Спілка > Публiкацiя

Журналістам, аналітикам, знавцям економічної галузі – Національна премія «MEDIA etc.»

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 14 Березня 2019
Журналістам, аналітикам, знавцям економічної галузі – Національна премія «MEDIA etc.»

Третій рік поспіль проводиться конкурс на здобуття премії для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Третій рік поспіль проводиться конкурс на здобуття премії для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Національна премія «MEDIA etc.» ініційована й започаткована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

До участі запрошуються журналісти вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, блогери, студенти факультетів журналістики та/або економіки вищих навчальних закладів.

Формат робіт, що подаються на здобуття премії: публікації, відео- і радіорепортажі, опубліковані протягом 2018 року в ЗМІ (заразом в електронних, розміщені у блогах на Інтернет-сайтах або в соціальних мережах у режимі вільного доступу).

Для подання роботи на конкурс автор надсилає електронну заяву на електронну адресу оргкомітету: konkurs@mediaetc.org. Участь безкоштовна. Переможців буде відзначено грошовими преміями.

Заява має містити:

• прізвище, ім’я та по батькові конкурсанта;

• назву медіа-ресурсу, який опублікував чи оприлюднив конкурсну роботу;

• назву номінації, на участь в якій подається робота;

• назва конкурсної роботи;

• Інтернет-посилання публікації або скан роботи з даними про публікацію;

• номер телефону конкурсанта та e-mail.

У темі електронного листа має бути зазначене прізвище конкурсанта.

Роботи приймаються до 18 березня 2019 року.

Окрім шести основних номінацій, за перемогу в яких номінанти отримають грошові премії, оргкомітетом буде відзначено спеціальними нагородами найкращі роботи. Цьогоріч передбачено й кілька нагород для студентських робіт та поїздка до Німеччини на тематичний форум для двох учасників конкурсу.

Детальніша інформація – телефоном: 067-539-00-27.

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери