Спілка > Публiкацiя

Спілка журналістів України в ОБСЄ вимагає звільнити Сущенка

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 15 Квітня 2019
Спілка журналістів України в ОБСЄ вимагає звільнити Сущенка

Голова НСЖУ Сергій Томіленко закликав іноземних журналістів проявити солідарність з переслідуваними Росією українськими журналістами та вимагає від російської влади негайно звільнити українських представників ЗМІ, зокрема кореспондента Укрінформу Романа Сущенка.

Про це голова НСЖУ заявив у п’ятницю під час міжнародної конференції у штаб-квартирі ОБСЄ у Відні з питань безпеки журналістів "Напади на журналістів: загроза свободі ЗМІ", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Як Спілка журналістів ми закликаємо до солідарності з українськими журналістами, які є жертвами Російської Федерації. І ми вимагаємо звільнення Романа Сущенка, який зараз перебуває у в’язниці в Росії", – заявив Томіленко.

Крім того, голова НСЖУ закликав російську окупаційну владу надати дозвіл на виїзд з Криму незаконно засудженому українському журналістові Миколі Семені, який має проблеми зі здоров’ям. "Також ми вимагаємо поваги до прав громадянських журналістів у Криму", – додав Томіленко.

Голова НСЖУ також закликав до негайного звільнення українського журналіста Станіслава Асєєва, якого вже два роки тримають як заручника на території тимчасово окупованої Росією частини Донбасу.

"І це також результат агресії Росії проти України", – наголосив Томіленко.

Спілчанські новини

Від сучасної медіаосвіти – до міжкультурного і політичного діалогу// НСЖУ, 24.06.2019

Студенти й молоді журналісти чотирьох країн – України, Вірменії, Грузії та Білорусі – протягом тижня пройшли цикл конференцій і тренінгів на Волині. Навчання проходило в рамках проекту «Медіадіалог для демократії і миру». Цей проект уже п’ятий рік реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. На відкритті цьогорічного заходу в Луцьку виступила Перший секретар Посольства ФРН в Україні, керівниця відділу преси Аннет Пьолькінґ.

НСЖУ засудила атаку на журналістів у Грузії// НСЖУ, 24.06.2019

Національна спілка журналістів України засудила дії грузинського уряду свідомо атакувати журналістів, які під час протестів виконували свої професійні обов’язки.

ПАМ’ЯТЬ ПРО КОЛЕГУ// НСЖУ, 24.06.2019

У польському містечку Окунінка Люблінського воєводства відбулись змагання з дартсупам"яті журналіста Олександра Бухтатого. У спортивних перегонах взяли участь журналісти з Дніпра, Кривого Рогу, Києва, Рівного, Луцька та Любліна. Організатор спортивного турніру – спортивно-оздоровчий центр журналістів «ТРИГОЛ» з Дніпра за підтримки Національної спілки журналістів України.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 23.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Партнери