоні побили місцевого журналіста Сергія Нікітенка// НСЖУ, 18.06.2018

Подія трапилася вранці 18 червня. Напад журналіст пов’язує виключно з професійною діяльністю: постійно ж доводиться готувати матеріали про державні закупівлі, діяльність депутатів, а також висвітлювати фінансові теми.

Газета «Демократична Україна» відзначила ювілей – 100-річчя!// НСЖУ, 18.06.2018

У Києві 15 червня «Демократична Україна» зібрала на урочистості з нагоди свята – 100-річчя свого видання! – редакційний колектив, ветеранів газети, а також авторський актив і гостей.

Співчуття... Володимир Коркодим// НСЖУ, 18.06.2018

Київська організація Національної спілки журналістів України з сумом повідомляє про кончину після тривалої хвороби колеги-спілчанина Володимира Івановича Коркодима.

Про кращі практики висвітлення проблем внутрішньо переміщених осіб розповіли журналістам ЗМІ Дніпропетровщини// НСЖУ, 15.06.2018

У прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ провели тренінг для представників регіональних ЗМІ. Йшлося про висвітлення у ЗМІ проблем, пов'язаних з життям внутрішньо переміщених осіб. За тему тренінгу взяли «Кращі практики висвітлення у ЗМІ проблем внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від збройного конфлікту в Україні як фактор суспільної стабільності».

Партнери