Спілка > Публiкацiя

Круглий стіл «Професійні журналістські стандарти під час виборчої кампанії» (АНОНС)

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 06 Листопада 2018
Круглий стіл «Професійні журналістські стандарти під час виборчої кампанії» (АНОНС)

У четвер, 8 листопада, о 12:00 у прес-центрі Національної спілки журналістів України (Хрещатик, 27-а) відбудеться круглий стіл «Професійні журналістські стандарти під час виборчої кампанії».

Як впливають вибори на довіру до ЗМІ? Чи можуть журналісти виявляти власні політичні симпатії? Як протистояти «чорному» піару та пропаганді? Як захистити свої права журналістам та медіа у передвиборчий період? Ці та інші питання обговорюватимуть учасники дискусії і міжнародні експерти:

* Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України;

* Вольфганг Рессманн, керівник European Youth4Media Network Association, директор регіонального медіа-центру Open Channel TV Ludwigshafen (м. Людвігсгафен, Німеччина),

* Мкртіч Тоноян, заступник голови правління Center for Strategic Research (м. Єреван, Вірменія),

* Мамука Андґуладзе, професор Caucasus University (м. Тбілісі, Грузія).

Запрошуємо до участі в «круглому столі» журналістів, науковців, представників громадських організацій.

 

Спілчанські новини

МФЖ закликає кандидатів на посаду Президента України стати на захист прав журналістів// НСЖУ, 22.03.2019

Міжнародна федерація журналістів закликала Петра Порошенка й Володимира Зеленського стати на захист українських журналістів. МФЖ підтримує зусилля Національної спілки журналістів України вимагати від кандидатів на посаду глави держави гарантувати свободу слова й захист прав журналістів.

Польська репортерка присвятила журналістську нагороду Станіславу Асєєву// НСЖУ, 22.03.2019

Спілка польських журналістів нагородила Моніку Андрушевську за репортаж для видання Tygodnik Powszechny «Бери тіло, поки дають», в якому описано історії українських матерів, які розшукують своїх синів, що пропали на війні.

Трьом зловмисникам, які вчинили збройний напад на газету «Новий день», оголошено про підозру// НСЖУ, 22.03.2019

Національна поліція інформує про прогрес у розслідуванні надзвичайної події – застосування зброї та сльозогінного газу під час проведення в Херсоні прес-конференції у прес-клубі газети «Новий день» (18 січня). Проте колектив херсонського видання висловлює невдоволення перебыгом розслідування та звинувачує поліцію в «зумисному затягуванні», а дії слідчих називає некваліфікованими.

Держкомтелерадіо: у проекті – програма підтримки й розвитку регіональних ЗМІ// НСЖУ, 21.03.2019

На лист-звернення Національної спілки журналістів України до уряду (за підсумками всеукраїнської наради редакторів газет) Держкомтелерадіо повідомив НСЖУ, що заплановано розробку проекту програми підтримки та розвитку регіональних ЗМІ на виконання рішення колегії цього держкомітету від 29 січня 2019 року.

Партнери