Спілка > Публiкацiя

НСЖУ вітає з ювілеєм Олександра Брижа

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Вересня 2017
НСЖУ вітає з ювілеєм Олександра Брижа

Національна спілка журналістів України вітає із 70-річним ювілеєм секретаря Спілки, головного редактора газети «Донбасс» Олександра Брижа. Олександр Михайлович тривалий час очолював Донецьку обласну організацію НСЖУ, був членом правління Спілки.

Газеті «Донбасс» віддав понад 35 років життя, із них більше 20 є її головним редактором. Не залишив рідне видання і колектив і в найтяжчі для газети часи, коли не тільки існування газети, а й життя його та кожного із членів колективу опинилося під загрозою. Олександр Михайлович мужньо відстоював свою позицію і відмовився служити окупаційній владі Донбасу, зміг відновити випуск газети на підконтрольній Україні території, зберегти улюблену тисячами читачів газету.

У 2014 році за його принципову позицію і незламність Олександра Брижа було визнано лауреатом премії захисту свободи слова імені Ігоря Лубченка. Як відзначають його колеги, Олександр Бриж довів, що свобода слова для нього – не порожній звук.

Національна спілка журналістів України приєднується до всіх вітань, які пролунали на адресу нашого колеги, бажає йому ще довгих літ плідної і активної роботи, підтримки рідних і близьких, вдячної читацької аудиторії, міцного здоров’я і благополуччя. 

Спілчанські новини

«Ніхто з громадських активістів та журналістів не може почуватися в безпеці»// НСЖУ, 23.02.2018

У зв’язку з підпалом у Рівному офісу Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» обласна організація НСЖУ звернулася до Адміністрації Президента та Національної поліції.

Експерти презентували журналістам монографію про мусульманські спільноти в Україні// НСЖУ, 23.02.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Участь у заході взяв секретар НСЖУ Сергій Шевченко.

Журналісти України та Росії закликали звільнити Асєєва з полону у Донецьку// НСЖУ, 22.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України та Союзу журналістів Росії висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув‘язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу

У Львові відкрили пам’ятник Герою України Ігорю Костенку// НСЖУ, 21.02.2018

Погруддя Герою Небесної сотні, Герою України Ігорю Костенку відкрили 20 лютого у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, – повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Партнери