Спілка > Публiкацiя

З нагоди ювілею НСЖУ відзначила журналістів газети «Факты и комментарии»

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 12 Вересня 2017
З нагоди ювілею НСЖУ відзначила журналістів газети «Факты и комментарии»

Писати так, щоб подобалося самому собі – за таким принципом працюють журналісти у газеті «Факты и комментарии». Адже якщо матеріал не хочеться переказати, він не подобається ні автору, ні колегам, то немає сенсу друкувати його взагалі.

А ще матеріали у «Фактах» викликають у людей багато емоцій – часом сльози, часом – вдячність, часом – радість. Але вони обов’язково зачіпають почуття. Інколи, як зізнається головний редактор Олександр Швець, він і сам плаче, перечитуючи статті авторів перед версткою. Бо головне у газеті – це правдиві людські історії.

Газета відома також своїми благодійними журналістськими акціями – «Гордість країни» – з ушанування сильних духом людей, яких не зламали життєві обставини, акція по збору коштів для придбання гама-ножа, яким роблять унікальні хірургічні операції, зрештою, зараз – це випуск спецгазети «Факты. Донбасс», яка безкоштовно розповсюджується на Донеччині та Луганщині.

«Зараз, навіть коли здається, що від нас нічого не залежить, вважаю: треба робити те, що маємо робити. Щоб потім не було соромно ні перед собою, ні перед дітьми, ні перед близькими», – так говорить головний редактор видання Олександр Швець.

Днями «Факты и комментарии» відзначили своє 20-річчя.  З цієї нагоди Національна спілка журналістів України відзначила нагородами журналістів Ірину Копровську, Дарію Горську, Лілію Поволоцьку, Сергія Тушинського, Ольгу Лісничу, Ольгу Беспьорстову.

НСЖУ вітає газету з цією датою та бажає і надалі залишатися людяним виданням, близьким до читача і готовим завжди прийти на допомогу.

 

Спілчанські новини

Говорити про свободу слова у Криму – не доводиться, – голова НСЖУ// НСЖУ, 24.11.2017

Заяви кримської влади про «нечувану свободу слова» на півострові – не підтверджені фактами. Переслідування журналіста Миколи Семени, неможливість представників українських ЗМІ вільно відвідувати Крим – свідчать про тотальну цензуру. Таку думку в ефірі радіо Крим.Реалії висловив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Європейська федерація журналістів приєднується до вимог звільнити Павла Шаройка// НСЖУ, 23.11.2017

Європейська федерація журналістів підтримує НСЖУ у вимогах негайного звільнення журналіста Павла Шаройка, арештованого у Мінську білоруським КДБ. Відповідна інформація про це опублікована на сайті організації. Крім цього, колеги з ЄФЖ мають зареєструвати цей напад на Платформі Ради Європи для захисту журналістики та безпеки журналістів.

Оновлена Донеччина та інформаційна безпека// НСЖУ, 23.11.2017

16–17 листопада в Краматорську пройшли міжрегіональна науково-практична медіа-конференція: «Інформаційна реінтеграція Донеччини – реформа преси, розвиток телерадіопростору та інформаційна безпека» та обласний прес-тур «Оновлена Донеччина».

У Чернівцях депутат штовхнув журналістку, яка хотіла взяти у нього коментар// НСЖУ, 22.11.2017

Інцидент стався вранці 20 листопада у Чернівцях, коли журналістка місцевого телеканалу ТВА Оксана Танащик і двоє операторів телеканалу підійшли до депутата від фракції «Свобода» Назара Мокловича з проханням дати коментар.

Партнери