Спілка > Публiкацiя

Новинки «Буковини»

Журналіст України
Четвер 09 Лютого 2017
Новинки «Буковини»

У новому сезоні телерадіокомпанія «Буковина» презентує нові телепроекти. В першу чергу хочемо наголосити на новому соціальному проекті «Життя як воно є…». Ідею і потребу проекту диктує саме життя.

Це програма про будні і свята буковинців, про життя у всіх його проявах. Це – розповіді про учасників АТО, які захищають територіальну цілісність України, про людей з обмеженими фізичними можливостями та про труднощі, які доводиться їм долати, про непереможну силу їхнього духу й бажання жити. Це портрети відомих буковинців, які успішні в громадському та професійному житті, унікальні історії із життя буковинців. Ми розповідаємо також про народні ремесла і традиції, про відродження професій, сприяючи тим самим їх розвитку.

І ще багато цікавих новинок готує нині колектив Філії ПАТ «НСТУ» «Чернівецька регіональна дирекція». Наприклад, до уваги молодіжної аудиторії пропонуємо спільний освітній телепроект «Модельна гра «Рада Безпеки ООН», що створюється спільними зусиллями Чернівецької міської учнівської ради, факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю.Федьковича та телерадіокомпанії “Буковина”. Його учасники – учні 9 – 11 класів чернівецьких шкіл – виступають у ролі дипломатів, беруть участь в обговоренні поточних важливих питань, що стоять на порядку денному в Раді Безпеки ООН. Таким чином вони не тільки дізнаються про проблеми в різних регіонах світу, а й пропонують свої шляхи їх вирішення.

В еру віртуального простору молодь дедалі частіше надає перевагу діалогам в соціальних мережах, які витісняють реальне спілкування. Аби дітям та підліткам хотілося повертатися до звичайного життя після мандрів в інтернеті, телевізійна команда нового проекту «Офлайн» прагне довести, що і без постійного «зависання» в Інтернеті життя може бути цікавим та захоплюючим.

Сайт bukovyna.tv. – сучасний інтерфейс та легкість у користування

На шляху до створення суспільного мовлення в Україні колектив філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Чернівецька регіональна дирекція» прагне якомога ширше інформувати громадськість, готуючи якісні матеріали, побудовані на засадах журналістських стандартів. Одним із засобів оперативного донесення достовірної та актуальної інформації став новий сайт телерадіокомпанії «Буковина» – bukovyna.tv.

Сучасний інтерфейс, можливість оперативно оновлювати інформацію, стильність та простота у використанні – такі основні його переваги перед своїми попередниками. Постаралися будувати сайт так, щоб будь-хто міг швидко отримати потрібну інформацію у будь-який час і з будь-якої точки світу. Відвідувачам сайту bukovyna.tv пропонуємо відеоанонси телевізійних програм, що готує колектив ТРК «Буковина», та анонси подій, що відбуватимуться в нашому краї. Розміщуємо також інформацію про хід створення суспільного мовлення в Україні, офіційні документи та наші вакансії.

Меню вкладок розташували стрічкою на видному і звичному для користувачів місці – відразу за логотипом сайту. Вкладки розділили за тематикою. Так, у вкладці «Головна» розмістили відомості з історії буковинського телебачення та радіо, повідомляємо наші контакти тощо.

Одним кліком на вкладку «ONLINE» користувач одразу отримує можливість дивитися передачі телеканалу «Буковина» та його он-лайн трансляції, або при бажанні можна слухати і наше радіо. Скориставшись календариком, розміщеним на цій сторінці, та обравши улюблену телепрограму за назвою, впродовж 14 календарних днів користувач може завантажити її та переглянути в зручний для себе час.

Рубрика «Новини» розбита на розділи «Події», «Суспільство», «Політика/Влада», «Культура», «Спорт» та ін. Отже, кожен може обрати тему, що йому до душі, і швидко отримати інформацію, за тематикою, яка його цікавить.

У вкладці «Відео» можна переглянути як найсвіжіші публікації відеоконтенту, так і весь перелік телепрограм (анонси подій, конкурсні проекти, музичні події тощо).

Вкладка «Телерадіопроекти» – це телевізійні, радійні та румуномовні проекти філії ПАТ «НСТУ» «Чернівецька регіональна дирекція». І тут же перехід на новий сайт – радіо «Буковина» - www.radiobuk.com.ua.

З будь-якої вкладки можна легко повернутись на головну сторінку, натиснувши на логотип «Буковина» або пункт основного меню «Головна».

Цікаво і зручно для користувачів те, що розміщеними на сайті новинами за бажанням легко можна ділитись у соціальних мережах. Тут же можна залишити повідомлення чи опублікувати власний коментар. До того ж, сайт орієнтований і на користувачів мобільних телефонів, інтерфейс http://bukovyna.tv/ автоматично адаптовує дизайн сайту до розміру екрана телефонів чи планшетів.

З моменту запуску нового сайту bukovyna.tv протягом місяця було зареєстровано 8614 унікальних відвідувачів. З приємністю ми зафіксували і перший рекорд дня щодо кількості користувачів інтернет сторінки. Він припав на 18 січня 2017 року: хостів зареєстровано 1096, унікальних відвідувачів – 1221 та хітів зафіксовано - 2976.

Щодо географії користувачів. Логічно, що майже 85 відсотків відвідувачів сайту – з України; 10 відсотків – з Італії (швидше за все, це буковинці, що нині там перебувають). Кількість відвідин нашого сайту з території РФ становить близько 2 відсотків, США – 1,5 відсотка. Користувачі з інших країн світу складають менше одного відсотка.

60 процентів наших відвідувачів сайту переглядають інформацію через смарт гаджети.

Все це дає підстави сподіватися, що наш сайт – потрібний людям, він допомагає отримувати інформацію з Буковини у будь-якій точці не тільки України, а й Світу. І не тільки інформацію, наші користувачі можуть переглядати улюблені телепередачі та слухати радіо «Буковина».

Олеся Жук, заступник виконавчого директора з творчих питань філії ПАТ "НСТУ" "Чернівецька регіональна дирекція"

Спілчанські новини

До 15 вересня – подача заявок на конкурс малих грантів щодо розслідувань злочинів проти журналістів// НСЖУ, 16.08.2017

Інститут Розвитку Регіональної Преси та Національна Спілка Журналістів України оголошують конкурс малих грантів на проведення журналістських розслідувань злочинів проти журналістів.

У Краматорську журналістам радитимуть, як писати про децентралізацію// НСЖУ, 16.08.2017

22-23 серпня у Краматорську відбудеться семінар «Як зрозуміло писати про децентралізацію». Захід проводить Академія Української Преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу та у співпраці з Національною спілкою журналістів України.

Дітям журналістів, загиблих під час виконання професійних обов’язків, продовжать виплачувати держстипендії// НСЖУ, 16.08.2017

Президент України Петро Порошенко призначив стипендії дітям журналістів, загиблих під час виконання службових обов’язків. Відповідно до підписаного президентом указу, стипендії отримають діти загиблих редактора телерадіокомпанії Міноборони «Бриз» Дмитра Лабуткіна, фотокореспондента газети «Сегодня» Сергія Ніколаєва і журналіста газети «Вести» В’ячеслава Веремія.

Американський Комітет захисту журналістів засуджує «токсичну атмосферу для ЗМІ» в Україні// НСЖУ, 15.08.2017

Комітет захисту журналістів засудив переслідування журналістів в Україні та закликав владу забезпечити дотримання прав журналістів після того, як Служба безпеки Україниї здійснила обшуки в офісі новинного веб-сайту, а член Парламенту розкритикував керівника Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка за його коментарі щодо обшуків.

Партнери