Спілка > Публiкацiя

«Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху»

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 17 Травня 2018
«Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху»

Завдяки допомозі НСЖУ й колег журналістка-переселенка з Луганська Надія Торопенко змогла отримати необхідне лікування. У журналістки, яка нині мешкає і працює в Сєвєродонецьку, загострилася давня травма коліна, якої зазнала в автокатастрофі. На термінову операцію потрібні були 40 тисяч гривень.

Заплатити таку суму наша колега, яка виховує шестирічну доньку, не могла. Але і змиритися з тим, що не зможе жити повноцінно, – також. Національна спілка журналістів України відгукнулася на прохання колег Надії та надала матеріальну допомогу. Підключилися й багато інших журналістів і редакцій, громадських активістів і просто людей, які побачили оголошення про допомогу. І ось цього тижня наша колега надіслала лист подяки, в якому повідомила гарну новину: операція пройшла успішно.

«Друзі! Операція пройшла успішно: шматок меніска дістали, замість хрестоподібної зв'язки вшили сухожилля, а в кістки поставили ґвинти… Залишилося тільки навчитися ходити. Знову, як у дитинстві. Попереду дуже важкий шлях: від перших кроків до кілометрів по рідному місту, без ортеза та милиць. Реабілітація 9–12 довгих місяців.

Також я вдячна Національній спілці журналістів України, колегам, які підтримали мене. Телеканалу ZIK. Радіо «Свобода». Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху. А ще – просто люди. Люди, які взагалі мене не знали, допомагали весь цей час. Дякую Вам. Ми – це сила, і ми – зможемо пройти через усі «сюрпризи» життя – разом. Бо наша сила в людяності, безкорисливості та розумінні цього хоч і важкого, але гарного життя», – написала Надія.

«Допомога журналістам, потерпілим внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму, була і залишається одним із пріоритетів діяльності спілки. До нас часто звертаються колеги-переселенці, які потребують лікування для себе чи близьких. Ми підключаємося до збирання коштів, тому що розуміємо, як важливо вчасно надати допомогу. Крім того, ми організовували відпочинок журналістів-переселенців у Івано-Франківській області, в Одесі та Трускавці на Львівщині. І таку роботу маємо намір проводити далі», – наголосила перша секретар НСЖУ Ліна Кущ.

На знімку: Надія Торопенко

Спілчанські новини

1 листопада – громадські слухання з питань безпеки журналістів в Україні// НСЖУ, 17.10.2018

Національна спілка журналістів України у партнерстві з Міжнародною федерацією журналістів організовує громадські слухання «Фізична безпека журналістів і свобода слова в Україні», які пройдуть 1 листопада у Києві.

ОБСЄ й далі домагатиметься виїзду журналіста Семени з Криму – Арлем Дезір// НСЖУ, 16.10.2018

Представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив, що й далі домагатиметься виїзду кримського журналіста Миколи Семени до Києва на лікування (як відомо, Семена перебуває на півострові під домашнім арештом за рішенням російського суду), інформує Крим.Реалії.

18 жовтня пройде регіональна дискусія з фізичної безпеки журналістів// НСЖУ, 16.10.2018

18 жовтня в Рівному відбудеться дискусія з фізичної безпеки журналістів за участю голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Поштове відділення, порушуючи договір, відмовляється приймати луганську «районку» для розповсюдження передплатникам// НСЖУ, 12.10.2018

Через непартнерське ставлення регіонального відділення Укрпошти газета «Сватівські відомості» (Луганська область) уже втратила понад тисячу примірників за передплатою. Тепер «районка» до читачів почала надходити на тиждень пізніше.

Партнери