Спілка > Публiкацiя

Микола Семена отримав листівки з привітаннями від колег із усієї України

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 11 Січня 2019
Микола Семена отримав листівки з привітаннями від колег із усієї України

Кілька десятків листівок із новорічними побажаннями отримав наш колега Микола Семена із Сімферополя – кримський журналіст, якого незаконно переслідує російська влада. Привітання написали журналісти з різних куточків України в рамках акції НСЖУ «Новорічна листівка солідарності».

Фото Миколи Семени із листівками в руках розмістив у Фейсбуку журналіст із Криму Валерій Балаян. «Всі новорічні та різдвяні вітання дійшли до адресата», – написав автор посту. 
 
У листівках колеги висловлювали підтримку мужньому журналісту, бажали здоров’я, віри, добра. Вітання надходили із різних областей: Черкаської, Луганської, Тернопільської, Волинської, Київської та інших. 
 
Також під час акції журналісти підписали листівки незаконно засудженому в Росії колезі Роману Сущенку і незаконно утримуваному в Донецьку Станіславу Асєєву. Листівки до Асєєва оприлюднені в Інтернеті, оскільки можливості передати їх колезі немає. Листівки для Романа Сущенка отримала під час зустрічі в НСЖУ дружина Анжеліка Сущенко, яка відвідає чоловіка в колонії в січні цього року.

Спілчанські новини

Убивства Гонгадзе й Шеремета – злочини, розкриття яких впливає на безпеку країни, – Ігор Смешко// НСЖУ, 19.03.2019

Без розслідування резонансних злочинів неможливо повернути довіру до правоохоронної системи країни. Потрібна політична воля, щоб відновити справедливість і притягти до відповідальності винних. Про це заявив кандидат у Президенти України, екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Чим небезпечні псевдожурналісти у день голосування: НСЖУ застерігає// НСЖУ, 19.03.2019

Псевдожурналісти на виборчих дільницях перешкоджають діяльності реальних журналістів і дискредитують професію.

Кабмін, згідно з компетенцією, знову "вжитиме невідкладних заходів"// НСЖУ, 19.03.2019

Лист Національної спілки журналістів України зі зверненням учасників Всеукраїнської наради редакторів газет, у якому йдеться, зокрема, про неефективну діяльність АТ "Укрпошта", Адміністрація Президента України надіслала до Кабміну з проханням "розглянути згідно з компетенцією" та поінформувати НСЖУ про результати.

Держкомтелерадіо України приймає публіцистичні твори на здобуття премії імені Івана Франка// НСЖУ, 18.03.2019

Державний комітет телебачення і радіомовлення України нагадує, що оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

Партнери