Спілка > Публiкацiя

Роздержавлення преси: он-лайн курс – на допомогу редакторам

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 14 Листопада 2017
Роздержавлення преси: он-лайн курс – на допомогу редакторам

В Укрінформі 14 листопада презентовано проміжні результати онлайн-курсу «Від комунальних до незалежних медіа: покрокова інструкція для редакторів».

У заході взяли участь і виступили Олена Литвиненко заступник голови Офісу Ради Європи в Україні, Таїсія Мировець – начальник юридичного відділу Держкомтелерадіо України, медіаюристи Людмила Опришко, Олександр Бурмагін (представники  партнера НСЖУ – ГО «Платформа прав людини»), тренери курсу Борис Родієвський, Інна Годзинська та інші.

Брали слово також редактори успішно роздержавлених регіональних друкованих засобів масової інформації Вікторія Іваницька й Алла Омельчук, за їхньої активної участі відбулося обговорення практичних питань реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ. У відкритій загальній дискусії поділилися досвідом і порушували актуальні питання редактори й журналісти з Тернопільщини, Київщини, Вінниччини, Дніпропетровської області.

«П'ятитижневий онлайн-курс розрахований насамперед на редакторів, членів трудових колективів державних і комунальних ЗМІ, що нині реформуються, а також він буде корисним юристам, які надають правову допомогу під час роздержавлення, – зазначив за підсумками заходу учасник круглого столу секретар НСЖУ Сергій Шевченко. – Безумовно, курс зацікавить і будь-які вітчизняні медіа, що прагнуть бути успішними й іти в ногу з часом».

Онлайн-курс відкрито на платформі Prometheus 2 жовтня 2017 року. Він і далі залишається доступним для всіх охочих.

Фото Сергія Шевченка

Спілчанські новини

Семінар МФЖ у Києві: як захистити журналіста у цифрову епоху// НСЖУ, 22.10.2018

Сучасні виклики перед медіа та ефективність захисту професійними спілками прав журналістів у шести країнах європейського регіону розглядаються на робочому семінарі, який протягом 21–22 жовтня проводить у Києві Міжнародна федерація журналістів.

В Острозькій академії презентовано діяльність НСЖУ// НСЖУ, 22.10.2018

У Національному університеті «Острозька академія» 19 жовтня говорили про безпеку журналістів. На зустрічі з головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком, крім студентів і викладачів гуманітарного факультету, були журналісти-практики – головний редактор видавничого дому "ОГО" Віталій Голубєв, редакторка гіперлокального медіа "Район.Острог" Галина Максимчук, журналіст Олексій Костюченко.

Акція "Бібліотека для Донбасу" триватиме, адже книга веде до перемоги, – Олег Наливайко// НСЖУ, 20.10.2018

18 жовтня в стінах парламенту відбулася зустріч керівників провідних вітчизняних видавництв з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко та Головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком.

Співчуття Валентині Сямро у зв’язку зі смертю матері// НСЖУ, 19.10.2018

Правління, секретаріат Національної спілки журналістів України, працівники апарату НСЖУ висловлюють щирі співчуття начальниці адмінгоспвідділу Спілки Валентині Сямро у зв’язку зі смертю її матері Ритченко Віри Григорівни.

Партнери