Спілка > Публiкацiя

З нагоди ювілею НСЖУ відзначила журналістів газети «Факты и комментарии»

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 12 Вересня 2017
З нагоди ювілею НСЖУ відзначила журналістів газети «Факты и комментарии»

Писати так, щоб подобалося самому собі – за таким принципом працюють журналісти у газеті «Факты и комментарии». Адже якщо матеріал не хочеться переказати, він не подобається ні автору, ні колегам, то немає сенсу друкувати його взагалі.

А ще матеріали у «Фактах» викликають у людей багато емоцій – часом сльози, часом – вдячність, часом – радість. Але вони обов’язково зачіпають почуття. Інколи, як зізнається головний редактор Олександр Швець, він і сам плаче, перечитуючи статті авторів перед версткою. Бо головне у газеті – це правдиві людські історії.

Газета відома також своїми благодійними журналістськими акціями – «Гордість країни» – з ушанування сильних духом людей, яких не зламали життєві обставини, акція по збору коштів для придбання гама-ножа, яким роблять унікальні хірургічні операції, зрештою, зараз – це випуск спецгазети «Факты. Донбасс», яка безкоштовно розповсюджується на Донеччині та Луганщині.

«Зараз, навіть коли здається, що від нас нічого не залежить, вважаю: треба робити те, що маємо робити. Щоб потім не було соромно ні перед собою, ні перед дітьми, ні перед близькими», – так говорить головний редактор видання Олександр Швець.

Днями «Факты и комментарии» відзначили своє 20-річчя.  З цієї нагоди Національна спілка журналістів України відзначила нагородами журналістів Ірину Копровську, Дарію Горську, Лілію Поволоцьку, Сергія Тушинського, Ольгу Лісничу, Ольгу Беспьорстову.

НСЖУ вітає газету з цією датою та бажає і надалі залишатися людяним виданням, близьким до читача і готовим завжди прийти на допомогу.

 

Спілчанські новини

«Поштові тарифи – заморозити» – позиція НСЖУ на нараді в Мінінфраструктури// НСЖУ, 20.07.2018

У Мінінфраструктури 20 липня відбулася нарада щодо тарифів Укрпошти. За зверненням НСЖУ, відповідно до урядового доручення, учасники розмови (переважно представники НСЖУ й Укрпошти) шукали шляхів розв’язання гострих проблем, що реально загрожують існуванню друкованих ЗМІ.

Два роки тому трагічно загинув журналіст Павло Шеремет// НСЖУ, 20.07.2018

Вранці 20 липня 2018 року в Києві на місці загибелі Павла Шеремета зібралися його колеги, друзі, представники громадськості, які вшанували пам'ять журналіста. Люди принесли квіти, тримали таблички з датою загибелі й написом "Павло Шеремет. 2 роки. Вбивці досі не знайдені". Нагадаємо, Павло загинув у центрі столиці: авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою.

Газеті «Прикордонник України» виповнилося 75 років// НСЖУ, 19.07.2018

Відомче видання Державної прикордонної служби України святкує ювілей – 75-річчя. В Адміністрації ДПСУ її голова генерал-полковник Петро Цигикал, а також запрошені на засідання колегії представники Національної спілки журналістів України і її столичної організації привітали колектив редакції та вручили журналістам відзнаки.

НСЖУ вимагає публічного звіту про результати розслідування вбивства Павла Шеремета (ЗАЯВА)// НСЖУ, 19.07.2018

20 липня вже два роки є однією з трагічних дат в історії української журналістики. Саме 20 липня 2016 року в центрі Києва загинув від вибуху наш колега, журналіст і один із керівників інтернет-видання “Українська правда” Павло Шеремет.

Партнери