Спілка > Публiкацiя

Залякування вогнем

Служба інформацii НСЖУ
Середа 11 Липня 2018
Залякування вогнем

У Кам’янському Дніпропетровської області не припиняється практика підпалів редакцій ЗМІ або майна журналістів. Зокрема, вчора наприкінці дня вигоріла редакція газети «Событие» (головний редактор – Олена Михолажина). У поліції розслідують інцидент як умисне знищення майна журналістів (стаття 347-1 ч. 2 КК України).

До того в Кам’янському вже двічі палили автомобілі головним редакторам, були також підпал друкарні й спроба підпалити гараж головного редактора та замінувати редакцію. Але покарання за ці злочини немає, попри численні заклики національних і міжнародних організацій, які захищають свободу слова.

На найвищому міжнародному рівні – і Ради Європи, і Міжнародної федерації журналістів, і ОБСЄ – від українських правоохоронців вимагається розслідувати інцидент, що стався торік у лютому, коли в Кам’янському спалили автомобіль відомому журналістові Сергію Гузю.

Безкарність провокує нові атаки на журналістів...

Фото sobitie.com.ua

Спілчанські новини

Національній спілці журналістів України – 60 років! Вітання колегам!// НСЖУ, 23.04.2019

Національна спілка журналістів України, яка заснована на Першому з’їзді журналістів України (23–24 квітня 1959 р.), нині відзначає круглу дату своєї історії – 60-річчя!

«Політики мають закликати своїх прихильників поважати ЗМІ й не давати волю агресії під час мітингів», – голова НСЖУ// НСЖУ, 23.04.2019

Під час акції-подяки Петрові Порошенку за 5 років роботи на посаді Президента України, що проходила 22 квітня під Адміністрацією Президента, спалахнув конфлікт між учасниками зібрання і журналістами NewsOne. Люди обступили знімальну групу NewsOne, почали ображати журналістів, називали їх пропагандистами і тими, хто працює на Росію та створює фейки.

24 квітня відбудеться практичний тренінг для журналістів і блогерів «Фото- і відеозйомка смартфоном. Секрети і поради» (АНОНС)// НСЖУ, 22.04.2019

Організатори тренінгу: Національна спілка журналістів України та компанія Huawei Україна. Місце проведення: Хрещатик, 27-а, конференц-зала. Початок о 15:00. Тривалість: 2 години.

Зеленський анонсує «інформаційну війну» для завершення війни на Донбасі// НСЖУ, 22.04.2019

Лідер президентської гонки Володимир Зеленський розповів, що його команда готує «інформаційну війну» для припинення війни на Донбасі, і попросив допомоги в українських журналістів. Про це Зеленський заявив у ніч після дня голосування, відповідаючи на запитання Громадського телебачення про його кроки стосовно мешканців окупованих територій.

Партнери