Спілка > Публiкацiя

Спілка журналістів України в ОБСЄ вимагає звільнити Сущенка

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 15 Квітня 2019
Спілка журналістів України в ОБСЄ вимагає звільнити Сущенка

Голова НСЖУ Сергій Томіленко закликав іноземних журналістів проявити солідарність з переслідуваними Росією українськими журналістами та вимагає від російської влади негайно звільнити українських представників ЗМІ, зокрема кореспондента Укрінформу Романа Сущенка.

Про це голова НСЖУ заявив у п’ятницю під час міжнародної конференції у штаб-квартирі ОБСЄ у Відні з питань безпеки журналістів "Напади на журналістів: загроза свободі ЗМІ", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Як Спілка журналістів ми закликаємо до солідарності з українськими журналістами, які є жертвами Російської Федерації. І ми вимагаємо звільнення Романа Сущенка, який зараз перебуває у в’язниці в Росії", – заявив Томіленко.

Крім того, голова НСЖУ закликав російську окупаційну владу надати дозвіл на виїзд з Криму незаконно засудженому українському журналістові Миколі Семені, який має проблеми зі здоров’ям. "Також ми вимагаємо поваги до прав громадянських журналістів у Криму", – додав Томіленко.

Голова НСЖУ також закликав до негайного звільнення українського журналіста Станіслава Асєєва, якого вже два роки тримають як заручника на території тимчасово окупованої Росією частини Донбасу.

"І це також результат агресії Росії проти України", – наголосив Томіленко.

Спілчанські новини

ОБСЄ засуджує погіршення свободи слова й безпеки журналістів у Криму// НСЖУ, 18.04.2019

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір засуджує арешт активістів «Кримської солідарності» після масових обшуків 27 березня в анексованому Криму й закликає до негайного звільнення цих осіб з російського СІЗО.

У Дніпрі презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України// НСЖУ, 18.04.2019

16 квітня у Дніпрі в бібліотеці Університету митної справи та фінансів презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України. На виставці книжкові й журнальні видання ілюструють тенденції розвитку ЗМІ України, розповідають про життя журналістської спільноти, а також тут є навчальні й довідкові видання, які стануть у пригоді всім, хто опановує журналістський фах.

НСЖУ відкриває «гарячу лінію» для журналістів на день виборів 21 квітня// НСЖУ, 17.04.2019

Національна спілка журналістів України відкриває «гарячу лінію» та надає юридичні консультації для журналістів під час другого туру виборів Президента України. До НСЖУ може звернутися будь-який журналіст чи ЗМІ, що зазнали перешкоджання професійній діяльності або у кого виникає питання щодо особливостей роботи в день виборів.

У Відні презентовано досвід боротьби з атаками на журналістів в Україні// НСЖУ, 17.04.2019

Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко, 12 квітня, виступаючи на міжнародній конференції з питань свободи слова, що проходила у Відні (Австрія), розповів про проблеми систематичної безкарності за прояви фізичної агресії та напади на працівників засобів масової інформації в Україні.

Партнери