Спілка > Публiкацiя

Відзнаки НСЖУ військовим журналістам

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 06 Грудня 2018
Відзнаки НСЖУ військовим журналістам

Національна спілка журналістів України нагородила почесними грамотами з нагоди Дня Збройних сил України Валентина Буряченка, полковника, головного редактора Центрального друкованого органу Міністерства оборони України журналу «Військо України» і Віталія Кирилова, підполковника, начальника прес-центру Оперативного командування «Північ».

У поданні Чернігівської обласної організації НСЖУ її голова Олександр Назаренко зазначив, зокрема, що спілчанин з 2011 року Валентин Буряченко в журналістиці понад 20 років, був спецкором газети «Народна армія», очолював Чернігівський медіацентр Міноборони, у «Війську України» з 2012 року. Брав участь в Антитерористичній операції, готував репортажі з передової, у 2015–2016 роках очолював прес-центр штабу АТО. Під загальною редакцією Валентина Буряченка видано чотири книжки в межах спецпроекту «Історії українських воїнів». Нагороджений орденом «За мужність» 3-го ступеня (2015), відзнаками Держкомтелерадіо, Президента України, Міністерства оборони України.

Віталій Кирилов на військовій службі з 1993 року, служив у зоні проведення Операції об’єднаних сил і брав участь у забезпеченні там роботи преси, готував репортажі з передової. Нагороджений відомчими та іншими відзнаками. Секретаріат НСЖУ нагородив Віталія Кирилова за вагомий внесок у розвиток військової журналістики й високий професіоналізм.

Спілчанські новини

«Хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем» – Дональд Туск// НСЖУ, 20.02.2019

Європа неможлива без справедливої, незалежної і безпечної України, а ті політики, які ладні продати Україну, продають майбутнє Європи – це сказано на спеціальному засіданні Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

І через 5 років винні у побиті сотень журналістів у часи Євромайдану лишаються непокараними, – НСЖУ// НСЖУ, 20.02.2019

Попри гучний розголос і обіцянки правоохоронців та представників влади, численні справи щодо нападів на журналістів у часи Майдану так і лишаються нерозслідуваними.

На Житомирщині 2 справи нападів на журналістів уже півтора року лишаються нерозслідуваними// НСЖУ, 19.02.2019

Загалом же правоохоронці Житомирської області нині займаються розслідуванням 3 справ щодо нападу на журналістів, які трапилися в 2017 і 2018 роках. Ще дві справи передано до суду, а одну закрито «за відсутністю складу злочину». Про це в офіційному листі до голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка повідомляє Прокуратура Житомирської області.

Рішення суду надати прокурорам доступ до документів редакції – це атака на журналістів// НСЖУ, 19.02.2019

Рішення суду надати прокурорам доступ до документів редакції видання «Новое время» («НВ») Національна спілка журналістів України вважає атакою на журналістів, повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Партнери