Спілка > Публiкацiя

Конкурс журналістських матеріалів із теми міграції. Роботи приймаються до 31 січня 2019 р.

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 11 Січня 2019
Конкурс журналістських матеріалів із теми міграції. Роботи приймаються до 31 січня 2019 р.

Міжнародний центр розвитку міграційної політики (ICMPD) організовує Міжнародну конференцію «Міграція у засобах масової інформації - сприйняття, можливості та виклики», що відбудеться в кінці березня 2019 року у Тбілісі, Грузія.

Ця дводенна конференція передбачає унікальну можливість для представників ЗМІ Грузії та інших країн Східного партнерства (Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Молдови та України) зустрітися з науковцями та розробниками політики, щоб поділитися журналістським досвідом і результатами досліджень та сприяти розумінню зв'язку між ЗМІ та міграцією з більш широкої міжрегіональної перспективи. Тому ми запрошуємо як досвідчених, так і молодих журналістів/блогерів та інших працівників засобів масової інформації, подавати свої статті, публікації в блогах, відео, аудіо та інші журналістські роботи з наступних тем:
 
·         Діаспора та громади емігрантів
 
·         Правова та трудова міграція
 
·         Імміграція та еміграція
 
·         Права людини мігрантів
 
·         Протидія торгівлі людьми
 
·         Інтеграція та реінтеграція
 
·         Інші питання, пов'язані з міграцією
 
Проїзд та проживання в Грузії для авторів відібраних робіт з країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Молдова, Україна) будуть покриті за рахунок проекту. Якщо відібраний журналістський матеріал був створений кількома авторами, участь тільки одного з авторів буде профінансовано проектом.
 
 
Для відбору запрошуються матеріали англійською, російською або національною мовою однієї з країн Східного партнерства, які були опубліковані до 31 грудня 2018 р.
 
Ваша заявка має включати наступні елементи:
 
·         Копію матеріалу (у найпоширенішому форматі файлів (MS Word - для текстових статей/блогів тощо; AVI, WMV - для відео; PCM, WAV або MP3 - для аудіокліпів. Будь ласка, зверніться до організаторів, якщо маєте питання пов'язані з форматом файлу).
 
·         Посилання на офіційно опублікований матеріал або інші докази офіційної публікації до 31 грудня 2018 року.
 
·         Контактну інформацію автора (авторів).
 
·         Коротку біографію автора (авторів) (до 100 слів).
 
·         Коротку мотиваційну записку з поясненням бажання взяти участь у конференції та представити матеріал на конференції (презентація на конференції може бути зроблена тільки англійською, грузинською або російською мовами)
 
 
Будь ласка надсилайте заявки на адресу: enigmma@icmpd.org Заявки будуть прийматися до 31 січня 2019 року.

Спілчанські новини

Убивства Гонгадзе й Шеремета – злочини, розкриття яких впливає на безпеку країни, – Ігор Смешко// НСЖУ, 19.03.2019

Без розслідування резонансних злочинів неможливо повернути довіру до правоохоронної системи країни. Потрібна політична воля, щоб відновити справедливість і притягти до відповідальності винних. Про це заявив кандидат у Президенти України, екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Чим небезпечні псевдожурналісти у день голосування: НСЖУ застерігає// НСЖУ, 19.03.2019

Псевдожурналісти на виборчих дільницях перешкоджають діяльності реальних журналістів і дискредитують професію.

Кабмін, згідно з компетенцією, знову "вжитиме невідкладних заходів"// НСЖУ, 19.03.2019

Лист Національної спілки журналістів України зі зверненням учасників Всеукраїнської наради редакторів газет, у якому йдеться, зокрема, про неефективну діяльність АТ "Укрпошта", Адміністрація Президента України надіслала до Кабміну з проханням "розглянути згідно з компетенцією" та поінформувати НСЖУ про результати.

Держкомтелерадіо України приймає публіцистичні твори на здобуття премії імені Івана Франка// НСЖУ, 18.03.2019

Державний комітет телебачення і радіомовлення України нагадує, що оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

Партнери