Спілка > Публiкацiя

НСЖУ вітає з ювілеєм Олександра Брижа

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Вересня 2017
НСЖУ вітає з ювілеєм Олександра Брижа

Національна спілка журналістів України вітає із 70-річним ювілеєм секретаря Спілки, головного редактора газети «Донбасс» Олександра Брижа. Олександр Михайлович тривалий час очолював Донецьку обласну організацію НСЖУ, був членом правління Спілки.

Газеті «Донбасс» віддав понад 35 років життя, із них більше 20 є її головним редактором. Не залишив рідне видання і колектив і в найтяжчі для газети часи, коли не тільки існування газети, а й життя його та кожного із членів колективу опинилося під загрозою. Олександр Михайлович мужньо відстоював свою позицію і відмовився служити окупаційній владі Донбасу, зміг відновити випуск газети на підконтрольній Україні території, зберегти улюблену тисячами читачів газету.

У 2014 році за його принципову позицію і незламність Олександра Брижа було визнано лауреатом премії захисту свободи слова імені Ігоря Лубченка. Як відзначають його колеги, Олександр Бриж довів, що свобода слова для нього – не порожній звук.

Національна спілка журналістів України приєднується до всіх вітань, які пролунали на адресу нашого колеги, бажає йому ще довгих літ плідної і активної роботи, підтримки рідних і близьких, вдячної читацької аудиторії, міцного здоров’я і благополуччя. 

Спілчанські новини

Говорити про свободу слова у Криму – не доводиться, – голова НСЖУ// НСЖУ, 24.11.2017

Заяви кримської влади про «нечувану свободу слова» на півострові – не підтверджені фактами. Переслідування журналіста Миколи Семени, неможливість представників українських ЗМІ вільно відвідувати Крим – свідчать про тотальну цензуру. Таку думку в ефірі радіо Крим.Реалії висловив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Європейська федерація журналістів приєднується до вимог звільнити Павла Шаройка// НСЖУ, 23.11.2017

Європейська федерація журналістів підтримує НСЖУ у вимогах негайного звільнення журналіста Павла Шаройка, арештованого у Мінську білоруським КДБ. Відповідна інформація про це опублікована на сайті організації. Крім цього, колеги з ЄФЖ мають зареєструвати цей напад на Платформі Ради Європи для захисту журналістики та безпеки журналістів.

Оновлена Донеччина та інформаційна безпека// НСЖУ, 23.11.2017

16–17 листопада в Краматорську пройшли міжрегіональна науково-практична медіа-конференція: «Інформаційна реінтеграція Донеччини – реформа преси, розвиток телерадіопростору та інформаційна безпека» та обласний прес-тур «Оновлена Донеччина».

У Чернівцях депутат штовхнув журналістку, яка хотіла взяти у нього коментар// НСЖУ, 22.11.2017

Інцидент стався вранці 20 листопада у Чернівцях, коли журналістка місцевого телеканалу ТВА Оксана Танащик і двоє операторів телеканалу підійшли до депутата від фракції «Свобода» Назара Мокловича з проханням дати коментар.

Партнери