Спілка > Публiкацiя

Журналістам, аналітикам, знавцям економічної галузі – Національна премія «MEDIA etc.»

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 14 Березня 2019
Журналістам, аналітикам, знавцям економічної галузі – Національна премія «MEDIA etc.»

Третій рік поспіль проводиться конкурс на здобуття премії для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Третій рік поспіль проводиться конкурс на здобуття премії для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Національна премія «MEDIA etc.» ініційована й започаткована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

До участі запрошуються журналісти вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, блогери, студенти факультетів журналістики та/або економіки вищих навчальних закладів.

Формат робіт, що подаються на здобуття премії: публікації, відео- і радіорепортажі, опубліковані протягом 2018 року в ЗМІ (заразом в електронних, розміщені у блогах на Інтернет-сайтах або в соціальних мережах у режимі вільного доступу).

Для подання роботи на конкурс автор надсилає електронну заяву на електронну адресу оргкомітету: konkurs@mediaetc.org. Участь безкоштовна. Переможців буде відзначено грошовими преміями.

Заява має містити:

• прізвище, ім’я та по батькові конкурсанта;

• назву медіа-ресурсу, який опублікував чи оприлюднив конкурсну роботу;

• назву номінації, на участь в якій подається робота;

• назва конкурсної роботи;

• Інтернет-посилання публікації або скан роботи з даними про публікацію;

• номер телефону конкурсанта та e-mail.

У темі електронного листа має бути зазначене прізвище конкурсанта.

Роботи приймаються до 18 березня 2019 року.

Окрім шести основних номінацій, за перемогу в яких номінанти отримають грошові премії, оргкомітетом буде відзначено спеціальними нагородами найкращі роботи. Цьогоріч передбачено й кілька нагород для студентських робіт та поїздка до Німеччини на тематичний форум для двох учасників конкурсу.

Детальніша інформація – телефоном: 067-539-00-27.

Спілчанські новини

В Києві відбувся Медіа форум «Дослідження медіа ринку України»// НСЖУ, 20.03.2019

20 березня в Києві пройшов Медіа форум, на якому презентовано дорожню карту та огляд медіа ринку України. Організатори заходу – Американська торговельна палата в Україні та медіа агенція Arena Media Expert.

Убивства Гонгадзе й Шеремета – злочини, розкриття яких впливає на безпеку країни, – Ігор Смешко// НСЖУ, 19.03.2019

Без розслідування резонансних злочинів неможливо повернути довіру до правоохоронної системи країни. Потрібна політична воля, щоб відновити справедливість і притягти до відповідальності винних. Про це заявив кандидат у Президенти України, екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Чим небезпечні псевдожурналісти у день голосування: НСЖУ застерігає// НСЖУ, 19.03.2019

Псевдожурналісти на виборчих дільницях перешкоджають діяльності реальних журналістів і дискредитують професію.

Кабмін, згідно з компетенцією, знову "вживатиме невідкладних заходів"// НСЖУ, 19.03.2019

Лист Національної спілки журналістів України зі зверненням учасників Всеукраїнської наради редакторів газет, у якому йдеться, зокрема, про неефективну діяльність АТ "Укрпошта", Адміністрація Президента України надіслала до Кабміну з проханням "розглянути згідно з компетенцією" та поінформувати НСЖУ про результати.

Партнери