Спілка > Публiкацiя

Росія продовжує витискати незалежні ЗМІ з Криму, - НСЖУ

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 10 Жовтня 2017
Росія продовжує витискати незалежні ЗМІ з Криму, - НСЖУ

Загрози міністерства юстиції Росії про можливе введення обмежень щодо журналістів медіакорпорації Радіо Вільна Європа - Радіо Свобода, зокрема проекту Крим.Реаліі української редакції Радiо Свобода, порушує право на свободу ЗМІ й може спричинити за собою обмеження прав жителів окупованого Криму на отримання незалежної достовірної інформації.

Таку заяву зробив 10 жовтня голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, коментуючи лист російського міністерства, адресований українській редакції. «НСЖУ неодноразово виступала проти переслідування незалежних ЗМІ та журналістів у Криму, і наполягала на необхідності надавати жителям окупованого півострова збалансовану інформацію, вільну від пропаганди і маніпуляцій.

Заява російського міністерства юстиції, як і судове переслідування кримського журналіста, автора Радiо Свобода і Крим.Реалії Миколи Семени, спрямовані на видавлювання незалежних ЗМІ з медіа-простору Криму», - заявив Томіленко. Про отримання попередження Мін'юсту Росії щодо можливого введення обмежень проект Крим.Реаліі української служби Радiо Свобода повідомив у вівторок 10 жовтня. В редакції нагадали про те, що в 2016 році на півострові вже робили спроби заблокувати сайт Крим.Реаліі.

Крим.Реаліі - кримський проект української служби Радіо Свобода, має інформаційні сайти російською, українською та кримськотатарською мовами, готує щотижневу телевізійну програму «Крим.Реалії» на загальнонаціональному каналі новин “24”, в 2015 році спільно з Українським Радіо запустив Радіо Крим.Реаліі, яке транслює свої передачі на середніх хвилях АМ на частоті 549 кГц, і в FM-діапазоні на частоті 105,9 МГц.

Спілчанські новини

Актив НСЖУ відвідав Вінницю напередодні дискусії «Право на безпеку»// НСЖУ, 25.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України на зустрічі з керівництвом міськвідділу Нацполіції у Вінниці обговорили актуальні питання, пов’язані з розслідуванням кримінальних справ за фактами побиття журналістів.

«Ніхто з громадських активістів та журналістів не може почуватися в безпеці»// НСЖУ, 23.02.2018

У зв’язку з підпалом у Рівному офісу Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» обласна організація НСЖУ звернулася до Адміністрації Президента та Національної поліції.

Експерти презентували журналістам монографію про мусульманські спільноти в Україні// НСЖУ, 23.02.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Участь у заході взяв секретар НСЖУ Сергій Шевченко.

Журналісти України та Росії закликали звільнити Асєєва з полону у Донецьку// НСЖУ, 22.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України та Союзу журналістів Росії висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув‘язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу

Партнери