Спілка > Публiкацiя

З нагоди ювілею НСЖУ відзначила журналістів газети «Факты и комментарии»

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 12 Вересня 2017
З нагоди ювілею НСЖУ відзначила журналістів газети «Факты и комментарии»

Писати так, щоб подобалося самому собі – за таким принципом працюють журналісти у газеті «Факты и комментарии». Адже якщо матеріал не хочеться переказати, він не подобається ні автору, ні колегам, то немає сенсу друкувати його взагалі.

А ще матеріали у «Фактах» викликають у людей багато емоцій – часом сльози, часом – вдячність, часом – радість. Але вони обов’язково зачіпають почуття. Інколи, як зізнається головний редактор Олександр Швець, він і сам плаче, перечитуючи статті авторів перед версткою. Бо головне у газеті – це правдиві людські історії.

Газета відома також своїми благодійними журналістськими акціями – «Гордість країни» – з ушанування сильних духом людей, яких не зламали життєві обставини, акція по збору коштів для придбання гама-ножа, яким роблять унікальні хірургічні операції, зрештою, зараз – це випуск спецгазети «Факты. Донбасс», яка безкоштовно розповсюджується на Донеччині та Луганщині.

«Зараз, навіть коли здається, що від нас нічого не залежить, вважаю: треба робити те, що маємо робити. Щоб потім не було соромно ні перед собою, ні перед дітьми, ні перед близькими», – так говорить головний редактор видання Олександр Швець.

Днями «Факты и комментарии» відзначили своє 20-річчя.  З цієї нагоди Національна спілка журналістів України відзначила нагородами журналістів Ірину Копровську, Дарію Горську, Лілію Поволоцьку, Сергія Тушинського, Ольгу Лісничу, Ольгу Беспьорстову.

НСЖУ вітає газету з цією датою та бажає і надалі залишатися людяним виданням, близьким до читача і готовим завжди прийти на допомогу.

 

Спілчанські новини

НСЖУ закликає до прозорості й відповідальності під час створення Суспільного мовлення// НСЖУ, 19.01.2018

Проводити прозору та відповідальну кадрову політику в процесі реформування національного мовника закликала перша секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ під час прес-конференції з нагоди першої річниці створення НСТУ.

В Ужгороді 4 невідомих побили журналіста Максима Барну// НСЖУ, 19.01.2018

Пізнього вечора 16 січня в Ужгороді невідомі напали на ведучого місцевого радіо «Тиса FM», журналіста Максима Барну та його дружину Наталію Андросову. Інцидент стався близько 22 години на вулиці Жупанатській.

Під автоматичне скорочення в НСТУ потрапив батько загиблого воїна АТО, – НСЖУ// НСЖУ, 19.01.2018

Попередження про звільнення отримав співробітник Кіровоградської філії Суспільного мовлення Сергій Цюпа, який є єдиним годувальником у сім‘ї і батьком загиблого в АТО військовослужбовця.

У прес-центрі НСЖУ 25 січня – творчий вечір з нагоди ювілею Василя Пясецького// НСЖУ, 19.01.2018

Відомий фотокор Василь Пясецький днями приймав щирі вітання рідних, друзів, колег з нагоди ювілею – ветеранові журналістики 16 січня минуло 75 років.

Партнери