НСЖУ | «Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху»

Спілка > Публiкацiя

«Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху»

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 17 Травня 2018
«Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху»

Завдяки допомозі НСЖУ й колег журналістка-переселенка з Луганська Надія Торопенко змогла отримати необхідне лікування. У журналістки, яка нині мешкає і працює в Сєвєродонецьку, загострилася давня травма коліна, якої зазнала в автокатастрофі. На термінову операцію потрібні були 40 тисяч гривень.

Заплатити таку суму наша колега, яка виховує шестирічну доньку, не могла. Але і змиритися з тим, що не зможе жити повноцінно, – також. Національна спілка журналістів України відгукнулася на прохання колег Надії та надала матеріальну допомогу. Підключилися й багато інших журналістів і редакцій, громадських активістів і просто людей, які побачили оголошення про допомогу. І ось цього тижня наша колега надіслала лист подяки, в якому повідомила гарну новину: операція пройшла успішно.

«Друзі! Операція пройшла успішно: шматок меніска дістали, замість хрестоподібної зв'язки вшили сухожилля, а в кістки поставили ґвинти… Залишилося тільки навчитися ходити. Знову, як у дитинстві. Попереду дуже важкий шлях: від перших кроків до кілометрів по рідному місту, без ортеза та милиць. Реабілітація 9–12 довгих місяців.

Також я вдячна Національній спілці журналістів України, колегам, які підтримали мене. Телеканалу ZIK. Радіо «Свобода». Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху. А ще – просто люди. Люди, які взагалі мене не знали, допомагали весь цей час. Дякую Вам. Ми – це сила, і ми – зможемо пройти через усі «сюрпризи» життя – разом. Бо наша сила в людяності, безкорисливості та розумінні цього хоч і важкого, але гарного життя», – написала Надія.

«Допомога журналістам, потерпілим внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму, була і залишається одним із пріоритетів діяльності спілки. До нас часто звертаються колеги-переселенці, які потребують лікування для себе чи близьких. Ми підключаємося до збирання коштів, тому що розуміємо, як важливо вчасно надати допомогу. Крім того, ми організовували відпочинок журналістів-переселенців у Івано-Франківській області, в Одесі та Трускавці на Львівщині. І таку роботу маємо намір проводити далі», – наголосила перша секретар НСЖУ Ліна Кущ.

На знімку: Надія Торопенко

Спілчанські новини

Заява журналістів, медійних та правозахисних організацій України щодо «інтерв’ю» з політв’язнем Станіславом Асєєвим// НСЖУ, 21.08.2018

Підготовка й випуск подібних медіасюжетів ані з морального, ані з етичного, ані з правового поглядів несумісні зі статусом та роллю медіа в демократичному суспільстві

Водна стихія у Львові знищила архів, техніку та меблі редакції «Високий Замок»// НСЖУ, 21.08.2018

У п’ятницю, 17 серпня, після сильної зливи у Львові вода затопила напівпідвальнийповерх редакції газети «Високий Замок», знищивши бухгалтерський та редакційний архіви, кілька комп’ютерів та меблі.

В Європейській федерації журналістів вважають, що Асєєва змусили зізнатися в шпигунстві за фальшивими звинуваченнями// НСЖУ, 20.08.2018

В Європейській федерації журналістів (ЄФЖ) стурбовані появою інтерв’ю полоненого журналіста Станіслава Асєєва на телеканалі «Росія 24». Про це йдеться в заяві на офіційному сайті федерації, оприлюдненій в понеділок.

На Жашківщині колишній співзасновник відмовляється укладати угоду на оренду приміщення із роздержавленою районкою// НСЖУ, 20.08.2018

Уже понад рік районна газета «Жашківщина», яка успішно завершила реформування, не може укласти договір оренди приміщення зі своїм колишнім співзасновником – районною радою. Офіційна причина постійних відмов – відсутність технічної документації на те саме приміщення. Щоб її виготовити потрібно 3 тис. грн, проте в державного органу такої суми грошей немає.

Партнери