Спілка > Публiкацiя

Співчуття з приводу втрати Олександра Бухтатого

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 14 Березня 2019
Співчуття з приводу втрати Олександра Бухтатого

Національна спілка журналістів України глибоко сумує з приводу передчасної смерті колишнього секретаря НСЖУ Бухтатого Олександра Євгенійовича, який тривалий час – від 2007 до 2017 року – перебував у складі виборних органів творчої спілки журналістів.

Олександрові Бухтатому було 46 років. Народився 16 грудня 1973-го в смт Близнюки Харківської області. Працював: водієм, лінотипістом, редактором газети «Близнюківський вісник», головним бухгалтером районної друкарні. У 1999–2004 роках – редактор близнюківської районної громадсько-політичної газети «Нове життя». У 2004–2006 роках – слухач Харківського регіонального інституту державного управління, з червня 2006 року – головний спеціаліст Департаменту комунікацій влади та громадськості Секретаріату Кабінету Міністрів України. Згодом працював в Адміністрації Президента України, був головним консультантом Головного департаменту інформаційної політики. Здобув науковий ступінь з державного управління.

У покійного залишилися дружина й син.

Співчуття рідним і близьким Олександра Бухтатого висловлюють також колеги з багатьох регіонів України, зазначаючи, що звістка про передчасну смерть болем відгукнулася в серцях людей, які були особисто знайомі з ним.

Світла пам’ять...

Донецька обласна спілка журналістів НСЖУ глибоко сумує з приводу загибелі нашого колеги, члена Національної спілки журналістів України, головного консультанта Департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Олександра Бухтатого.

Звістка про його передчасну смерть болем відгукнулася в серцях людей, які були особисто знайомі з Олександром Бухтатим. Талановитий журналіст і прекрасний організатор, він допомагав багатьом журналістам. Ми знали: в Адміністрації Президента України є «своя людина». І пишалися дружніми стосунками з Олександром Бухтатим.

Тепер усе це в минулому. Гірко. Боляче. І нічого вже не можна поправити.

Світла пам’ять тобі, колего.   

 

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери