Спілка > Публiкацiя

Микола Семена отримав листівки з привітаннями від колег із усієї України

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 11 Січня 2019
Микола Семена отримав листівки з привітаннями від колег із усієї України

Кілька десятків листівок із новорічними побажаннями отримав наш колега Микола Семена із Сімферополя – кримський журналіст, якого незаконно переслідує російська влада. Привітання написали журналісти з різних куточків України в рамках акції НСЖУ «Новорічна листівка солідарності».

Фото Миколи Семени із листівками в руках розмістив у Фейсбуку журналіст із Криму Валерій Балаян. «Всі новорічні та різдвяні вітання дійшли до адресата», – написав автор посту. 
 
У листівках колеги висловлювали підтримку мужньому журналісту, бажали здоров’я, віри, добра. Вітання надходили із різних областей: Черкаської, Луганської, Тернопільської, Волинської, Київської та інших. 
 
Також під час акції журналісти підписали листівки незаконно засудженому в Росії колезі Роману Сущенку і незаконно утримуваному в Донецьку Станіславу Асєєву. Листівки до Асєєва оприлюднені в Інтернеті, оскільки можливості передати їх колезі немає. Листівки для Романа Сущенка отримала під час зустрічі в НСЖУ дружина Анжеліка Сущенко, яка відвідає чоловіка в колонії в січні цього року.

Спілчанські новини

Справу Комарова треба перекваліфікувати як убивство журналіста — Томіленко// НСЖУ, 20.06.2019

У Національній спілці журналістів України хочуть, щоб справа журналіста Вадима Комарова була перекваліфікована саме як вбивство або замах на вбивство журналіста.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 20.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Справу про побиття журналіста Вадима Комарова перекваліфіковано як умисне вбивство – Сергій Князєв// НСЖУ, 20.06.2019

Над розкриттям цього злочину працює посилена співробітниками центрального апарату Нацполіції група слідчих, яку очолив перший заступник глави відомства – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін. До складу групи увійшли найбільш досвідчені працівники слідчих і оперативних підрозділів апарату Нацполіції. Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 20червня. Він також висловив співчуття родині загиблого

Побитий 4 травня у Черкасах журналіст Вадим Комаров помер, не виходячи з коми// НСЖУ, 20.06.2019

Черкаський журналіст Вадим Комаров, який перебував у комі після побиття 4 травня, помер.

Партнери