Спілка > Публiкацiя

«Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху»

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 17 Травня 2018
«Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху»

Завдяки допомозі НСЖУ й колег журналістка-переселенка з Луганська Надія Торопенко змогла отримати необхідне лікування. У журналістки, яка нині мешкає і працює в Сєвєродонецьку, загострилася давня травма коліна, якої зазнала в автокатастрофі. На термінову операцію потрібні були 40 тисяч гривень.

Заплатити таку суму наша колега, яка виховує шестирічну доньку, не могла. Але і змиритися з тим, що не зможе жити повноцінно, – також. Національна спілка журналістів України відгукнулася на прохання колег Надії та надала матеріальну допомогу. Підключилися й багато інших журналістів і редакцій, громадських активістів і просто людей, які побачили оголошення про допомогу. І ось цього тижня наша колега надіслала лист подяки, в якому повідомила гарну новину: операція пройшла успішно.

«Друзі! Операція пройшла успішно: шматок меніска дістали, замість хрестоподібної зв'язки вшили сухожилля, а в кістки поставили ґвинти… Залишилося тільки навчитися ходити. Знову, як у дитинстві. Попереду дуже важкий шлях: від перших кроків до кілометрів по рідному місту, без ортеза та милиць. Реабілітація 9–12 довгих місяців.

Також я вдячна Національній спілці журналістів України, колегам, які підтримали мене. Телеканалу ZIK. Радіо «Свобода». Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху. А ще – просто люди. Люди, які взагалі мене не знали, допомагали весь цей час. Дякую Вам. Ми – це сила, і ми – зможемо пройти через усі «сюрпризи» життя – разом. Бо наша сила в людяності, безкорисливості та розумінні цього хоч і важкого, але гарного життя», – написала Надія.

«Допомога журналістам, потерпілим внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму, була і залишається одним із пріоритетів діяльності спілки. До нас часто звертаються колеги-переселенці, які потребують лікування для себе чи близьких. Ми підключаємося до збирання коштів, тому що розуміємо, як важливо вчасно надати допомогу. Крім того, ми організовували відпочинок журналістів-переселенців у Івано-Франківській області, в Одесі та Трускавці на Львівщині. І таку роботу маємо намір проводити далі», – наголосила перша секретар НСЖУ Ліна Кущ.

На знімку: Надія Торопенко

Спілчанські новини

Напад зі стріляниною: надзвичайна пригода в прес-центрі газети «Новий день»// НСЖУ, 18.01.2019

Прес-конференція і круглий стіл з питань автоперевезень у Херсоні закінчилися стріляниною, отруєнням журналістів газом та побитими вікнами. Сьогодні невідомі розпилили газ у прес-центрі газети «Новий день», а потім почали стріляти з редакційного коридору в приміщення прес-клубу...

Переможці Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців отримали сертифікати і премії// НСЖУ, 17.01.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулося урочисте вручення сертифікатів лауреатам Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців. Організатор конкурсу – Благодійний фонд «Горєніє», партнер – НСЖУ.

«З нетерпінням чекаємо всеукраїнського редакторського зібрання» – Володимир Яцкевич// НСЖУ, 17.01.2019

«Натуральним здирством» називає тарифну політику Укрпошти Володимир Яцкевич, шеф-редактор житомирської обласної газети «Эхо» («Відлуння»). У листі до НСЖУ він зазначив, що з нетерпінням чекає лютневої Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ, на яку творча спілка запрошує керівництво держави.

Спеціальний календар на захист свободи слова й прав журналістів випустив телеканал «112 Україна»// НСЖУ, 17.01.2019

Тематичний календар на 2019 рік, який є роком великих виборів – Президента й парламенту, містить гасла щодо захисту прав журналістів і невтручання політиків у роботу українських медіа.

Партнери