Спілка > Публiкацiя

Микола Семена отримав листівки з привітаннями від колег із усієї України

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 11 Січня 2019
Микола Семена отримав листівки з привітаннями від колег із усієї України

Кілька десятків листівок із новорічними побажаннями отримав наш колега Микола Семена із Сімферополя – кримський журналіст, якого незаконно переслідує російська влада. Привітання написали журналісти з різних куточків України в рамках акції НСЖУ «Новорічна листівка солідарності».

Фото Миколи Семени із листівками в руках розмістив у Фейсбуку журналіст із Криму Валерій Балаян. «Всі новорічні та різдвяні вітання дійшли до адресата», – написав автор посту. 
 
У листівках колеги висловлювали підтримку мужньому журналісту, бажали здоров’я, віри, добра. Вітання надходили із різних областей: Черкаської, Луганської, Тернопільської, Волинської, Київської та інших. 
 
Також під час акції журналісти підписали листівки незаконно засудженому в Росії колезі Роману Сущенку і незаконно утримуваному в Донецьку Станіславу Асєєву. Листівки до Асєєва оприлюднені в Інтернеті, оскільки можливості передати їх колезі немає. Листівки для Романа Сущенка отримала під час зустрічі в НСЖУ дружина Анжеліка Сущенко, яка відвідає чоловіка в колонії в січні цього року.

Спілчанські новини

Візит іноземних журналістів до НСЖУ: про тиск політиків та проблеми фінансування ЗМІ// НСЖУ, 22.01.2019

Тиск політиків та посадовців і економічні складнощі незалежних ЗМІ – спільні тенденції для медіа України і країн демократичної Європи. Про це йшлося в ході зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка із групою міжнародних колег, які відвідують Україну для написання матеріалів про українські реалії.

«Зупинити хвилю агресії проти журналістів можливо лише через солідарність», – учасники регіональної дискусії в Кривому Розі// НСЖУ, 22.01.2019

Дніпропетровська область за результатами «Індексу фізичної безпеки журналістів», що проводить Національна спілка журналістів України разом із партнерами, 2018 року опинилася на другому місці за кількістю нападів на працівників медіа – 10 випадків, 6 із них трапилися в Кривому Розі.

Чому в Україні кожні 4 дні атакують журналістів? (АНОНС)// НСЖУ, 22.01.2019

У середу, 23 січня 2019 року, о 12:00 Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію «Презентація Індексу фізичної безпеки журналістів України. Підсумки 2018 року».

На Вінниччині реформовані видання отримають 900 тисяч гривень допомоги з обласного бюджету// НСЖУ, 22.01.2019

Це рішення ухвалили депутати Вінницької облради наприкінці 2018-го. Торік роздержавлені комунальні друковані ЗМІ також дістали грошову підтримку обсягом 539 тисяч гривень.

Партнери