Спілка > Публiкацiя

Відзнаки НСЖУ військовим журналістам

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 06 Грудня 2018
Відзнаки НСЖУ військовим журналістам

Національна спілка журналістів України нагородила почесними грамотами з нагоди Дня Збройних сил України Валентина Буряченка, полковника, головного редактора Центрального друкованого органу Міністерства оборони України журналу «Військо України» і Віталія Кирилова, підполковника, начальника прес-центру Оперативного командування «Північ».

У поданні Чернігівської обласної організації НСЖУ її голова Олександр Назаренко зазначив, зокрема, що спілчанин з 2011 року Валентин Буряченко в журналістиці понад 20 років, був спецкором газети «Народна армія», очолював Чернігівський медіацентр Міноборони, у «Війську України» з 2012 року. Брав участь в Антитерористичній операції, готував репортажі з передової, у 2015–2016 роках очолював прес-центр штабу АТО. Під загальною редакцією Валентина Буряченка видано чотири книжки в межах спецпроекту «Історії українських воїнів». Нагороджений орденом «За мужність» 3-го ступеня (2015), відзнаками Держкомтелерадіо, Президента України, Міністерства оборони України.

Віталій Кирилов на військовій службі з 1993 року, служив у зоні проведення Операції об’єднаних сил і брав участь у забезпеченні там роботи преси, готував репортажі з передової. Нагороджений відомчими та іншими відзнаками. Секретаріат НСЖУ нагородив Віталія Кирилова за вагомий внесок у розвиток військової журналістики й високий професіоналізм.

Спілчанські новини

Національній спілці журналістів України – 60 років! Вітання колегам!// НСЖУ, 23.04.2019

Національна спілка журналістів України, яка заснована на Першому з’їзді журналістів України (23–24 квітня 1959 р.), нині відзначає круглу дату своєї історії – 60-річчя!

«Політики мають закликати своїх прихильників поважати ЗМІ й не давати волю агресії під час мітингів», – голова НСЖУ// НСЖУ, 23.04.2019

Під час акції-подяки Петрові Порошенку за 5 років роботи на посаді Президента України, що проходила 22 квітня під Адміністрацією Президента, спалахнув конфлікт між учасниками зібрання і журналістами NewsOne. Люди обступили знімальну групу NewsOne, почали ображати журналістів, називали їх пропагандистами і тими, хто працює на Росію та створює фейки.

24 квітня відбудеться практичний тренінг для журналістів і блогерів «Фото- і відеозйомка смартфоном. Секрети і поради» (АНОНС)// НСЖУ, 22.04.2019

Організатори тренінгу: Національна спілка журналістів України та компанія Huawei Україна. Місце проведення: Хрещатик, 27-а, конференц-зала. Початок о 15:00. Тривалість: 2 години.

Зеленський анонсує «інформаційну війну» для завершення війни на Донбасі// НСЖУ, 22.04.2019

Лідер президентської гонки Володимир Зеленський розповів, що його команда готує «інформаційну війну» для припинення війни на Донбасі, і попросив допомоги в українських журналістів. Про це Зеленський заявив у ніч після дня голосування, відповідаючи на запитання Громадського телебачення про його кроки стосовно мешканців окупованих територій.

Партнери