Спілка > Публiкацiя

НСЖУ вітає з ювілеєм Олександра Брижа

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Вересня 2017
НСЖУ вітає з ювілеєм Олександра Брижа

Національна спілка журналістів України вітає із 70-річним ювілеєм секретаря Спілки, головного редактора газети «Донбасс» Олександра Брижа. Олександр Михайлович тривалий час очолював Донецьку обласну організацію НСЖУ, був членом правління Спілки.

Газеті «Донбасс» віддав понад 35 років життя, із них більше 20 є її головним редактором. Не залишив рідне видання і колектив і в найтяжчі для газети часи, коли не тільки існування газети, а й життя його та кожного із членів колективу опинилося під загрозою. Олександр Михайлович мужньо відстоював свою позицію і відмовився служити окупаційній владі Донбасу, зміг відновити випуск газети на підконтрольній Україні території, зберегти улюблену тисячами читачів газету.

У 2014 році за його принципову позицію і незламність Олександра Брижа було визнано лауреатом премії захисту свободи слова імені Ігоря Лубченка. Як відзначають його колеги, Олександр Бриж довів, що свобода слова для нього – не порожній звук.

Національна спілка журналістів України приєднується до всіх вітань, які пролунали на адресу нашого колеги, бажає йому ще довгих літ плідної і активної роботи, підтримки рідних і близьких, вдячної читацької аудиторії, міцного здоров’я і благополуччя. 

Спілчанські новини

Нагороджено переможців конкурсу на краще висвітлення гендерної тематики в регіональних ЗМІ// НСЖУ, 19.06.2018

У Держкомтелерадіо відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу серед регіональних журналістів на краще висвітлення Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека», розробленого на виконання Резолюції РБ ООН.

У Херсоні побили місцевого журналіста Сергія Нікітенка// НСЖУ, 18.06.2018

Подія трапилася вранці 18 червня. Напад журналіст пов’язує виключно з професійною діяльністю: постійно ж доводиться готувати матеріали про державні закупівлі, діяльність депутатів, а також висвітлювати фінансові теми.

Газета «Демократична Україна» відзначила ювілей – 100-річчя!// НСЖУ, 18.06.2018

У Києві 15 червня «Демократична Україна» зібрала на урочистості з нагоди свята – 100-річчя свого видання! – редакційний колектив, ветеранів газети, а також авторський актив і гостей.

Співчуття... Володимир Коркодим// НСЖУ, 18.06.2018

Київська організація Національної спілки журналістів України з сумом повідомляє про кончину після тривалої хвороби колеги-спілчанина Володимира Івановича Коркодима.

Партнери