Спілка > Публiкацiя

Новинки «Буковини»

Журналіст України
Четвер 09 Лютого 2017
Новинки «Буковини»

У новому сезоні телерадіокомпанія «Буковина» презентує нові телепроекти. В першу чергу хочемо наголосити на новому соціальному проекті «Життя як воно є…». Ідею і потребу проекту диктує саме життя.

Це програма про будні і свята буковинців, про життя у всіх його проявах. Це – розповіді про учасників АТО, які захищають територіальну цілісність України, про людей з обмеженими фізичними можливостями та про труднощі, які доводиться їм долати, про непереможну силу їхнього духу й бажання жити. Це портрети відомих буковинців, які успішні в громадському та професійному житті, унікальні історії із життя буковинців. Ми розповідаємо також про народні ремесла і традиції, про відродження професій, сприяючи тим самим їх розвитку.

І ще багато цікавих новинок готує нині колектив Філії ПАТ «НСТУ» «Чернівецька регіональна дирекція». Наприклад, до уваги молодіжної аудиторії пропонуємо спільний освітній телепроект «Модельна гра «Рада Безпеки ООН», що створюється спільними зусиллями Чернівецької міської учнівської ради, факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю.Федьковича та телерадіокомпанії “Буковина”. Його учасники – учні 9 – 11 класів чернівецьких шкіл – виступають у ролі дипломатів, беруть участь в обговоренні поточних важливих питань, що стоять на порядку денному в Раді Безпеки ООН. Таким чином вони не тільки дізнаються про проблеми в різних регіонах світу, а й пропонують свої шляхи їх вирішення.

В еру віртуального простору молодь дедалі частіше надає перевагу діалогам в соціальних мережах, які витісняють реальне спілкування. Аби дітям та підліткам хотілося повертатися до звичайного життя після мандрів в інтернеті, телевізійна команда нового проекту «Офлайн» прагне довести, що і без постійного «зависання» в Інтернеті життя може бути цікавим та захоплюючим.

Сайт bukovyna.tv. – сучасний інтерфейс та легкість у користування

На шляху до створення суспільного мовлення в Україні колектив філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Чернівецька регіональна дирекція» прагне якомога ширше інформувати громадськість, готуючи якісні матеріали, побудовані на засадах журналістських стандартів. Одним із засобів оперативного донесення достовірної та актуальної інформації став новий сайт телерадіокомпанії «Буковина» – bukovyna.tv.

Сучасний інтерфейс, можливість оперативно оновлювати інформацію, стильність та простота у використанні – такі основні його переваги перед своїми попередниками. Постаралися будувати сайт так, щоб будь-хто міг швидко отримати потрібну інформацію у будь-який час і з будь-якої точки світу. Відвідувачам сайту bukovyna.tv пропонуємо відеоанонси телевізійних програм, що готує колектив ТРК «Буковина», та анонси подій, що відбуватимуться в нашому краї. Розміщуємо також інформацію про хід створення суспільного мовлення в Україні, офіційні документи та наші вакансії.

Меню вкладок розташували стрічкою на видному і звичному для користувачів місці – відразу за логотипом сайту. Вкладки розділили за тематикою. Так, у вкладці «Головна» розмістили відомості з історії буковинського телебачення та радіо, повідомляємо наші контакти тощо.

Одним кліком на вкладку «ONLINE» користувач одразу отримує можливість дивитися передачі телеканалу «Буковина» та його он-лайн трансляції, або при бажанні можна слухати і наше радіо. Скориставшись календариком, розміщеним на цій сторінці, та обравши улюблену телепрограму за назвою, впродовж 14 календарних днів користувач може завантажити її та переглянути в зручний для себе час.

Рубрика «Новини» розбита на розділи «Події», «Суспільство», «Політика/Влада», «Культура», «Спорт» та ін. Отже, кожен може обрати тему, що йому до душі, і швидко отримати інформацію, за тематикою, яка його цікавить.

У вкладці «Відео» можна переглянути як найсвіжіші публікації відеоконтенту, так і весь перелік телепрограм (анонси подій, конкурсні проекти, музичні події тощо).

Вкладка «Телерадіопроекти» – це телевізійні, радійні та румуномовні проекти філії ПАТ «НСТУ» «Чернівецька регіональна дирекція». І тут же перехід на новий сайт – радіо «Буковина» - www.radiobuk.com.ua.

З будь-якої вкладки можна легко повернутись на головну сторінку, натиснувши на логотип «Буковина» або пункт основного меню «Головна».

Цікаво і зручно для користувачів те, що розміщеними на сайті новинами за бажанням легко можна ділитись у соціальних мережах. Тут же можна залишити повідомлення чи опублікувати власний коментар. До того ж, сайт орієнтований і на користувачів мобільних телефонів, інтерфейс http://bukovyna.tv/ автоматично адаптовує дизайн сайту до розміру екрана телефонів чи планшетів.

З моменту запуску нового сайту bukovyna.tv протягом місяця було зареєстровано 8614 унікальних відвідувачів. З приємністю ми зафіксували і перший рекорд дня щодо кількості користувачів інтернет сторінки. Він припав на 18 січня 2017 року: хостів зареєстровано 1096, унікальних відвідувачів – 1221 та хітів зафіксовано - 2976.

Щодо географії користувачів. Логічно, що майже 85 відсотків відвідувачів сайту – з України; 10 відсотків – з Італії (швидше за все, це буковинці, що нині там перебувають). Кількість відвідин нашого сайту з території РФ становить близько 2 відсотків, США – 1,5 відсотка. Користувачі з інших країн світу складають менше одного відсотка.

60 процентів наших відвідувачів сайту переглядають інформацію через смарт гаджети.

Все це дає підстави сподіватися, що наш сайт – потрібний людям, він допомагає отримувати інформацію з Буковини у будь-якій точці не тільки України, а й Світу. І не тільки інформацію, наші користувачі можуть переглядати улюблені телепередачі та слухати радіо «Буковина».

Олеся Жук, заступник виконавчого директора з творчих питань філії ПАТ "НСТУ" "Чернівецька регіональна дирекція"

Спілчанські новини

У Дніпрі кілька молодиків побили редактора місцевого інтернет-видання// НСЖУ, 25.05.2018

Подія трапилася вчора, 24 травня, вранці. Кілька чоловіків чекали на Всеволода Новохатька, громадського активіста і редактора «ЗОВ» («Закон один для всіх»), неподалік його будинку. Коли журналіст наблизився, один із зловмисників ударив його по обличчю, зваливши на підлогу.

НСЖУ висловлює солідарність колегам із телеканалу «112 Україна», якому Нацрада «обіцяє» не продовжити ліцензію// НСЖУ, 24.05.2018

У перешкоджанні журналістській діяльності та системному тиску колектив телеканалу «112 Україна» звинувачує голову Національної ради з питань радіо та телебачення Юрія Артеменка. Зокрема, про це йдеться у зверненні до голови НСЖУ Сергія Томіленка за підписами генерального директора телеканалу «112 Україна» Єгора Бенкендорфа та головного редактора Павла Кужеєва.

Бердянськ запрошує журналістів на ювілейний фестиваль „Азовське літо”// НСЖУ, 24.05.2018

У Бердянську 1–3 червня 2018 року відбудеться XX Всеукраїнський фестиваль журналістів „Азовське літо”.

Важка втрата… У Полтаві помер Григорій Гринь// НСЖУ, 24.05.2018

Перестало битися серце заслуженого журналіста України, колишнього головного редактора газети «Зоря Полтавщини» Григорія Федосійовича Гриня. Інформацію про смерть повідомили рідні журналіста і ЗМІ Полтавщини.

Партнери