Спілка > Публiкацiя

Трагічно загинув керівник Антикризового медіа-центру Краматорська

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 07 Вересня 2017
Трагічно загинув керівник Антикризового медіа-центру Краматорська

Донецька обласна спілка журналістів Національної спілки журналістів України глибоко сумує через трагічну загибель керівника Антикризового медіа-центру Краматорська, громадського діяча Сергія Попова.

Журналістській спільності Донеччини ім᾽я Сергія добре знайомо, бо чимало реалізованих ним проектів так чи інакше стосувалися медіа.

За своє нетривале життя Сергій Попов встиг зробити дуже багато у різних сферах життя. В останні роки активно займався питаннями децентралізації влади в Україні та інформаційної безпеки нашої держави, а на посаді заступника голови Донецької облдержадміністрації опікувався, зокрема, й питаннями роздержавлення комунальних медіа.

Разом з тим, українській громаді Донеччини Сергій був відомий і як один з організаторів проукраїнських масових заходів у Донецьку навесні 2014 року, коли у місті вже панували російські бандформування.

Автокатастрофа у Рівненській області, у якій загинув Сергій та ще четверо його колег, забрала в України кращих синів, проте світла пам᾽ять про них залишиться назавжди.

Журналістська спільнота Донеччини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Сергія. Вічна йому пам᾽ять!

Секретаріат Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ

 

Як повідомляють українські ЗМІ, у ДТП в Рокитнівському районі Рівненської області 6 вересня загинули п’ятеро відомих політологів та громадських діячів.Зокрема, загинули чотири політологи Олександр Маслак, Олексій Курінний, Олександр Никаноров, Володимир Карагяур, у реанімації помер також громадський активіст і фахівець з децентралізації Сергій Попов.

Володимир Карагяур працював на інтернет-телебаченні Spilno.tv, вивчав міжнародні відносини в University of National and World Economy і був уродженцем Чернівців. ЗМІ пишуть, що Карагяур був активним учасником Євромайдану, за що потрапив в СІЗО за звинуваченням в організації масових заворушень - його затримали під час купівлі бензину для генераторів.

Спілчанські новини

Безпека журналістів – це лакмус «здоров’я» демократичної країни// НСЖУ, 19.09.2017

До 24-ї річниці Коледжу преси та телебачення в Миколаєві відбувся Media Forum Mykolaiv. Захід було присвячено питанням безпеки журналістів.

На Львівщині планують оздоровлювати родини журналістів-переселенців// НСЖУ, 19.09.2017

Оздоровлювати родини журналістів-переселенців на курортах Львівщини. Про це домовилися голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка із головою Національної спілки журналістів Сергієм Томіленком в ході офіційної зустрічі у Львові 18 вересня.

У НСЖУ обурені вимогою кримського прокурора заборонити Семені громадську діяльність// НСЖУ, 19.09.2017

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) обурена вимогою підконтрольного Росії кримського прокурора заборонити журналістові Миколі Семені протягом трьох років займатися будь-якою громадською діяльністю, а також проханням засудити його до трьох років позбавлення волі з відстрочкою виконання.

Львівський Форум видавців створив платформу для захисту журналістів – жертв Москви// НСЖУ, 18.09.2017

Платформу для захисту полонених і переслідуваних Москвою журналістів створив львівський Форум видавців. Про це було заявлено під час дискусії «Жертви Москви: українські журналісти у полоні агресора», яка відбулась в рамках Форуму і Міжнародного літературного фестивалю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Партнери