Спілка > Публiкацiя

24 квітня відбудеться практичний тренінг для журналістів і блогерів «Фото- і відеозйомка смартфоном. Секрети і поради» (АНОНС)

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 22 Квітня 2019
24 квітня відбудеться практичний тренінг для журналістів і блогерів «Фото- і відеозйомка смартфоном. Секрети і поради» (АНОНС)

Організатори тренінгу: Національна спілка журналістів України та компанія Huawei Україна. Місце проведення: Хрещатик, 27-а, конференц-зала. Початок о 15:00. Тривалість: 2 години.

Смартфони стали повноцінним інструментом журналіста, але чи вміємо ми використовувати всі можливості сучасної техніки? Під час тренінгу ви дізнаєтеся:

  • як зробити якісні знімки у приміщенні і на вулиці;
  • які переваги й недоліки різних режимів зйомки;
  • які існують правила для зйомки відео;
  • як обрати найкраще місце під час інтерв’ю та прес-конференції;
  • як зберігати та передавати фото й відео без втрати якості;
  • як заощадити заряд акумулятора під час зйомки:
  • як швидко та ефективно обробляти фото- і відеоматеріали.

Про ці та інші секрети роботи журналіста і блогера розповість досвідчений фахівець – Євгеній Вербовий, регіональний тренер Huawei Technologies Co.,Ltd. Досвід роботи тренером в Nikon Україна (3 роки), HMD Global Oy (Nokia phones) (2 роки).

Організатори тренінгу: Національна спілка журналістів України та компанія Huawei Україна.

Місце проведення: Хрещатик, 27-а, конференц-зала.

Початок о 15:00.

Тривалість: 2 години.

Участь у тренінгу безплатна. Кількість місць обмежена. Організатори не компенсують проїзд до місця проведення тренінгу і назад. Для участі просимо зареєструватися за посиланням

Реєстрація триває до 22 квітня 2019.

Контакти: oblik@nsju.org

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери