Спілка > Публiкацiя

Залякування вогнем

Служба інформацii НСЖУ
Середа 11 Липня 2018
Залякування вогнем

У Кам’янському Дніпропетровської області не припиняється практика підпалів редакцій ЗМІ або майна журналістів. Зокрема, вчора наприкінці дня вигоріла редакція газети «Событие» (головний редактор – Олена Михолажина). У поліції розслідують інцидент як умисне знищення майна журналістів (стаття 347-1 ч. 2 КК України).

До того в Кам’янському вже двічі палили автомобілі головним редакторам, були також підпал друкарні й спроба підпалити гараж головного редактора та замінувати редакцію. Але покарання за ці злочини немає, попри численні заклики національних і міжнародних організацій, які захищають свободу слова.

На найвищому міжнародному рівні – і Ради Європи, і Міжнародної федерації журналістів, і ОБСЄ – від українських правоохоронців вимагається розслідувати інцидент, що стався торік у лютому, коли в Кам’янському спалили автомобіль відомому журналістові Сергію Гузю.

Безкарність провокує нові атаки на журналістів...

Фото sobitie.com.ua

Спілчанські новини

Про реформи – цікаво і з користю// НСЖУ, 12.11.2018

Заняття в Школі регіонального журналіста з висвітлення реформ відбулися в Миколаєві. Це вже п’ятий модуль проекту, який допомагає місцевим журналістам бути більш обізнаними в тому, які перетворення відбуваються нині в країні.

«Демократія і свобода слова мають захищатися щоденно», – німецький експерт в НСЖУ// НСЖУ, 12.11.2018

Про політику й свободу слова, фізичну безпеку й захист прав журналістів у передвиборчий період, пропаганду та боротьбу з нею говорили під час круглого столу «Професійні журналістські стандарти під час виборчої кампанії», що відбувся 8 листопада на майданчику НСЖУ. У заході взяли участь міжнародні науковці, представники громадських організацій та журналісти.

Газеті «Черкаський край» – 100 років// НСЖУ, 12.11.2018

Перший номер обласної газети «Черкаська правда» вийшов у світ 5 листопада 1918 року. Відтоді й почалася історія одного з найвідоміших у регіоні друкованих видань, що з 1991 року друкується під назвою «Черкаський край».

Деражня й Божиківці на Хмельниччині відзначають ювілей Дмитра Прилюка// НСЖУ, 09.11.2018

У листопаді 2018-го на державному рівні урочисто відзначається ювілей – 100 років від дня народження Д. М. Прилюка (1918–1987), українського журналіста, письменника, освітнього діяча (Постанова Верховної Ради України №2287-VIII від 08.02.2018 р.). Низку заходів проведено 8 листопада на його малій батьківщині на Хмельниччині.

Партнери