Спілка > Публiкацiя

Круглий стіл «Професійні журналістські стандарти під час виборчої кампанії» (АНОНС)

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 06 Листопада 2018
Круглий стіл «Професійні журналістські стандарти під час виборчої кампанії» (АНОНС)

У четвер, 8 листопада, о 12:00 у прес-центрі Національної спілки журналістів України (Хрещатик, 27-а) відбудеться круглий стіл «Професійні журналістські стандарти під час виборчої кампанії».

Як впливають вибори на довіру до ЗМІ? Чи можуть журналісти виявляти власні політичні симпатії? Як протистояти «чорному» піару та пропаганді? Як захистити свої права журналістам та медіа у передвиборчий період? Ці та інші питання обговорюватимуть учасники дискусії і міжнародні експерти:

* Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України;

* Вольфганг Рессманн, керівник European Youth4Media Network Association, директор регіонального медіа-центру Open Channel TV Ludwigshafen (м. Людвігсгафен, Німеччина),

* Мкртіч Тоноян, заступник голови правління Center for Strategic Research (м. Єреван, Вірменія),

* Мамука Андґуладзе, професор Caucasus University (м. Тбілісі, Грузія).

Запрошуємо до участі в «круглому столі» журналістів, науковців, представників громадських організацій.

 

Спілчанські новини

Напад зі стріляниною: надзвичайна пригода в прес-центрі газети «Новий день»// НСЖУ, 18.01.2019

Прес-конференція і круглий стіл з питань автоперевезень у Херсоні закінчилися стріляниною, отруєнням журналістів газом та побитими вікнами. Сьогодні невідомі розпилили газ у прес-центрі газети «Новий день», а потім почали стріляти з редакційного коридору в приміщення прес-клубу...

Переможці Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців отримали сертифікати і премії// НСЖУ, 17.01.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулося урочисте вручення сертифікатів лауреатам Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців. Організатор конкурсу – Благодійний фонд «Горєніє», партнер – НСЖУ.

«З нетерпінням чекаємо всеукраїнського редакторського зібрання» – Володимир Яцкевич// НСЖУ, 17.01.2019

«Натуральним здирством» називає тарифну політику Укрпошти Володимир Яцкевич, шеф-редактор житомирської обласної газети «Эхо» («Відлуння»). У листі до НСЖУ він зазначив, що з нетерпінням чекає лютневої Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ, на яку творча спілка запрошує керівництво держави.

Спеціальний календар на захист свободи слова й прав журналістів випустив телеканал «112 Україна»// НСЖУ, 17.01.2019

Тематичний календар на 2019 рік, який є роком великих виборів – Президента й парламенту, містить гасла щодо захисту прав журналістів і невтручання політиків у роботу українських медіа.

Партнери