Спілка > Публiкацiя

Роздержавлення преси: он-лайн курс – на допомогу редакторам

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 14 Листопада 2017
Роздержавлення преси: он-лайн курс – на допомогу редакторам

В Укрінформі 14 листопада презентовано проміжні результати онлайн-курсу «Від комунальних до незалежних медіа: покрокова інструкція для редакторів».

У заході взяли участь і виступили Олена Литвиненко заступник голови Офісу Ради Європи в Україні, Таїсія Мировець – начальник юридичного відділу Держкомтелерадіо України, медіаюристи Людмила Опришко, Олександр Бурмагін (представники  партнера НСЖУ – ГО «Платформа прав людини»), тренери курсу Борис Родієвський, Інна Годзинська та інші.

Брали слово також редактори успішно роздержавлених регіональних друкованих засобів масової інформації Вікторія Іваницька й Алла Омельчук, за їхньої активної участі відбулося обговорення практичних питань реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ. У відкритій загальній дискусії поділилися досвідом і порушували актуальні питання редактори й журналісти з Тернопільщини, Київщини, Вінниччини, Дніпропетровської області.

«П'ятитижневий онлайн-курс розрахований насамперед на редакторів, членів трудових колективів державних і комунальних ЗМІ, що нині реформуються, а також він буде корисним юристам, які надають правову допомогу під час роздержавлення, – зазначив за підсумками заходу учасник круглого столу секретар НСЖУ Сергій Шевченко. – Безумовно, курс зацікавить і будь-які вітчизняні медіа, що прагнуть бути успішними й іти в ногу з часом».

Онлайн-курс відкрито на платформі Prometheus 2 жовтня 2017 року. Він і далі залишається доступним для всіх охочих.

Фото Сергія Шевченка

Спілчанські новини

НСЖУ закликає до прозорості й відповідальності під час створення Суспільного мовлення// НСЖУ, 19.01.2018

Проводити прозору та відповідальну кадрову політику в процесі реформування національного мовника закликала перша секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ під час прес-конференції з нагоди першої річниці створення НСТУ.

В Ужгороді 4 невідомих побили журналіста Максима Барну// НСЖУ, 19.01.2018

Пізнього вечора 16 січня в Ужгороді невідомі напали на ведучого місцевого радіо «Тиса FM», журналіста Максима Барну та його дружину Наталію Андросову. Інцидент стався близько 22 години на вулиці Жупанатській.

Під автоматичне скорочення в НСТУ потрапив батько загиблого воїна АТО, – НСЖУ// НСЖУ, 19.01.2018

Попередження про звільнення отримав співробітник Кіровоградської філії Суспільного мовлення Сергій Цюпа, який є єдиним годувальником у сім‘ї і батьком загиблого в АТО військовослужбовця.

У прес-центрі НСЖУ 25 січня – творчий вечір з нагоди ювілею Василя Пясецького// НСЖУ, 19.01.2018

Відомий фотокор Василь Пясецький днями приймав щирі вітання рідних, друзів, колег з нагоди ювілею – ветеранові журналістики 16 січня минуло 75 років.

Партнери