Спілка > Публiкацiя

Національній спілці журналістів України – 60 років! Вітання колегам!

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 23 Квітня 2019
Національній спілці журналістів України – 60 років! Вітання колегам!

Національна спілка журналістів України, яка заснована на Першому з’їзді журналістів України (23–24 квітня 1959 р.), нині відзначає круглу дату своєї історії – 60-річчя!

Упродовж десятиліть, що минули від часів здобуття Україною державної незалежності, найбільша творча спілка країни об’єднала тисячі творчих працівників засобів масової інформації і водночас зберегла добрі традиції, які розвивають далі й примножують нові покоління журналістів.

Ідучи в ногу з мінливим часом, із технічним і суспільним прогресом, перебуваючи на вістрі життя й розбудови демократичної правової держави, наша професія зазнає змін, але мета створення творчої спілки залишається незмінною і актуальності не втрачає – це сприяння розвитку журналістики та захист професійних, соціальних, економічних інтересів спілчан.

Вітаючи колег із 60-річчям НСЖУ, зичимо всім творчим людям доброго здоров’я, натхнення, вагомих здобутків в улюбленій професії!

Будьмо солідарними в захисті прав журналістів, свободи слова та завжди відчуваймо надійне спілчанське плече!

Голова НСЖУ Сергій Томіленко

Перша секретар Ліна Кущ

Правління і Секретаріат НСЖУ

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери