Спілка > Публiкацiя

Після тривалого лікування додому повернувся поранений на військових навчаннях оператор В’ячеслав Волк

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 12 Березня 2018
Після тривалого лікування додому повернувся поранений на військових навчаннях оператор В’ячеслав Волк

В’ячеслав нині набирається сил у селі в батьків неподалік Кривого Рогу. Рідні тішаться, що після тривалого лікування здоров’я пораненого поволі відновлюється. Та попереду ще кількамісячна реабілітація в приватній запорізькій клініці.

– Переїзд переніс добре, вже наївся домашньої їжі, про яку так довго мріяв, – радіючи поверненню чоловіка, розповідає в коментарі НСЖУ дружина Інна Волк. – Удома плануємо побути з місяць. На цей час заплановані відновлювальні масажі. А далі – на реабілітацію до Запоріжжя, як і планували.

Рідні В’ячеслава зазначають, що тривале восьмимісячне лікування дає перші позитивні результати – чоловік уже може рухати плечима, потроху відновлюються рухомість рук і чутливість у ногах.

– У місцевому соцзахисті нам пообіцяли виділити візок з електродвигуном – це буде чималою підмогою, новий же коштує понад двадцять тисяч гривень, – каже Інна Волк. – Також маємо вже спеціальне ліжко, яке автоматично допомагає змінювати положення тіла. Тепер треба тільки набиратися сил і боротися за здоров’я чоловіка.

Нагадаємо, 6 липня 2017 року під час військових навчань Збройних сил України інструктор поранив з вогнепальної зброї В’ячеслава Волка – оператора одного з місцевих інтернет-порталів «Перший Криворізький». Тоді НСЖУ звернулася з вимогою до керівництва Міністерства оборони України взяти на повне забезпечення лікування й реабілітацію журналіста. Міністр оборони Степан Полторак доручив військовим медикам опікуватися лікуванням пораненого, відповідно В’ячеслав Волк проходив курс лікування у військовому шпиталі у Львові. Та вже наступний етап – операцію в Києві – було проведено власним коштом родини. Так само сім’ї, можливо, доведеться оплачувати й реабілітацію в Запоріжжі.

Військовий інструктор, через дії якого зазнав поранення оператор, нині перебуває на волі – за Ігоря Петренка внесли заставу в 400 тисяч гривень ще в листопаді.

НСЖУ закликала міністра оборони Степана Полторака тримати на особистому контролі питання реабілітації тяжко пораненого на військових навчаннях журналіста. Медики доклали багато зусиль до лікування В’ячеслава, проте несправедливо буде залишати родину сам на сам із проблемою його тривалої реабілітації, нагадав керівництву Міністерства оборони голова творчої спілки Сергій Томіленко у відповідному зверненні.

Фото: newsmir.info

Спілчанські новини

«Надалі будемо посилювати співпрацю з НСЖУ для дієвого захисту свободи слова в Україні», – Арлем Дезір// НСЖУ, 22.03.2018

Про тиск на українські ЗМІ, безкарність за злочини проти журналістів, кризу свободи слова на окупованих територіях та долю полонених і ув’язнених журналістів йшлося на організованій у НСЖУ зустрічі з Представником ОБСЄ з питань свободи медіа Арлемом Дезіром.

Уряд збільшив розмір державних премій для журналістів і митців// НСЖУ, 22.03.2018

З метою заохочення журналістів, авторів, художників, перекладачів художніх і публіцистичних творів, колективів театру та кіно до створення нових оригінальних творів уряд збільшив розмір державних премій.

В ОБСЄ наполягають на звільненні Сущенка, Семени й Асєєва// НСЖУ, 21.03.2018

Журналісти не повинні страждати через конфлікти між країнами, тому кореспондент Укрінформу Роман Сущенко має бути звільнений з ув'язнення у Росії.

«Останні чотири роки в Україні спостерігається складна ситуація зі свободою слова», – представник ОБСЄ Арлем Дезір// НСЖУ, 21.03.2018

Національну спілку журналістів України відвідав представник ОБСЄ з питань свободи медіа Арлем Дезір, який провів зустріч з активом найбільшого журналістського об’єднання країни та представниками національних медіа.

Партнери