Спілка > Публiкацiя

Після тривалого лікування додому повернувся поранений на військових навчаннях оператор В’ячеслав Волк

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 12 Березня 2018
Після тривалого лікування додому повернувся поранений на військових навчаннях оператор В’ячеслав Волк

В’ячеслав нині набирається сил у селі в батьків неподалік Кривого Рогу. Рідні тішаться, що після тривалого лікування здоров’я пораненого поволі відновлюється. Та попереду ще кількамісячна реабілітація в приватній запорізькій клініці.

– Переїзд переніс добре, вже наївся домашньої їжі, про яку так довго мріяв, – радіючи поверненню чоловіка, розповідає в коментарі НСЖУ дружина Інна Волк. – Удома плануємо побути з місяць. На цей час заплановані відновлювальні масажі. А далі – на реабілітацію до Запоріжжя, як і планували.

Рідні В’ячеслава зазначають, що тривале восьмимісячне лікування дає перші позитивні результати – чоловік уже може рухати плечима, потроху відновлюються рухомість рук і чутливість у ногах.

– У місцевому соцзахисті нам пообіцяли виділити візок з електродвигуном – це буде чималою підмогою, новий же коштує понад двадцять тисяч гривень, – каже Інна Волк. – Також маємо вже спеціальне ліжко, яке автоматично допомагає змінювати положення тіла. Тепер треба тільки набиратися сил і боротися за здоров’я чоловіка.

Нагадаємо, 6 липня 2017 року під час військових навчань Збройних сил України інструктор поранив з вогнепальної зброї В’ячеслава Волка – оператора одного з місцевих інтернет-порталів «Перший Криворізький». Тоді НСЖУ звернулася з вимогою до керівництва Міністерства оборони України взяти на повне забезпечення лікування й реабілітацію журналіста. Міністр оборони Степан Полторак доручив військовим медикам опікуватися лікуванням пораненого, відповідно В’ячеслав Волк проходив курс лікування у військовому шпиталі у Львові. Та вже наступний етап – операцію в Києві – було проведено власним коштом родини. Так само сім’ї, можливо, доведеться оплачувати й реабілітацію в Запоріжжі.

Військовий інструктор, через дії якого зазнав поранення оператор, нині перебуває на волі – за Ігоря Петренка внесли заставу в 400 тисяч гривень ще в листопаді.

НСЖУ закликала міністра оборони Степана Полторака тримати на особистому контролі питання реабілітації тяжко пораненого на військових навчаннях журналіста. Медики доклали багато зусиль до лікування В’ячеслава, проте несправедливо буде залишати родину сам на сам із проблемою його тривалої реабілітації, нагадав керівництву Міністерства оборони голова творчої спілки Сергій Томіленко у відповідному зверненні.

Фото: newsmir.info

Спілчанські новини

У Херсоні побили місцевого журналіста Сергія Нікітенка// НСЖУ, 18.06.2018

Подія трапилася вранці 18 червня. Напад журналіст пов’язує виключно з професійною діяльністю: постійно ж доводиться готувати матеріали про державні закупівлі, діяльність депутатів, а також висвітлювати фінансові теми.

Газета «Демократична Україна» відзначила ювілей – 100-річчя!// НСЖУ, 18.06.2018

У Києві 15 червня «Демократична Україна» зібрала на урочистості з нагоди свята – 100-річчя свого видання! – редакційний колектив, ветеранів газети, а також авторський актив і гостей.

Співчуття... Володимир Коркодим// НСЖУ, 18.06.2018

Київська організація Національної спілки журналістів України з сумом повідомляє про кончину після тривалої хвороби колеги-спілчанина Володимира Івановича Коркодима.

Про кращі практики висвітлення проблем внутрішньо переміщених осіб розповіли журналістам ЗМІ Дніпропетровщини// НСЖУ, 15.06.2018

У прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ провели тренінг для представників регіональних ЗМІ. Йшлося про висвітлення у ЗМІ проблем, пов'язаних з життям внутрішньо переміщених осіб. За тему тренінгу взяли «Кращі практики висвітлення у ЗМІ проблем внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від збройного конфлікту в Україні як фактор суспільної стабільності».

Партнери