Спілка > Публiкацiя

З нагоди ювілею НСЖУ відзначила журналістів газети «Факты и комментарии»

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 12 Вересня 2017
З нагоди ювілею НСЖУ відзначила журналістів газети «Факты и комментарии»

Писати так, щоб подобалося самому собі – за таким принципом працюють журналісти у газеті «Факты и комментарии». Адже якщо матеріал не хочеться переказати, він не подобається ні автору, ні колегам, то немає сенсу друкувати його взагалі.

А ще матеріали у «Фактах» викликають у людей багато емоцій – часом сльози, часом – вдячність, часом – радість. Але вони обов’язково зачіпають почуття. Інколи, як зізнається головний редактор Олександр Швець, він і сам плаче, перечитуючи статті авторів перед версткою. Бо головне у газеті – це правдиві людські історії.

Газета відома також своїми благодійними журналістськими акціями – «Гордість країни» – з ушанування сильних духом людей, яких не зламали життєві обставини, акція по збору коштів для придбання гама-ножа, яким роблять унікальні хірургічні операції, зрештою, зараз – це випуск спецгазети «Факты. Донбасс», яка безкоштовно розповсюджується на Донеччині та Луганщині.

«Зараз, навіть коли здається, що від нас нічого не залежить, вважаю: треба робити те, що маємо робити. Щоб потім не було соромно ні перед собою, ні перед дітьми, ні перед близькими», – так говорить головний редактор видання Олександр Швець.

Днями «Факты и комментарии» відзначили своє 20-річчя.  З цієї нагоди Національна спілка журналістів України відзначила нагородами журналістів Ірину Копровську, Дарію Горську, Лілію Поволоцьку, Сергія Тушинського, Ольгу Лісничу, Ольгу Беспьорстову.

НСЖУ вітає газету з цією датою та бажає і надалі залишатися людяним виданням, близьким до читача і готовим завжди прийти на допомогу.

 

Спілчанські новини

«Більшість районних та обласних ЗМІ нині опинилися на межі виживання», – учасники засідання НСЖУ// НСЖУ, 20.03.2018

Як налагодити роботу після реформування, де шукати підтримки та додаткових засобів до існування роздержавленим ЗМІ – ці та інші питанні обговорювали редактори обласних та районних газет під час засідання Громадської ради при Держкомтелерадіо, що днями проходило в стінах НСЖУ.

НСЖУ звертається до уряду не підвищувати тарифи на поштову доставку друкованих ЗМІ// НСЖУ, 19.03.2018

Як стало відомо, Міністерство інфраструктури України підготувало наказ «Про затвердження тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою», яким планує впродовж півроку збільшити нинішній рівень тарифів у середньому на 49%.

Голова НСЖУ назвав заяви медійних організацій про недовіру «з’ясуванням стосунків»// НСЖУ, 17.03.2018

Деякі українські медійні організації 16 березня заявили про недовіру до керівництва Національної спілки журналістів України. Автори звернення вважають, що українська медійна спільнота має ініціювати створення нової членської журналістської організації, заснованої на засадах незалежності, підзвітності та прозорості, – про це повідомляє «Детектор медіа».

Для ювілярів – ветеранів журналістики – весняний «Вогник»: тепло і з гумором// НСЖУ, 17.03.2018

У Києві в Будинку кіно 17 березня відбувся весняний «Вогник», який традиційно проводить для журналістів старшого віку Благодійний фонд «Ветеран преси».

Партнери