Спілка > Публiкацiя

Громадська рада телеканалу ТАК TV позитивно оцінила громадське мовлення телеканалу

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 14 Березня 2017
Громадська рада телеканалу ТАК TV позитивно оцінила громадське мовлення телеканалу

6 березня в канун 11 річниці мовлення телеканалу ТАК в прямому ефірі відбулося засідання Громадської ради. В 2009 році телеканал ТАК TV став першим телеканалом, який запровадив Громадську раду як дорадчий орган у діяльності телеканалу.

До складу Громадської ради увійшли лідери громадської думки – представники різних галузей життя Миколаєва та Миколаївщини. Першим головою Громадської ради було обрано багаторічного міського голову міста Миколаєва Володимира Чайку, який протягом тривалого часу підтримував ідею та мовлення першого в Україні навчального ефірного телеканалу ТАК TV.

«Говорячи сьогодні про громадське мовлення телеканалу ТАК ТV ми повинні подякувати Володимиру Чайці за його принципову позиції щодо збереження відкритості, яку він всі роки демонстрував особисто, і вимагав від своїх підлеглих зовсім по іншому ставитися до наших колег журналістів», зазначив під час засідання Громадської ради генеральний продюсер телеканалу ТАК TVсекретар НСЖУ, директор Коледжу преси та телебачення, лауреат державної премії в галузі інформаційної діяльності імені Івана Франка Гліб Головченко

В 2017 році до складу Громадської ради також увійшли голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, народний депутат України, голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь, голова Миколаївської обласної організації "Спілки жінок України", Заслужений працівник соціальної сфери України, Таміла Бугаєнко та голова Асоціації ВНЗ 1-2 рівня акредитації в Миколаївській області Анатолій Олійник. До складу Громадської ради також входять депутат Миколаївської міської ради Юрій Гранатуров, Анатолій Дмитріченко, журналіст Юрій Демченко, журналіст В’ячеслав Головченко, начальник відділу  питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації Олександр Садовський, міський голова міста Вознесенська Віталій Луков, т.в.о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Ганна Каськова.

«Ми розпочинаємо наш тиждень дуже продуктивно... Ми його розпочинаємо з тих завдань, які ми повинні протягом тижня та протягом цього року поставити на порядок денний і їх активно розвивати», - зазначивнародний депутат України Тарас Кремінь.

«Мені дуже приємно бути присутньою в Громадській раді телеканалу ТАК ТV та побачити такий різноманітний, і в той же час професійний склад Громадської ради. Адже кожен може поділитися власним досвідом та надати поради. Я знайома з роботою телеканалу ще з самого початку його мовлення. Я тоді вже проявляла свою першу громадську активність, пройшло 11 років. Сьогодні ми вже є представниками органів місцевого самоврядування, можна сказати, що це позитивні приклади для нашої області»,- голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко

«Телеканал ТАК ТV – це єдиний недержаний телеканал в Україні, учбовий телеканал. Коли в 2006 році був старт цього телеканалу - ще не розуміли значення, яке буде мати не тільки для Миколаєва та області, а й для всієї нашої держави. Коледж преси та телебачення є унікальним учбовим закладом, який є комплекс телевізійного академічного телеканалу. Це практичний майданчик для майбутніх журналістів», - зазначив Юрій Гранатуров, депутат Миколаївської міської ради, та додав, що на часі створення Міжнародного медіа центру, проект якого вже протягом багатьох років промотує Коледж преси та телебачення. «Необхідно покращити технічне оснащення, студійно-апаратне оснащення телеканалу. Також, зараз вагоме питання, яке пов’язане з тим, що Коледж преси та телебачення постійно намагаються ущемити в їх можливостях розвиватися та йти вперед. Ми будемо завжди допомагати, як Коледжу преси та телебачення, так і телеканалу ТАК TV», - сказав депутат Миколаївської міської ради, Юрій Гранатуров

Члени громадської ради висловили свою думку щодо роботи телеканалу ТАК ТV за період 2016-2017 року. Вони усі зазначали про те, що канал має своє майбутнє, адже це єдиний телеканал, який є незалежними на території Миколаївської області. Члени громадської ради, вносили також і свої зауваження та пропозиції, для більш якісної роботи. Але усі одноголосно говорили про те, що завжди готові прийти на допомогу.

«Відсутність інформації або інформація підготовлена з певним змістом може дуже нашкодити суспільству і призвести до біди і смертей. Зараз йде інформаційна боротьба, де тільки зараз українське суспільство починає створювати відповідні інформаційні платформи, тому для того, щоб ми змогли зберегти свою державність та себе, ми повинні підходити серйозно до створення громадського телебачення, як створення і посилення інформаційного середовища», - міський голова міста Вознесенська Віталій Луков.

«Телеканал ТАК ТV – це академічний, освітній телеканал і мене зацікавило бути причетною до найбільш складних та новітніх процесів, які будуть відбуватися саме в освітньому каналі. Відкритий діалог, який є на каналі – це дуже добре, адже можна говорити навіть на не зручні теми та на актуальні теми, які хвилюють нашу молодь та наше суспільство», - зазначила т.в.о. директора  департаменту    освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації Ганна Каськова.

«Те, що сьогодні у телеканалу ТАК ТV принцип - це об'єктивність та неупередженість, мені це дуже імпонує. Також, імпонує те, що існує майданчик, на якому можна обговорювати нагальні питання та проблеми жителів Миколаївщині. Телеканал ТАК ТV - громадське телебачення на вірному шляху. У нас є Коледж преси та телебачення, який готує нових журналістів та професіоналів і вся Україна заздрить нам» - Заслужений працівник соціальної сфери України Таміла Бугаєнко.

«За ті роки, в яких я є членом наглядової ради, я хочу сказати, що на таких громадських засадах не має нічого важкого. Саме громадське телебачення, яке проголосило своїм кредом - незалежність, толерантність, демократичність, - саме в цьому і проявляються усі передачі, які ми бачимо на телеканалі ТАК ТV. На телеканалі обговорюються проблеми не тільки місцевого рівня, а також міжнародного характеру. Проблеми, які хвилюють громадян, проблеми, які потрібно вирішувати, але саме головне, що при обговорені цих проблем працівники каналу проводять так телевізійні засідання, що практично не виникають конфліктів», - зазначив член Громадської ради ТК ТАК ТV Анатолій Дмитріченко.

«Завдяки ТК ТАК ТV відбувається комунікація між нами, між громадянами України, які живуть в Миколаєві та області, адже покриття телеканалу - це 24 години на добу, яке надає можливість комунікувати ще швидше та якісніше з нашими громадянами», - голова Асоціації ВНЗ 1-2 рівня акредитації в Миколаївській області, член громадської ради ТК ТАК ТV Анатолій Олійник

«Телеканал ТАК ТV завжди вірний своєму призначенню і ми за ці 11 років намагалися розібратися у кожному складному питані та навчали цього студентів Коледжу преси та телебачення. Навчали їх відслідковувати явища та користуватися інформацією з різних джерел. Роль мас медіа в сьогоднішньому світі - не просто пропагандувати ту чи іншу ідею, а роль - роз’яснити та допомогти прийняти рішення громадянину», - зазначив член Громадської ради ТК ТАК ТV, журналіст В’ячеслав Головченко

«Мені цікаво співпрацювати з телеканалом тому, що у вас молоді фахівці, які не мають штампів, які готові завжди працювати. Ваш телеканал висвітлює спортивну тематику нашого міста. Ви - фахівці своєї галузі, доносите до людей саме той позитив, який сьогодні у нас в державі є. Молодь - вона активна, їй не треба зв’язувати руки, їй треба допомагати. На вашому телеканалі дають самостійно думати, самостійно приймати рішення, і це добре», - начальник відділу  питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації, член громадської ради ТК ТАК ТV Віталій Садовський.

Члени Громадської ради схвалили результати роботи телеканалу за рік діяльності та визнали мовлення телеканалу таким, що відповідає параметрам громадського мовника, адже телеканал ТАКTV задовольняє інформаційні потреби представників різних категорій населення.

Спілчанські новини

Академія української преси: звіт про здобутки й перспективи розвитку// НСЖУ, 22.06.2018

Академія української преси – партнер Національної спілки журналістів України, зокрема, в організації і проведенні заходів медіаосвіти (семінарів, тренінгів) – оприлюднила звіт про свою діяльність 2017 року.

Як змінюється найбільша журналістська організація України – звіт голови НСЖУ (АНОНС)// НСЖУ, 22.06.2018

У понеділок 25 червня голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко звітуватиме про підсумки першого року роботи організації за керівництва, обраного з’їздом журналістів навесні 2017 року.

Рада спробує обмежити свободу в інтернеті// НСЖУ, 21.06.2018

До порядку денного Верховної Ради включили законопроект, яким хочуть дозволити СБУ без рішення суду блокувати сайти. Про це йдеться в картці законопроекту № 6688 на сайті парламенту.

«Видавати дозволи на зброю за посвідченнями преси людям, які не мають стосунку до медіа, – неприпустимо», – голова НСЖУ// НСЖУ, 21.06.2018

Певний час на Херсонщині триває дискусія: за останні чотири роки в цій області отримали зброю за журналістськими посвідченнями 223 особи. Хоча більшість з них жодного стосунку до медіа ніколи не мали.

Партнери