Спілка > Публiкацiя

Медіа-фестиваль «Жми на RECord!» зібрав у прифронтовому місті учасників з різних регіонів України

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 05 Жовтня 2017
Медіа-фестиваль «Жми на RECord!»  зібрав у прифронтовому місті учасників з різних регіонів України

Попри відносну близькість до лінії фронту, окрім донеччан, у XV Відкритому фестивалі дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі взяли участь представники ще шести регіонів України

Більше 130 журналістів шкільних та студентських медіа, а також їх керівників, з 28 вересня по 1 жовтня взяли участь у єдиному в Східній Україні фестивалі молодіжних медіа, що цього року проходив у місті Святогірську на Донеччині.

Як завжди, програма фестивалю складалася не лише з професійних конкурсів. Місія «Жми на RECord!» – бути майданчиком для спілкування та обміну досвідом між представниками юнацьких медіа країни.

–Цьогоріч рівень робіт учасників фестивалю не був аж надто високим, проте це свідчить як раз про необхідність проведення подібних форумів, аби давати юним колегам більше можливостей для професійного спілкування, а відтак, і для покращення власних видань, теле- та радіопередач, – розповів голова журі фестивалю, секретар Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ, донедавна – в.о. директора філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція»Ілля Суздалєв.

Регіональний суспільний мовник Донеччини – телеканал «До ТеБе» та радіостанція «Голос Донбасу»  цього року були головними інформаційними партнерами «Жми на RECord!». Молодіжні редакції Полтавської, Черкаської, Харківської, Херсонської та Миколаївської філій ПАТ «НСТУ» стали учасниками фестивалю.

В рамках освітньої програми заходу члени журі та запрошені медіа-експерти проводили майстер-класи для юних колег. Серед тренерів фестивалю був і член правління НСЖУ, викладач Київського інституту міжнародних відносин Анатолій Яковець.

Національна спілка журналістів України та обласна журналістська організація підтримали «Жми на RECord!» і у формуванні призового фонду. Переможці у номінаціях фестивалю отримали подарунки від НСЖУ.

Крім цього, почесними грамотами спілки за вагомий внесок у розвиток молодіжних медіа України отримали Мар᾽яна Ангелова, керівник студії «А-Студія» Київського університету імені Бориса Грінченка, Наталія Сковородкіна, керівник редакції шкільної газети «45+переменка» з м. Білозерське Донецької області та Ірина Григор᾽єва, що очолює шкільну редакцію «Восьме диво світу» з м. Краматорськ.

За результатами бліц-конкурсу та виконання домашнього завдання журі визначило переможців фестивалю. Перше місце у номінації «Радіо» посіла редакція «Маріуполь Way» (м. Маріуполь). Першими у категорії «Друковані ЗМІ» стала газета «Родная дюжина» (м. Дружківка), а у номінації «Інтернет ЗМІ», яка була вперше представлена на фестивалі переможцями стали представники  ГО «ЮнПрессКлуб» з м. Харків.

Нагадаємо, фестиваль «Жми на RECord!» проводиться Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром. За всі 15 років існування фестивалю його учасниками стали понад 1500 юних журналістів з більшості регіонів України.

 

Спілчанські новини

Укрпошта затвердила двоетапне підвищення тарифів на доставку преси// НСЖУ, 12.12.2017

Тарифи на приймання та доставку преси зростатимуть двома етапами – з 1 липня 2018 року і з 1 січня 2019 року – на 50% запланованого підняття на 2019 рік.

НСЖУ на конференції ОБСЄ у Відні вимагає публічного звіту української влади про розслідування злочинів проти журналістів// НСЖУ, 11.12.2017

Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко в ході конференції Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), що проходить у Відні (Австрія), вимагає публічного звіту української влади про розслідування злочинів проти журналістів.

Чесні розслідування можуть зупинити агресію проти журналістів, – голова НСЖУ// НСЖУ, 11.12.2017

Кожні чотири дні в Україні б’ють журналістів. І зупинити цю загрозливу тенденцію можуть тільки чесні розслідування й покарання нападників. Цю думку висловив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко під час виступу на IX Всеукраїнській конференції журналістів-розслідувачів, яку провів Інститут розвитку регіональної преси в Києві.

Тарифи на доставку газет на Донбас у наступні два роки не зростатимуть// НСЖУ, 11.12.2017

Укрпошта не підніматиме тарифи на доставку друкованих видань у Донецьку та Луганську області на 2018 та 2019 роки. Це рішення ухвалено на засіданні робочої групи НСЖУ з питань поштової доставки газет за передплатою (за участі представників національних і регіональних газет, активістів НСЖУ і менеджменту ПАТ "Укрпошта"), що відбулося 8 грудня.

Партнери