Спілка > Публiкацiя

Творчі конкурси НСЖУ: шанс здобути премію є у кожного

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 17 Травня 2018
Творчі конкурси НСЖУ: шанс здобути премію є у кожного

Національна спілка журналістів України до 20 травня 2018 року приймає заявки на участь у творчих конкурсах НСЖУ. На розгляд журі вже надійшли десятки робіт конкурсантів з регіональних організацій спілки та зі столиці.

На цей час найбільше учасників виявили бажання змагатися в номінації «Журналіст року» – тут варто нагадати, що оцінюються публікації окремо в національних і в регіональних ЗМІ. Є також реальні претенденти на перемогу в номінації «Журналістська акція» – це творчі особистості з Харкова, Кривого Рогу, Нікополя на Дніпропетровщині (колеги-спілчани мають у своєму активі як проекти, втілені в життя, так і представницькі друковані інформаційно-публіцистичні матеріали на тему акції – від серій газетних статей до книжки-альбому).

З низки областей надійшли заявки конкурсантів, що виборюватимуть першість у таких номінаціях, як «Краща районна (міська, міськрайонна) газета», «Краще регіональне інтернет-медіа», є і претенденти на премію для найкращого регіонального телеканалу.

Запорізька обласна організація НСЖУ рекомендувала для участі в конкурсі первинну журналістську організацію однієї з міськрайонних газет (у відповідному змаганні спілчанських осередків), а також є ще невикористані резерви й можливості у змаганні самих обласних організацій НСЖУ.

«Активно долучилися до участі в творчих конкурсах працівники редакцій таких друкованих видань, як «Народна армія», «Військо України», «Слово честі», – прокоментував перебіг надходження конкурсних матеріалів секретар НСЖУ Сергій Шевченко. – Роботи публіцистів у погонах, вочевидь, становитимуть неабияку конкуренцію в номінації «Кращий журналістський матеріал (фоторепортаж, серія) про події на сході України». Загалом теми захисту країни, її безпеки нині широко представлені в доробках конкурсантів як друкованої преси, так і електронних ЗМІ. Проте ще залишається кілька днів для охочих долучитися до участі в змаганні в цій та інших номінаціях. Отож дерзайте, колеги!»

Нагадуємо: умови конкурсів розміщено на офіційному веб-сайті НСЖУ. Прийом матеріалів – заявок і робіт – триває по 20 травня включно (за поштовим штемпелем). Переможців буде оголошено на заходах з нагоди Дня журналіста на початку червня.

Роботи на конкурси надсилаються (подаються, доставляються в інших формах) на адресу центрального офісу НСЖУ: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а. Довідки: тел. (044) 234-49-60, (044) 234-52-09.

Спілчанські новини

1 листопада – громадські слухання з питань безпеки журналістів в Україні// НСЖУ, 17.10.2018

Національна спілка журналістів України у партнерстві з Міжнародною федерацією журналістів організовує громадські слухання «Фізична безпека журналістів і свобода слова в Україні», які пройдуть 1 листопада у Києві.

ОБСЄ й далі домагатиметься виїзду журналіста Семени з Криму – Арлем Дезір// НСЖУ, 16.10.2018

Представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив, що й далі домагатиметься виїзду кримського журналіста Миколи Семени до Києва на лікування (як відомо, Семена перебуває на півострові під домашнім арештом за рішенням російського суду), інформує Крим.Реалії.

18 жовтня пройде регіональна дискусія з фізичної безпеки журналістів// НСЖУ, 16.10.2018

18 жовтня в Рівному відбудеться дискусія з фізичної безпеки журналістів за участю голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Поштове відділення, порушуючи договір, відмовляється приймати луганську «районку» для розповсюдження передплатникам// НСЖУ, 12.10.2018

Через непартнерське ставлення регіонального відділення Укрпошти газета «Сватівські відомості» (Луганська область) уже втратила понад тисячу примірників за передплатою. Тепер «районка» до читачів почала надходити на тиждень пізніше.

Партнери