Спілка > Публiкацiя

Залякування вогнем

Служба інформацii НСЖУ
Середа 11 Липня 2018
Залякування вогнем

У Кам’янському Дніпропетровської області не припиняється практика підпалів редакцій ЗМІ або майна журналістів. Зокрема, вчора наприкінці дня вигоріла редакція газети «Событие» (головний редактор – Олена Михолажина). У поліції розслідують інцидент як умисне знищення майна журналістів (стаття 347-1 ч. 2 КК України).

До того в Кам’янському вже двічі палили автомобілі головним редакторам, були також підпал друкарні й спроба підпалити гараж головного редактора та замінувати редакцію. Але покарання за ці злочини немає, попри численні заклики національних і міжнародних організацій, які захищають свободу слова.

На найвищому міжнародному рівні – і Ради Європи, і Міжнародної федерації журналістів, і ОБСЄ – від українських правоохоронців вимагається розслідувати інцидент, що стався торік у лютому, коли в Кам’янському спалили автомобіль відомому журналістові Сергію Гузю.

Безкарність провокує нові атаки на журналістів...

Фото sobitie.com.ua

Спілчанські новини

Напад зі стріляниною: надзвичайна пригода в прес-центрі газети «Новий день»// НСЖУ, 18.01.2019

Прес-конференція і круглий стіл з питань автоперевезень у Херсоні закінчилися стріляниною, отруєнням журналістів газом та побитими вікнами. Сьогодні невідомі розпилили газ у прес-центрі газети «Новий день», а потім почали стріляти з редакційного коридору в приміщення прес-клубу...

Переможці Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців отримали сертифікати і премії// НСЖУ, 17.01.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулося урочисте вручення сертифікатів лауреатам Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців. Організатор конкурсу – Благодійний фонд «Горєніє», партнер – НСЖУ.

«З нетерпінням чекаємо всеукраїнського редакторського зібрання» – Володимир Яцкевич// НСЖУ, 17.01.2019

«Натуральним здирством» називає тарифну політику Укрпошти Володимир Яцкевич, шеф-редактор житомирської обласної газети «Эхо» («Відлуння»). У листі до НСЖУ він зазначив, що з нетерпінням чекає лютневої Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ, на яку творча спілка запрошує керівництво держави.

Спеціальний календар на захист свободи слова й прав журналістів випустив телеканал «112 Україна»// НСЖУ, 17.01.2019

Тематичний календар на 2019 рік, який є роком великих виборів – Президента й парламенту, містить гасла щодо захисту прав журналістів і невтручання політиків у роботу українських медіа.

Партнери