НСЖУ | Творчі конкурси НСЖУ: шанс здобути премію є у кожного

Спілка > Публiкацiя

Творчі конкурси НСЖУ: шанс здобути премію є у кожного

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 17 Травня 2018
Творчі конкурси НСЖУ: шанс здобути премію є у кожного

Національна спілка журналістів України до 20 травня 2018 року приймає заявки на участь у творчих конкурсах НСЖУ. На розгляд журі вже надійшли десятки робіт конкурсантів з регіональних організацій спілки та зі столиці.

На цей час найбільше учасників виявили бажання змагатися в номінації «Журналіст року» – тут варто нагадати, що оцінюються публікації окремо в національних і в регіональних ЗМІ. Є також реальні претенденти на перемогу в номінації «Журналістська акція» – це творчі особистості з Харкова, Кривого Рогу, Нікополя на Дніпропетровщині (колеги-спілчани мають у своєму активі як проекти, втілені в життя, так і представницькі друковані інформаційно-публіцистичні матеріали на тему акції – від серій газетних статей до книжки-альбому).

З низки областей надійшли заявки конкурсантів, що виборюватимуть першість у таких номінаціях, як «Краща районна (міська, міськрайонна) газета», «Краще регіональне інтернет-медіа», є і претенденти на премію для найкращого регіонального телеканалу.

Запорізька обласна організація НСЖУ рекомендувала для участі в конкурсі первинну журналістську організацію однієї з міськрайонних газет (у відповідному змаганні спілчанських осередків), а також є ще невикористані резерви й можливості у змаганні самих обласних організацій НСЖУ.

«Активно долучилися до участі в творчих конкурсах працівники редакцій таких друкованих видань, як «Народна армія», «Військо України», «Слово честі», – прокоментував перебіг надходження конкурсних матеріалів секретар НСЖУ Сергій Шевченко. – Роботи публіцистів у погонах, вочевидь, становитимуть неабияку конкуренцію в номінації «Кращий журналістський матеріал (фоторепортаж, серія) про події на сході України». Загалом теми захисту країни, її безпеки нині широко представлені в доробках конкурсантів як друкованої преси, так і електронних ЗМІ. Проте ще залишається кілька днів для охочих долучитися до участі в змаганні в цій та інших номінаціях. Отож дерзайте, колеги!»

Нагадуємо: умови конкурсів розміщено на офіційному веб-сайті НСЖУ. Прийом матеріалів – заявок і робіт – триває по 20 травня включно (за поштовим штемпелем). Переможців буде оголошено на заходах з нагоди Дня журналіста на початку червня.

Роботи на конкурси надсилаються (подаються, доставляються в інших формах) на адресу центрального офісу НСЖУ: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а. Довідки: тел. (044) 234-49-60, (044) 234-52-09.

Спілчанські новини

Заява журналістів, медійних та правозахисних організацій України щодо «інтерв’ю» з політв’язнем Станіславом Асєєвим// НСЖУ, 21.08.2018

Підготовка й випуск подібних медіасюжетів ані з морального, ані з етичного, ані з правового поглядів несумісні зі статусом та роллю медіа в демократичному суспільстві

Водна стихія у Львові знищила архів, техніку та меблі редакції «Високий Замок»// НСЖУ, 21.08.2018

У п’ятницю, 17 серпня, після сильної зливи у Львові вода затопила напівпідвальнийповерх редакції газети «Високий Замок», знищивши бухгалтерський та редакційний архіви, кілька комп’ютерів та меблі.

В Європейській федерації журналістів вважають, що Асєєва змусили зізнатися в шпигунстві за фальшивими звинуваченнями// НСЖУ, 20.08.2018

В Європейській федерації журналістів (ЄФЖ) стурбовані появою інтерв’ю полоненого журналіста Станіслава Асєєва на телеканалі «Росія 24». Про це йдеться в заяві на офіційному сайті федерації, оприлюдненій в понеділок.

На Жашківщині колишній співзасновник відмовляється укладати угоду на оренду приміщення із роздержавленою районкою// НСЖУ, 20.08.2018

Уже понад рік районна газета «Жашківщина», яка успішно завершила реформування, не може укласти договір оренди приміщення зі своїм колишнім співзасновником – районною радою. Офіційна причина постійних відмов – відсутність технічної документації на те саме приміщення. Щоб її виготовити потрібно 3 тис. грн, проте в державного органу такої суми грошей немає.

Партнери