Спілка > Публiкацiя

Після тривалого лікування додому повернувся поранений на військових навчаннях оператор В’ячеслав Волк

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 12 Березня 2018
Після тривалого лікування додому повернувся поранений на військових навчаннях оператор В’ячеслав Волк

В’ячеслав нині набирається сил у селі в батьків неподалік Кривого Рогу. Рідні тішаться, що після тривалого лікування здоров’я пораненого поволі відновлюється. Та попереду ще кількамісячна реабілітація в приватній запорізькій клініці.

– Переїзд переніс добре, вже наївся домашньої їжі, про яку так довго мріяв, – радіючи поверненню чоловіка, розповідає в коментарі НСЖУ дружина Інна Волк. – Удома плануємо побути з місяць. На цей час заплановані відновлювальні масажі. А далі – на реабілітацію до Запоріжжя, як і планували.

Рідні В’ячеслава зазначають, що тривале восьмимісячне лікування дає перші позитивні результати – чоловік уже може рухати плечима, потроху відновлюються рухомість рук і чутливість у ногах.

– У місцевому соцзахисті нам пообіцяли виділити візок з електродвигуном – це буде чималою підмогою, новий же коштує понад двадцять тисяч гривень, – каже Інна Волк. – Також маємо вже спеціальне ліжко, яке автоматично допомагає змінювати положення тіла. Тепер треба тільки набиратися сил і боротися за здоров’я чоловіка.

Нагадаємо, 6 липня 2017 року під час військових навчань Збройних сил України інструктор поранив з вогнепальної зброї В’ячеслава Волка – оператора одного з місцевих інтернет-порталів «Перший Криворізький». Тоді НСЖУ звернулася з вимогою до керівництва Міністерства оборони України взяти на повне забезпечення лікування й реабілітацію журналіста. Міністр оборони Степан Полторак доручив військовим медикам опікуватися лікуванням пораненого, відповідно В’ячеслав Волк проходив курс лікування у військовому шпиталі у Львові. Та вже наступний етап – операцію в Києві – було проведено власним коштом родини. Так само сім’ї, можливо, доведеться оплачувати й реабілітацію в Запоріжжі.

Військовий інструктор, через дії якого зазнав поранення оператор, нині перебуває на волі – за Ігоря Петренка внесли заставу в 400 тисяч гривень ще в листопаді.

НСЖУ закликала міністра оборони Степана Полторака тримати на особистому контролі питання реабілітації тяжко пораненого на військових навчаннях журналіста. Медики доклали багато зусиль до лікування В’ячеслава, проте несправедливо буде залишати родину сам на сам із проблемою його тривалої реабілітації, нагадав керівництву Міністерства оборони голова творчої спілки Сергій Томіленко у відповідному зверненні.

Фото: newsmir.info

Спілчанські новини

Відбулася урочиста церемонія вручення нагород переможцям творчих конкурсів НСЖУ// НСЖУ, 23.09.2018

Дипломи переможців і спеціальні відзнаки НСЖУ отримали переможці творчих конкурсів спілки 2018 року.

Медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» 20–23 вересня// НСЖУ, 20.09.2018

Перший медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» відкривається в четвер на Івано-Франківщині. Це творчий форум журналістів, який пройде під гаслом «Прагни до вершин!» – до вершин у житті, творчості, громадській активності. Організувала захід, у якому беруть участь понад 200 журналістів з усіх регіонів, громадська організація «Український журналістський фонд».

Кількість порушень щодо працівників ЗМІ й активістів за три місяці зросла на 210 відсотків – доповідь ООН// НСЖУ, 19.09.2018

Управління Верховного комісара ООН з прав людини протягом трьох місяців задокументувало 30 випадків порушення свободи вираження поглядів і свободи ЗМІ: від фізичних нападів із застосуванням сили до актів приниження чи залякування. Про це йдеться в оприлюдненій у середу в Києві Доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні, яка охоплює період з 16 травня по 15 серпня 2018 року.

Круглий стіл: як висвітлювати реформи// НСЖУ, 19.09.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України на Хрещатику відбувся круглий стіл на тему: «Реформи об’єднують». Іініціатор його проведення – Київський центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Партнери