Спілка > Публiкацiя

Конкурс журналістських матеріалів із теми міграції. Роботи приймаються до 31 січня 2019 р.

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 11 Січня 2019
Конкурс журналістських матеріалів із теми міграції. Роботи приймаються до 31 січня 2019 р.

Міжнародний центр розвитку міграційної політики (ICMPD) організовує Міжнародну конференцію «Міграція у засобах масової інформації - сприйняття, можливості та виклики», що відбудеться в кінці березня 2019 року у Тбілісі, Грузія.

Ця дводенна конференція передбачає унікальну можливість для представників ЗМІ Грузії та інших країн Східного партнерства (Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Молдови та України) зустрітися з науковцями та розробниками політики, щоб поділитися журналістським досвідом і результатами досліджень та сприяти розумінню зв'язку між ЗМІ та міграцією з більш широкої міжрегіональної перспективи. Тому ми запрошуємо як досвідчених, так і молодих журналістів/блогерів та інших працівників засобів масової інформації, подавати свої статті, публікації в блогах, відео, аудіо та інші журналістські роботи з наступних тем:
 
·         Діаспора та громади емігрантів
 
·         Правова та трудова міграція
 
·         Імміграція та еміграція
 
·         Права людини мігрантів
 
·         Протидія торгівлі людьми
 
·         Інтеграція та реінтеграція
 
·         Інші питання, пов'язані з міграцією
 
Проїзд та проживання в Грузії для авторів відібраних робіт з країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Молдова, Україна) будуть покриті за рахунок проекту. Якщо відібраний журналістський матеріал був створений кількома авторами, участь тільки одного з авторів буде профінансовано проектом.
 
 
Для відбору запрошуються матеріали англійською, російською або національною мовою однієї з країн Східного партнерства, які були опубліковані до 31 грудня 2018 р.
 
Ваша заявка має включати наступні елементи:
 
·         Копію матеріалу (у найпоширенішому форматі файлів (MS Word - для текстових статей/блогів тощо; AVI, WMV - для відео; PCM, WAV або MP3 - для аудіокліпів. Будь ласка, зверніться до організаторів, якщо маєте питання пов'язані з форматом файлу).
 
·         Посилання на офіційно опублікований матеріал або інші докази офіційної публікації до 31 грудня 2018 року.
 
·         Контактну інформацію автора (авторів).
 
·         Коротку біографію автора (авторів) (до 100 слів).
 
·         Коротку мотиваційну записку з поясненням бажання взяти участь у конференції та представити матеріал на конференції (презентація на конференції може бути зроблена тільки англійською, грузинською або російською мовами)
 
 
Будь ласка надсилайте заявки на адресу: enigmma@icmpd.org Заявки будуть прийматися до 31 січня 2019 року.

Спілчанські новини

Справу Комарова треба перекваліфікувати як убивство журналіста — Томіленко// НСЖУ, 20.06.2019

У Національній спілці журналістів України хочуть, щоб справа журналіста Вадима Комарова була перекваліфікована саме як вбивство або замах на вбивство журналіста.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 20.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Справу про побиття журналіста Вадима Комарова перекваліфіковано як умисне вбивство – Сергій Князєв// НСЖУ, 20.06.2019

Над розкриттям цього злочину працює посилена співробітниками центрального апарату Нацполіції група слідчих, яку очолив перший заступник глави відомства – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін. До складу групи увійшли найбільш досвідчені працівники слідчих і оперативних підрозділів апарату Нацполіції. Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 20червня. Він також висловив співчуття родині загиблого

Побитий 4 травня у Черкасах журналіст Вадим Комаров помер, не виходячи з коми// НСЖУ, 20.06.2019

Черкаський журналіст Вадим Комаров, який перебував у комі після побиття 4 травня, помер.

Партнери